Olympiakos Pireus - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Olympiakos Pireus
Manchester United
2 : 0

Roberto - Leandro Salino, Manolas, Marcano, Holebas - Maniatis, N'Dinga - Campbell (68' Fuster), Dominguez (76' Machado), Perez (86' Valdez) - Olaitan.
De Gea - Smalling, Vidić, Ferdinand, Evra - Carrick, Cleverley (61' Kagawa) - Valencia (61' Welbeck), Rooney, Young - Van Persie.

Dominguez (38.)
Campbell (58.)

Evra (3.) żółta kartka
Ferdinand (90.) żółta kartka

Mecze na żywo: Olympiakos Pireus - Manchester United

'
Bramki z meczu Olympiakos Pireus - Manchester United możecie obejrzeć KLIKAJĄC TUTAJ

*'
Na dzisiaj to już wszystko. Zapraszamy na jutrzejsze relacje LIVE z pozostałych meczów Ligi Mistrzów.

*'
W takiej dyspozycji Czerwone Diabły będą miały ogromny problem z odrobieniem strat z Pireusu. Szczególnie że na swoim stadionie w tym sezonie spisują się bardzo słabo.

*'
Koniec meczu! Olympiakos pokonuje Manchester United 2:0 i robi duży krok w stronę ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Grecy będą jednak musieli potwierdzić dobrą dyspozycję na Old Trafford.

90+3'
Jeszcze szczęśliwie w polu karnym piłkę dostał Young. Po jego strzale piłka wyszła na rzut rożny.

90+1'
Ostatnie próby Manchesteru. Środkiem pola ładnie zaatakował Kagawa, wystawił na skrzydło do Evry, ale ten trafił w interweniującego obrońcę.

90'
Żółta kartka dla Rio Ferdinanda. Anglik groźnie faulował rywala pod linią boczną boiska.

88'
Większość piłkarzy Manchesteru wędruje pod pole karne. Z własnej połowy wrzuca David De Gea.

86'
Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Hernana Pereza zastępuje Nelson Valdez.

84'
Manchester przy piłce. Goście jeszcze próbują strzelić choćby kontaktowego gola.

82'
Ależ okazja van Persiego! Świetnie dośrodkował Smalling, Holender przełożył sobie piłkę na prawą nogę i w fantastycznej sytuacji huknął nad bramką rywali.

81'
Groźne dośrodkowanie Ashleya Younga. Piłkę z największym trudem wybija Roberto.

80'
Manchester United notuje stratę za stratą. Olympiakos stara się to wykorzystać.

76'
Druga zmiana w zespole gospodarzy. Alejandro Domingueza zmienia Paulo Machado.

73'
Dominguez ponownie spróbował szalonego rajdu środkiem boiska. Obrońcy zastopowali go dopiero przed polem karnym.

71'
Porażająca statystyka strzałów na bramkę. Olympiakos 8, Manchester United 1.

68'
Z boiska schodzi strzelec bramki Joel Campbell. W jego miejsce zameldował się David Fuster.

67'
Świetnie przyjął piłkę w polu karnym Olaitan i wycelował w okienko bramki Manchesteru United. Pomylił się o centymetry.

65'
Maniatis ponownie z dystansu. Tym razem nie trafił w światło bramki.

64'
Dośrodkowanie Younga. Welbeck niecelnie strzelał głową, nimalże klęcząc na murawie.

62'
Groźne prostopadłe podanie Evry do Welbecka. Anglik jednak na spalonym.

61'
Podwójna zmiana w zespole United! W miejsce Antonio Valencii wchodzi Danny Welbeck. Z kolei Toma Cleverleya zmienia Shinji Kagawa.

57'
Manchester United próbuje rzucić się do odrabiania wyniku, ale notuje proste straty.

55'
Gol Campbell! Fantastyczny strzał kostarykańczyka zza pola karnego! Rywale zostawili mu zbyt dużo miejsca, a ten precyzyjnym uderzeniem przy słupku nie dał szans bramkarzowi.

53'
Olympiakos zdecydowanie pewniej i bardziej przemyślanie konstruuje swoje akcje. Brakuje jednak ostatniego podania.

52'
Nieco zaostrzyła się gra. Sędzia pozwala jednak na takie zagrania.

49'
Duży błąd Ferdinanda tuz przed polem karnym. Grecy jednak nie zdołali przejąć piłki.

47'
Strzał Pereza ponownie łatwy do obrony dla De Gei.

46'
Rooney do van Persiego. Zaczynamy drugą połowę meczu!

*'
Manchester United po raz pierwszy w tej edycji Ligi Mistrzów jako pierwszy traci bramkę. Czy także po raz pierwszy przegra mecz? Zapraszamy na druga połowę!

45+1'
Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Olympiakos prowadzi z Manchesterem United 1:0. Gola w 38. minucie strzelił Alejandro Dominguez.

45'
Jeszcze wrzutka Evry, ponownie złapana przez Roberto.

41'
Urazu głowy w tej sytuacji doznał Robin van Persie. Holender za chwilę będzie w stanie kontynuować grę.

40'
Rzut wolny dla Manchesteru United tuż za polem karnym. Obrońca wybija jednak wrzutkę Rooneya na rzut rożny.

38'
Gol Dominguez! Argentyńczyk w przypadkowej sytuacji odbił piłkę strzeloną zza pola karnego przez Maniatisa, całkowicie myląc Davida de Geę

37'
Efektowny rajd Younga. Dośrodkowanie złapane jednak przez bramkarza.

36'
Strzał Holebasa zza pola karnego bardzo słaby i bardzo niecelny.

33'
Seria autów dla Olympiakosu.

29'
Piłkarze Olympiakosu świetnie radzą sobie w indywidualnych akcjach środkiem pola. W ostatniej chwili sytuację ratują jednak obrońcy Manchesteru.

26'
Dominguez ponownie świetnie zagrał w środku pola, rozpoczynając akcję gospodarzy. Strzał Pereza minął jednak bramkę rywali o kilkanaście centymetrów.

24'
Groźne dośrodkowanie Rooneya piąstkuje Roberto. Po chwili jednak kolejny rzut rożny dla Manchesteru.

23'
Po dynamicznym wejściu Patrice'a Evry mamy drugi rzut rożny dla gości.

21'
W odpowiedzi strzał Maniatisa, jednak zbyt lekki żeby zaskoczyć De Geę.

20'
Manchester coraz groźniejszy. Kilka efektownych podań w środku pola, zabrakło jednak tego ostatniego.

17'
Po kilku główkach w polu karnym do strzału doszedł Tom Cleverley. Anglik huknął mocno, jednak wysoko nad poprzeczką.

16'
Mamy pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu. Wywalczył go Robin van Persie.

16'
Manchester United powoli zbliża się do pola karnego rywali. Dośrodkowania próbował Chris Smalling, zaś prostopadłego podania Ashley Young. Oba zagrania niedokładne.

13'
Po okresie dominacji gospodarzy, przy piłce utrzymują się goście z Anglii. Nic z ich akcji jednak nie wynika.

11'
Manchester United próbował akcji skrzydłem, ale dośrodkowanie Evry zatrzymał obrońca Olympiakosu.

9'
Ależ akcja Domigueza! Argentyńczyk przebiegł środkiem pola niemal pół boiska, przebojem wdzierając się w pole karne. W ostatniej chwili jego strzał zablokował obrońca.

8'
Gdy tylko Manchester United jest przy piłce słychać głośne gwizdy fanatycznych kibiców Olympiakosu.

6'
Zarysowuje się przewaga Olympiakosu. Grecy utrzymują się przy piłce, a po błędzie rywali mieli okazję na przeprowadzenie groźnej akcji.

3'
Żółta kartka dla Patrice'a Evry. Francuz tuż przy linii bocznej boiska zagrywał piłkę ręką.

3'
Początek bardzo chaotyczny. Obie drużyny próbują konstruować akcje, ale tylko zaliczają straty.

1'
Rozpoczęli gospodarze.

0'
Oba kluby już na murawie, sędzia zaraz przeprowadzi losowanie stron i zaczynamy!

0'
Manchester United także nie wystąpi w najmocniejszym składzie. Kupiony za 37 milionów funtów Juan Mata wystąpił już w tym sezonie w Lidze Mistrzów w barwach Chelsea Londyn i w tegorocznych rozgrywkach już nie zagra.

0'
Olympiakos mimo świetnych wyników ma jednak bardzo poważny problem kadrowy. W zimowym okienku transferowym Greków opuścili Vladimir Weiss i Konstandinos Mitroglu. Ten drugi był zdecydowanie najlepszym strzelcem klubu, osiągając 14 goli w rodzimych rozgrywkach, oraz 3 bramki w Lidze Mistrzów. Z kolei drugi strzelec Javier Saviola nie wystąpi z powodu kontuzji.

0'
Obie drużyny znajdują się w całkowicie innych nastrojach. Manchester United po zdobyciu mistrzostwa Anglii w zeszłym roku, notuje katastrofalny sezon, zajmując obecnie dopiero 6. miejsce w Premier League. Z kolei Olympiakos Pireus jest już niemal pewny czwartego z rzędu mistrzostwa Grecji. Z 26. spotkań Super League nie przegrali ani jednego, a nad drugim PAOK-iem mają przewagę 20 punktów!

0'
Z kolei ławki rezerwowych prezentują się następująco:

Olympiakos Pireus:
Megyeri, A. Papadopoulos, Bong, Paulo Machado, Samaris, David Fuster, Valdez

Manchester United:
Lindegaard, Büttner, Fellaini, Giggs, Kagawa, Hernandez, Welbeck

0'
Znamy już składy obydwóch drużyn:

Roberto - Leandro Salino, Manolas, Marcano, Holebas - Maniatis, N'Dinga - Campbell, Dominguez, Perez - Olaitan.

De Gea - Smalling, Vidić, Ferdinand, Evra - Carrick, Cleverley - Valencia, Rooney, Young - Van Persie.

0 '
Witamy serdecznie na drugim dzisiejszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na Karaiskakis Stadium przyjechał Manchester United, który podejmować będzie tamtejszy Olympiakos Pireus.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Olympiakos Pireus - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online