Zenit St. Petersburg - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zenit St. Petersburg
Borussia Dortmund
2 : 4

Lodygin - Anyukov(Smolnikov 84`), Lombaerts, Criscito, Neto - Fayzulin(Kerzhakov 84`), Witsel - Arshavin (Tymoshchuk 15`), Shatov, Hulk - Rondón
Weidenfeller - Friedrich, Piszczek, Papastathopoulos, Schmelzer - Kehl, Şahin - Mkhitaryan (Aubameyang 70`), Reus (Hofmann 85`), Großkreutz (Durm 90`) - Lewandowski

Zapraszamy na LIVE z meczu Olympiakos - Manchester United -> KLIKNIJ

94'
I sędzia kończy dzisiejsze spotkanie. 2:4 - ten wynik oddaje na pewno druga połowę, która była bardzo ciekawa i bardziej widowiskowa od pierwszej. Szanse Zenitu na awansjuż są raczej pogrzebane. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy ponownie.

93'
Obie drużyny wyraźnie czekają już na ostatni gwizdek.

90'
Możecie już obejrzeć wszystkie bramki z meczu -> KLIKNIJ

90'
Zmiana w ekipie Jurgena Kloppa. Durm wchodzi za Großkreutza a sędzia dolicza 4 minuty do tego spotkania.

90'
I ponowny atak Zenitu zakończony uderzeniem z dystansu prosto w ręce bramkarza gości.

89'
Jeszcze próba ataku gospodarzy. Kontratak zmienia się w atak pozycyjny. Konczy sie to wszystko złym dośrodkowaniem Hulka.

87'
Posiadanie piłki na korzyść gospodarzy. To aż dziwi oglądając ten mecz.

85'
I odpowiedź Kloppa. Hofmann zmienia Reusa.

84'
Podwójna zmiana w składzie Zenitu. Na boisku pojawiają się Smolnikov i Kerzhakov za odpowiednio Anyukova i Fayzulina.

83'
Dobra akcja gospodarzy jednak piłka po dośrodkowaniu prosto w rękach bramkarza.

82'
Fayzulin ogląda żółty kartonik w ręku arbitra za faul na Piszczku.

80'
Tradycyjnie już rzut rożny niczego nie wnosi do gry gospodarzy i nie daje żadnej okazji.

80'
Uderzenie Hulka z dużej odległości wybite na rzut rożny przez Romana Weidenfellera.

79'
Dośrodkowanie wybite i walka o piłkę w środku pola.

79'
Borussia w ataku pozycyjnym.

77'
Odpowiedź gości i uderzenie z dystansu Großkreutza zablokowana.

76'
Popisy techniczne i bardzo dobra dwójkowa akcja Shatova z Hulkiem kończą się rzutem rożnym ponownie jednak wykonanym bardzo źle.

73'
Te bardzo szybkie odpowiedzi na bramki pokazują jak wygląda dzisiejsze spotkanie. Nawet jeśli Zenit się podnosi i stara się walczyć, strzela bramki to i tak jest bezradny w obronie podczas ataków gości. Druga połowa wygląda znacznie lepiej niż pierwsza. Jest bardziej wyrównana, ale jeśli Zenit nie strzeli jeszcze dwóch goli nie tracąc żadnego - sprawę awansu ma już raczej przegraną.

71'
I ponownie szybka odpowiedź gości! Tym razem Reus podaje do wychodzącego na prawej stronie Lewandowskiego a ten pewnym uderzeniem w długi róg pokonuje Lodygina! 2:4!

70'
Zmiana w ekipie z Dortmundu. Klopp daje pograć Abamayengowi, który zmienia Mkhitaryana

69'
Hulk pewnie pod poprzeczkę! I mamy 2:3!

69'
Żółta kartka dla Łukasza Piszczka i rzut karny.

67'
Zapowiadało się na świetną akcję gospodarzy, jednak ostatnie podanie na wychodzącego Rondona okazało się zbyt mocne.

65'
Baaardzo powoli schodzi z boiska Sokratis Papastathopoulos, który doznał jakiegoś urazu.

61'
Szybka odpowiedź gości. Pomimo większego zaangażowania gospodarzy bramkę na 1:3 strzela Lewandowski, który dostaje dokładne podanie po ziemi z prawej strony boiska i identycznie - po ziemi jeszcze pod ręką Lodygina pakuje piłkę do siatki.

57'
Jest 1:2 Po dobrej akcji gospodarzy i zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki w końcu wpakował Oleg Shatov. Wcześniej uderzenie głową zostało wybite przez obrońce gości, potem jeszcze piłka trafiła w słupek

56'
Dobra akcja gości zakończona uderzeniem głową z prawej strony prosto w ręce bramkarza Zenitu - Lodygina.

55'
Uderzenie z woleja Großkreutza zza pola karnego jednak niecelne.

53'
Gospodarze jakby odważniej ale ciągle bez wyrazu, bez pomysłu.

46'
W pierwszym starciu ucierpiał Anyukov.

46'
Rozpoczynamy druga połowę. Czy piłkarze Zenitu będą w niej bardziej widoczni i stworzą jakiekolwiek sytuacje aby zmienić obraz tego spotkania i uzyskać korzystniejszy wynik przed rewanżem w Dortmundzie? Czas się przekonać.

45+1'

45+1'
Jeszcze gospodarze starali się poszukać drogi do strzelenia kontaktowej bramki "do szatni" po bardzo dobrym podaniu Hulka, ale poradzili sobie w defensywie goście.

45'
Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa.

44'
Akcja Borussii jednak Großkreutz na minimalnym spalonym.

42'
Gospodarze nadal mają ogromne problemy z opuszczeniem własnej połowy z piłką.

40'
Rzut rożny dla gospodarzy ale ponownie złe dośrodkowanie Hulka.

38'
Dobre uderzenie Reusa z 29 metrów z rzutu wolnego. Zabrakło tylko trochę siły. Na powtórkach widać jak dziwnej rotacji dostała piłka po tym uderzeniu.

37'
Dobra gra Roberta jest widoczna w tym spotkaniu. Wywalczył kolejny rzut wolny.

35'
Kolejne rozegranie Piszczka z Reusem kończy się rzutem rożnym dla Borussii.

33'
Szansa Borussii ale bardzo złe rozegranie Großkreutza.

31'
Widać ciągle bezradność Zenitu, który nie potrafi stworzyć dobrej sytuacji, utrzymać się dłużej przy piłce i słabo gra w defensywie.

30'
Doskonała akcja dwójkowa Reusa z Piszczkiem. Reus technicznie uderzył jednak obok słupka. Mogło być już 0:3.

29'
Doskonała sytuacja dla Roberta Lewandowskiego, który otrzymał idealne dośrodkowanie z rzutu wolnego od Reusa, uderzył nieczysto barkiem nad poprzeczką.

28'
Hulk z trzeba rywalami na karku wywalczył rzut rożny, ale wykonał go po chwili bardzo źle. Widać chęć walki u tego zawodnika oraz jego szybkość, zwinność i nieprawdopodobną siłę fizyczną.

27'
Uderzenie Hulka z dystansu. Zbyt słabe by zaskoczyć Weidenfellera.

25'
Przed szansą Rondon, który wyszedł do piłki po błędzie gości, próbował dośrodkować z prawej strony, ale został zablokowany.

23'
Dobre wyjście z bramki Lodygina do piłki za którą pędził już Marco Reus.

22'
Dobre dośrodkowanie z prawej strony Hulka, zabrakło centymetrów a Rondon prawdopodobnie wpakowałby piłkę do bramki głową.

20'
Gospodarze mają problemy z wyjściem z piłka poza swoja połowę. Łatwo ją tracą na rzecz Borussi.

19'
Indywidualna akcja Roberta Lewandowskiego, który popędził lewą stroną, wszedł w pole karne, jeszcze zatrzymał się z piłką, która wylądowała za linią końcową po interwencji obrońcy Zenitu.

17'
Próba ataku pozycyjnego graczy z Niemiec skończyła się jednak bardzo niedokładnym podaniem Großkreutza prosto za linię boczną.

15'
Zmiana w ekipie gospodarzy. Za kontuzjowanego Arshavina wchodzi defensywny pomocnik - Tymoshchuk.

14'
Goście teraz spokojniej, już nie starają się szybko odebrać piłki wysokim pressingiem. Pozwalają grac przeciwnikowi, który nie radzi sobie z rozegraniem jakiejś składnej akcji.

13'
Próba gospodarzy prawym skrzydłem ale kończy się tylko łatwą stratą piłki. Bezradni piłkarze z Petersburga.

9'
Kolejna szansa na idealną sytuację dla Borussi. Lewy podawał piętką ale nie dokładnie.

5'
I Już mamy 0:2 - tym razem Marco Reus otrzymał podanie z pierwszej piłki w polu karnym odegranej przez Großkreutza po dośrodkowaniu z prawej strony i pewnie to wykończył!

4'
0:1 dla gości! Robert Lewandowski fantastycznie podał piętką do Reusa, który wszedł w pole karne między rywali, Reus przewrócony szczęśliwie oddał do Mkhitaryana, który strzela na 0:1

4'
Lewandowski z piłka w polu karnym, ale od razu wypuścił ją sobie za końcową linię.

2'
Pierwszy atak gospodarzy, ale złe zachowanie Rondona, który miał aż 3 możliwości odegrania piłki. Wybrał najgorszą.

1'
Właśnie zabrzmiał pierwszy gwizdek na Stadionie Pietrowskim! Pan Collum rozpoczął spotkanie.

0'
Hymn Ligi Mistrzów.

0'
Ławki rezerwowych:
Borussia Dortmund:
Hofmann, Aubameyang, Langerak, Schieber, Sarr, Durm, Jojić
Zenit St. Petersburg:
Kerzhakov, Hubočan, Zyryanov, Smolnikov, Luković, Tymoshchuk, Malafeev

0'
Trenerzy obu drużyn:
Borussia Dortmund - Jurgen Klopp
Zenit St. Petersburg - Luziano Spalletti

0'
Głównym arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Szkot - William Collum, który jest nauczycielem religii.

0'
Zdecydowanym faworytem do awansu w tym dwumeczu jest finalista poprzedniej edycji Ligi Mistrzów - Borussia Dortmund. Jeśli jednak piłkarze z Petersburga chcą myśleć o sprawieniu niespodzianki i wyeliminowaniu drużyny z Niemiec muszą dzisiejsze spotkanie wygrać - najlepiej bez straty gola.

'
We wtorek o godzinie 18:00 Zenit St. Petersburg podejmie Borussie Dortmund w ramach meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Chcesz śledzić ten mecz na żywo? Zapraszamy na naszą relację LIVE.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zenit St. Petersburg - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online