Southampton - Chelsea Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Southampton
Chelsea Londyn
1 : 1

Forster – Alderweireld, Fonte, Yoshida('62 Gardos), Targett – S. Davis, Wanyama, Schneiderlin – Tadic('58 Ward-Prowse), Pelle, Mane
Courtois – Ivanovic, Cahill, Terry, Luis – Matic, Mikel('74 Drogba) – Schurrle('46 Willian), Fabregas, Hazard – Costa

Mecze na żywo: Southampton - Chelsea Londyn

94'
Koniec spotkania!Po emocjonującym spotkaniu Southampton remisuje z Chelsea i zdobywa ważny 1 pkt.Dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relację

93'
Centra Luisa w pole karne ale piłka wychodzi za linię końcową.

90'
Sędzia dolicza 4 minuty.

89'
Hazard wbiega prawym skrzydłem zagrywa piłkę pod pole bramkowe a Drogba przed piłką się poślizgnął.

88'
Groźną kontrę wślizgiem przerywa Schneiderlin i dostaje drugą żółta kartę co równa się czerwonej!

87'
Mane piętką odgrywa do Alderweirelda który dośrodkowuje ale piłka nie dochodzi do napastników Świętych.

85'
Strzał z dystansu oddaje Alderweireld ale jest on bardzo niecelny.

82'
Hazard wbiegł w pole karne i zagrał mocną płaską piłkę wzdłuż bramki jednak nikt tego podania nie wykończył.

81'
Ostatnie 10 minut spotkania,czy gospodarze wytrzymają napór Chelsea.

80'
Drogba zostaje zablokowany i mamy rzut rożny.

78'
Forster wychodzi z bramki i oddala zagrożenie poprzez piąstkowanie piłki.

76'
Drogba otrzymał podanie w pole karne,starał się wyłożyć Coscie ale dobrą grą w defensywie popisuje się Fonte.

74'
Zmiana:
Drogba->Mikel

72'
Oglądamy mało strzałów,gra toczy się zazwyczaj 30 metrów od bramki co świadczy o dobrej gry w defensywie po stronie obu ekip.

71'
Schneiderlin ogląda żółtą kartkę za faul.Okazja dla Chelsea w odległości około 30 metrów od bramki.

69'
Mane w polu karnym stara się podać na Pelle ale czyni to niedokładnie.

67'
Southampton od dobrych kilku minut okupuje się pod własnym polem karnym.

64'
Świetna gra graczy Chelsea na jeden kontakt,w końcu piłka trafia do Costy który zostaje zablokowany przez Alderweirelda.

62'
Zmiana:
Gardos->Yoshida

61'
Fabregas świetnie podcinką zagrywa w pole karne do Hazarda ten przyjmuje piłkę obraca się i strzela , jednak piłkę mija słupek,piękna akcja graczy Chelsea,

60'
Cała drużyna Chelsea na połowie rywali rozgrywa piłę.

58'
Zmiana:
Ward-Prowse->Tadic

57'
Kolejna żółta karta tym razem dla gracza Southampton a ukarany nią Yoshida.

55'
Fabregas poślizgnął się w polu karnym za co dostaje żółtą kartkę.

55'
Piłka zostaje zagrana przed pole karne do Williana który strzela z pierwszej piłki i jest zablokowany następnie kolejny jego strzał kończy się tak samo.

54'
Costa w dryblingu miedzy 3 zawodnikami traci piłkę.

52'
Tadić z lewego skrzydła zagrywa płasko po ziemi pod pole bramkowe,piłka zostaje wybita,i ponownie Tadić centruje tym razem piłkę łapię Courtois.

51'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego Fabregasa i ostatecznie piłka w rękawicach Forstera.

49'
Faulowany w środkowej strefie boiska Willian.

47'
Fabregas w dryblingu zostaje zatrzymany przez Yoshide.

47'
Jakby to powiedział Pan Burnos z Eurosportu w czasie skrótów z eliminacji "tak się właśnie strzela bramki"

46'
Rozpoczynamy drugą część spotkania.

45+2'
Koniec emocjonującej pierwszej części spotkania.

45+1'
Świetne podanie od Fabregasa na wolne pole do Hazarda,a ten w polu karnym wykorzystuje swój drybling,schodzi do środka i strzela w długi róg!

45+1'
GOOOOOOOOOOOOOOOL 1-1 Hazard !

45'
Sędzia dolicz 2 minuty.

44'
Yoshida przedziera się pod pole karne,ostatecznie piłka trafia do Pelle który strzela nad poprzeczką.0

42'
Yoshida świetnie przerywa atak graczy gości.

39'
Faul w środkowej strefie boiska na graczu Chelsea.

37'
Słabe dośrodkowanie graczy Sou. w pole karne Chelsea z rzutu wolnego.

35'
Ostra gra,widzieliśmy już 14 fauli.

34'
Fabregas krótko podanie do Luisa a boczny obrońca lekką podcinką zagrywa w pole karne ale defensywa "świętych" dobrze się spisuje.

33'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego lecz piłka wychodzi za linię końcową.

31'
Pierwsza żółta kartka za faul dla Maticia.

30'
Gracze Chelsea wymieniają podania w polu karnym rywali,zbyt długo zwlekają z strzałem i tracą piłkę.

28'
Rzut wolny dla Chelsea przed polem karnym jednak nie przynosi on korzyści.

26'
Chelsea długo rozgrywa piłkę na połowie rywali.

25'
Z prawego skrzydła w pole karne przedziera się znów Fabregas,podanie zostaje podbite i przelatuje górą wzdłuż bramki.

22'
Świetnie zatrzymany przez Tadicia zostaje Hazard.

20'
Costa w polu karnym stara się wyłożyć piłkę ale robi to niecelnie.

19'
GOL na 1-0:

18'
Popis umiejętności Fabregasa:

17'
Mane otrzymał długie podanie od Tadicia,dzięki któremu znalazł się sam na sam z bramkarzem Chelsea którego przelobował i mamy 1-0 !

17'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL MANE 1-0

16'
Prostopadle zagrywa Tadic do Mane ale wślizgiem interweniuje Cahill.

14'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego , piłka trafia do Mane który zgrywa piłkę w pole bramkowe a tam w ostatnim momencie piłkę wybija Terry.

13'
Mane w walce z Luisem i mamy rzut z autu pod polem karnym dla gospodarzy.

12'
Hazard zagrał na wolne pole do Schurrle,ten w polu karnym pod presją bramkarza nie jest w stanie opanować podania.

10'
Od samego początku zarysowuje się przewaga graczy Chelsea.

8'
Fabregas świetnie mija dwóch rywali w narożniku pola karnego,po czym stara się dograć piłkę wzdłuż bramki ale zostaje zablokowany.

7'
Costa w polu karnym wywalczył rzut rożny.

6'
Matic dośrodkowuje jednak nie odnajduje żadnego z swoich kolegów z drużyny.

4'
Dośrodkowanie w pole karne Chelsea ale Ivanovic wybija piłkę.

2'
Spokojny początek spotkania.

1'
Rozpoczęli gracze świętych.

0'
Piłkarze już na boisku,już niedługo startujemy!

0'
Tak prezentują się formacje obu ekip:

0'
Spotkanie poprowadzi Anthony Taylor.

0'
Rezerwowi gości:
Cech, Zouma, Azpilicueta, Ramires, Willian, Remy, Drogba

0'
Rezerwowi gospodarzy:
K. Davis, Gardos, Long, Ward-Prowse, Isgrove, Reed, McCarthy

0'
Przed nami kolejny interesujący pojedynek w którym zmierzy się Southampton z Chelsea.Zaczynamy o 15:05!

0'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Southampton - Chelsea Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online