Real Sociedad - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Real Sociedad
Barcelona
1 : 0

Ruli- C.Martinez, Ansotegi, I.Martinez, De La Bella- Bergara, Granero- Prieto, Canales, Castro('66 Finnbogason)- Vela
Bravo- Montoya, Mascherano, Mathieu('70 Alves), Alba- Xavi, Busquets, Iniesta- Munir('46 Messi), Suarez, Pedro('58 Neymar)

Mecze na żywo: Real Sociedad - Barcelona

93'
KONIEC SPOTKANIA!Po Porażce Realu również i Barcelona przegrywa 1-0 na wyjeździe,a ja dziękuje i zapraszam na nasze kolejne relację!

91'
Żółta kartka dla Bergary.

89'
Sędzia dolicza 3 minuty.

88'
Żółta kartka dla Alby za dyskusje.

86'
Suarez znalazł się w sytuacji sam na sam ale przegrał pojedynek w bramkarzem!

85'
Podanie do Neymara a ten traci piłkę w polu karnym.

84'
Alba w pole karne i...kończy się jak zawsze.

82'
Rzut rożny dla gospodarzy krótko rozegrany by ukraść cenne sekundy.

80'
Ostatnie 10 minut spotkania!

79'
Suarez dośrodkowuje,piłka mija bramkarza ale był tam jeszcze obrońca.

77'
Barcelonie się spieszy jednak czy jednak starczy im czasu?

76'
Alves ogląda żółtą kartkę za ostry faul.

75'
Neymar w polu karnym stara się mijać rywala przez co jest strata!

73'
Messi traci piłkę i w kontrze gospodarze.

71'
Suarez z piętki do Messiego a ten z 16 metrów pudłuje.

70'
Zmiana:
Alves->Mathieu

69'
Neyamr z Suarezem na jeden kontakt ale Urugwajczyk zagrywa za mocno i piłkę wychwytuje Ruli.

69'
De La Bella dośrodkowuje jednak Alba wygrywa pojedynek główkowy z Prieto.

67'
Iniesta w pole karne do Alby ten wystawia piłkę Xaviemu a ten strzela w sam środek bramki!

66'
Zmiana:
Finnbogason->Castro.

65'
Messi z wolnego strzela nad bramką!

64'
Rzut wolny dla Barcelony z około 20 metrów od bramki.

63'
krótka wymiana podań między Messim i Neymarem i w ostatnim momencie piłkę z nogi Messiego zdejmuje obrońca.

61'
Dośrodkowanie w pole karne , Bravo mija się z piłką a Prieto strzela głową nad poprzeczką!

60'
Iniesta zdecydował się na strzał zza pola karnego jednak również niecelnie.

59'
Barcelona od godziny wymienia podania z których nic nie wynika!

58'
Zmiana:
Neymar->Pedro

57'
Castro strzela z dystansu wysoko nad poprzeczką.

56'
Akcja Realu,atakuje Vela który wywalczył rzut rożny.

55'
Niedokładne długie podanie do Suareza.

52'
Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

51'
Żółtą kartę otrzymuje Granero.

49'
Strzał Suareza wprost w bramkarza.

48'
Miażdżące posiadanie piłki Barcelony które wynosi aż 76%.

46'
Zmiana:
Messi->Munir.

46'
Rozpoczynamy II połowę!

45'
Sędzia nie dolicza ani minuty i do przerwy sensacyjnie gospodarze prowadzą 1-0!

43'
Pedro strzela z dystansu i z problemami broni Ruli!

41'
Ostatnie minuty I części spotkania a Barcelona nadal nie znalazła drogi do bramki rywali.

39'
Żółtą kartę za symulowanie ogląda Vela.

37'
Canales zakręcił Montoya,stanął sam na sam ale Bravo świetnie broni.

35'
Żółta kartka dla Mathieu za faul taktyczny który przerwał kontrę gospodarzy.

32'
Mascherano oddaje strzał z dystansu, ale pudłuje , piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

29'
Ostre wejście Mathieu w środkowej strefie boiska.

28'
Suarez oddaje strzał z narożnika pola karnego ale broni bramkarz.

25'
Suarez w polu karnym podaje do Pedro a ten z ostrego kąta strzela nad poprzeczką.

24'
Suarez przedzierał się w pole karne ale obrońcy dobrze interweniowali.

22'

21'
Xavi z rzutu wolnego strzela nad bramką.

18'
Real gra dobrze w defensywie niedopuszczając gości do sytuacji bramkowych.

16'
Barcelona nie oddała jeszcze ani jednego strzału na bramkę przeciwnika.

15'
Ruli wyłapuje kolejne dośrodkowanie.

13'
Pierwszy rożny dla Barcelony nie przynosi zagrożenia.

11'
Pedro atakuje lewym skrzydłem,dośrodkowuje i piłka ląduje w rękawicach bramkarza.

9'
Wysoki pressing Barcelony na połowie rywali przez co gospodarze popełniają dużo błędów.

8'
Podanie do Suareza na wolne pole jednak Urugwajczyk jest na spalonym.

6'

4'
Barcelona stara się szybko odpowiedzieć lecz nic z tego.

3'
Dośrodkowanie w pole karne a tam Alba uderzył piłkę głową tak że pokonał własnego bramkarza.

2'
GOOOOOOOOOOOOOL 1-0 !

1'
Rozpoczynamy!

0'
Piłkarze już na murawie.

0'
Spotkanie poprowadzi Carlos Del Cerro.

0'
Rezerwowi gości: Ter Stegen- Pique, Rakitic, Messi, Neymar, Rafinha, Alves

0'
Rezerwowi gospodarzy: Zubikarai, Finnbogason, Pardo, Yuri, Gaztanaga, Hervias, Elustondo

0'
Zapraszamy na relację z spotkania w którym Barcelona może wykorzystać dzisiejszą wpadkę Realu Madryt i odrobić 3 pkt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Sociedad - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online