Valencia - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Valencia
2 : 1

Diego Alves – Mustafi, Otamendi, Orban – Barragan, Dani Parejo, Perez, Piatti – Andre Gomes, Negredo, Paco Alcacer.
Casillas – Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo – Isco, Kroos, Rodriguez – Bale, Benzema, Ronaldo.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. Jeszcze dziś mecz Real Sociedad - Barcelona na żywo.

90+3'
Koniec meczu! Valencia pokonała Real 2:1.

90+3'
Jese dośrodkował w pole karne, Isco piętą zgrał do Marcelo, którego strzał został wybity na rzut rożny.

90+2'
Real cały czas w ataku. Valencia nie daje się jednak zaskoczyć.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

88'
Ronaldo uderzał głową obok bramki.

87'
Real atakuje, ale Valencia dobrze się broni.

85'
Niesamowite! Jak to nie wpadło? Isco uderzył głową, Alves popisał się znakomitą interwencją i asekurował go jeszcze Otamendi, który wybił piłkę! Było bardzo groźnie.

83'
Gaya przedarł się lewą stroną boiska, ale jego zagranie przechwycili obrońcy.

80'
Alves pewnie obronił strzał Ronaldo zza pola karnego.

80'
Chicharito zastąpił Benzeme.

80'
Rodrigo zastąpił Negredo.

79'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Ramos uderzył głową obok bramki.

75'
Real stara się wyrównać.

73'
Feghouli za Barragana.

71'
Boisko opuścili James i Bale, a weszli Khedira oraz Jese.

70'
Bale dośrodkował w pole karne, gdzie był Isco, ale uderzył za lekko, aby pokonać Alvesa.

68'
Powinno być 3:1! Kapitalna akcja gospodarzy. Barragan znalazł się w idealnej sytuacji, ale nie trafił w światło bramki.

65'
Gool! 2:1 dla Valencii. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego znakomitym strzałem głową popisał się Otamendi i pokonał bramkarza Realu!

63'
Żółta kartka dla Carvalaja.

61'
Ronaldo uderzył zza pola karnego, ale Alves nie miał problemów z interwencją.

59'
Orban ukarany żółtą kartką.

59'
Powinno być 2:0. Błąd piłkarzy Valencii przy wznawianiu gry od rzutu wolnego. Real przechwycił piłkę, zagrał długą piłkę do Bale'a, ten popędził w stronę bramki, ale nie zdołał pokonać Alvesa.

57'
Chwilowa przerwa w grze. Bramkarz Valencii został sfaulowany przez Bale'a i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

55'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Ramos.

52'
Goool! Gaya znakomicie zagrał na prawą stronę do Barragana, ten uderzył w stronę bramki, piłka odbiła się od Pepe co zaskoczyło Casillasa.

50'
Valencia stara się atakować. Negredo za mocno dośrodkowywał w pole karne.

46'
Gomes ponownie uderzał z dystansu. Tuż obok słupka.

46'

45+2'

45+2'
Mógł być remis! Gomes znakomicie zachował się za polem karnym, oddał strzał na bramkę, piłka odbiła się rykoszetem od Caravalaja i trafiła w słupek! Dobijał jeszcze Alcacer, ale dobrze interweniował Casillas.

45+1'
Alves obronił strzał Benzemy zza pola karnego.

45'
Gomes uderzył z dystansu, ale prosto w Casillasa.

43'
Parejo ukarany żółtą kartką.

42'
Alcacera ukarany żółtą kartką.

41'
Barragan znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego strzał z pola karnego zablokował Pepe.

39'
Żółta kartka dla Isco.

38'
Bardzo niecelny strzał zawodnika Valencii z rzutu wolnego.

35'
Znów gorąco na boisku. Piłkarze Valencii protestują u arbitra. Po dośrodkowaniu w pole karne Valencii Ramos wpadł w Negredo. Obaj ucierpieli i leżą na boisku. Sędzia przyznał rzut wolny gospodarzom.

33'
Mustafi sfaulował Ronaldo i obejrzał żółtą kartkę.

31'
Alcacer uderzał z dystansu. Nad bramką.

29'
Nerwowa atmosfera na boisku. Gospodarze często nie godzą się z decyzjami arbitra. Teraz Perez za krytykowanie decyzji sędziego obejrzał żółtą kartkę.

25'
Mogło być 2:0. Bale zagrywał do Ronaldo, który wyprzedził bramkarza, ale z ostrego kąta trafił w boczną siatkę, choć miał przed sobą pustą bramkę.

23'
Gaya ledwo wszedł zarobił żółtą kartkę. Piatti opuścił boisko nie w środkowej strefie, więc na boisko wszedł Gaya. Sędzia jednak uznał to za niezgodne z przepisami i ukarał go żółtą kartkę. Zmiana musiała odbyć się w środkowej strefie boiska.

23'
Piatti z urazem opuścił boisko, a zastąpił go Gaya.

21'
Ronaldo uderzył z rzutu wolnego z 30. metrów, ale prosto w ręce bramkarza Valencii.

17'
Dośrodkowanie w pole karne Valencii. Głową próbował uderzać Ramos, ale za lekko i piłka w rękach Alvesa.

16'
Negredo w ekwilibrystyczny sposób próbował uderzać po wybiciu piłki przez obrońców, ale nie trafił w światło bramki.

15'
Sergio Ramos ukarany żółtą kartką.

14'
Goool! Ronaldo okazał się pewnym egzekutorem rzutu karnego. 1:0 dla Realu!.

13'
Rzut karny dla Realu za zagranie ręką.

10'
Bale uderzał z prawej strony pola karnego lewą nogą, ale bardzo niecelnie.

8'
Dobra akcja Valencii. Carvajal dobrze zablokował zagranie Piattiego.

5'
Valencia odważnie stara się atakować.

3'
Mogło być groźnie pod bramką Realu. Dośrodkowanie z lewej strony boiska, do niepilnowanego Alcacery. Jednak trochę za mocne i piłkę na rzut rożny wybił jeden z obrońców.

2'
Jeden z zawodników Valencii wycofywał piłkę do bramkarza, ale nieco za lekko. Ostatecznie Alves wyszedł z bramki i zdołał wybić ją na aut.

1'

0'
Piłkarze są już na murawie. Piłkarze Valencii zrobili szpaler Królewskim, którzy zdobyli Klubowe Mistrzostwo Świata.

0'
Ławka rezerwowych Realu Madryt: Navas, Varane, Khedira, Arbeloa, Jese, Illarramendi, Chicharito.

0'
Ławka rezerwowych Valencii: Rodrigo, Feghouli, Yoel, Carles Gil, Vezo, Gaya, De Paul.

0'
Prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

0'
Real Madryt obecnie jest liderem i zgromadził 39 punktów. Valencia zajmuje piątą pozycję i ma osiem oczek mniej.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Valencia - Real Madryt. Początek o godzinie 17:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Valencia - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online