West Ham United - Arsenal Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
West Ham United
Arsenal Londyn
1 : 2

Adrian – O'Brien, Tomkins, Reid, Cresswell – Kouyate, Song, Amalfitano – Downing, Sakho, Carroll
Szczęsny – Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Oxlade-Chamberlain, Flamini, Coquelin – Cazorla, Welbeck, Sanchez

Kouyate (54.)
Cazorla (41.)
Welbeck (44.)

Carroll (36.) żółta kartka
Sanchez (48.) żółta kartka

Mecze na żywo: West Ham United - Arsenal Londyn

90+6'

90+5'
Coquelin ukarany żółtą kartką.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

89'
Chambers wszedł za Oxlade-Chamberlaina

88'
Reid ukarany żółtą kartką.

85'
Gibbs zastąpił Welbecka.

83'
Tomkins ukarany żółtą kartką.

82'
Debuchy ukarany żółtą kartką.

78'
O'Briena i Kouyate zmieniają Demel i Nolan.

77'
Welbeck precyzyjnym strzałem chciał pokonać Adriana, ale nie trafił w światło bramki.

74'
Mogło być 3:1! Sanchez dośrodkował do Oxlade-Chamberlaina, a ten efektownie uderzył głową i świetnie interweniował Adrian.

71'
Amalfitano uderzył nad bramką Arsenalu.

66'
Welbeck przedarł się lewą stroną, uderzył po długim rogu po ziemi i dobrze interweniował Adrian.

65'
Niecelny strzał Carrolla z linii pola karnego.

64'
West Ham stara się dążyć do wyrównania.

61'
Valencia zastąpił Sakho.

57'
Adrian popisał się dobrą interwencją po groźnym strzale Cazorli.

54'
Goool! 1:2. Tomkins dośrodkował w pole karne, gdzie Kouyate zdołał oddać strzał głową i zaskoczył Szczęsnego.

51'
West Ham dłużej utrzymuje się przy piłce. Arsenal skutecznie się jednak broni.

48'
Żółta kartka dla Sancheza.

46'

45+2'

45+2'
Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Sanchez oddał dwa strzały, ale oba zostały zablokowane.

45'
Było groźnie pod bramką Arsenalu. Piłka na szesnastym metrze trafiła pod nogi Downinga, ten mocno uderzył po ziemi, ale obok słupka.

44'
Gool! 2:0! Kapitalna akcja Arsenalu. Oxlade-Chamberlain zagrał spod linii końcowej wzdłuż bramki i Welbeck bez problemów umieścił piłkę w siatce z najbliższej odległości

41'
Goool! Do piłki podszedł sam poszkodowany i zmylił Adriana

40'
Rzut karny dla Arsenalu! Reid sfaulował Cazorlę.

39'
Nieudana pułapka offsajdowa graczy Arsenalu. W dogodnej sytuacji znalazł się Tomkins, który miał sporo miejsca w polu karnym, ale uderzył niecelnie.

36'
Żółta kartka dla Carrolla.

35'
Na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

30'
Amalfitano wpadł w pole karne, próbował uderzać, ale obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

29'
Brakuje czystych sytuacji strzeleckich.

25'
Teraz do głosu doszedł Arsenal.

24'
Sanchez uderzył z pola karnego. Piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

21'
Niecelny strzał Reida z dystansu.

20'
Było groźnie pod bramką Arsenalu. Caroll wygrał pojedynek siłowy, przyjął piłkę w polu karnym, wstrzelił ją mocno, ale obrońca wybił futbolówkę na rzut rożny.

19'
Kouyate uderzył zza pola karnego. Szczęsny nie miał problemów z interwencją.

18'
Dobra akcja gospodarzy. Płaskie dośrodkowanie z lewej strony trafiło jednak w ręce Szczęsnego.

18'
Gra toczy się głównie w środku pola. Brakuje sytuacji strzeleckich.

15'
Spokojniejszy okres gry.

13'
Arsenal oddalił grę od swojego pola karnego.

11'
Zablokowany strzał Sancheza z pola karnego.

10'
Szybka kontra Arsenalu dobrze powstrzymana w okolicach pola karnego.

9'
Od początku meczu lepiej prezentują się gospodarze.

9'
W polu karnym Arsenalu padł Sakho. Sędzie nie dyktuje jednak rzutu karnego.

6'
Goool! Cudowne trafienie. West Ham prowadzi. Jednak nie! Sędzia nie uznał gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybili obrońcy, Song uderzył z pierwszej piłki obok zaskoczonego Szczęsnego. Na spalonym byli jednak inni zawodnicy gospodarzy, którzy absorbowali uwagę Polaka.

5'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arsenalu. Piłka w rękach Szczęsnego.

4'
Gospodarze starają się atakować.

1'

0'
Sędzia: Neil Swarbrick.

0'
Ławka rezerwowych Arsenalu Londyn: David Ospina - Kieran Gibbs, Lukas Podolski, Theo Walcott, Calum Chambers, Joel Campbell, Chuba Akpom.

0'
Ławka rezerwowych West Hamu United: Jussi Jaaskelainen - Kevin Nolan, Mark Noble, James Collins, Guy Demel, Carlton Cole, Enner Valencia.

0'
Początek meczu o 16:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z West Ham United - Arsenal Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online