Atletico Madryt - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
2 : 0

Oblak - Lucas, Godin, Gimenez, Gamez - Gabi, Suarez, Saul(67' Turan), Garcia, Griezmann(75' Mandzukic) - Torres(59' Koke)
Navas - Marcelo, Ramos, Varane, Arbeloa(83' Carvajal) - Isco, Kroos, Khedira - Rodriguez(63' Ronaldo), Bale, Benzema(75' Jese)

Mecze na żywo: Atletico Madryt - Real Madryt

90+5'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+5'
Atletico w mojej ocenie wygrywa zasłużenie, gospodarze grali dużo mądrzej oraz odpowiedzialnie w tym meczu, z kolei Królewskim zabrakło piłkarskiej jakości i koncentracji w obronie.

90+5'
Sędzia gwiżdże koniec spotkania.

90+2'
Jese zostaje bezpardonowo zatrzymany przez rywali.

90'
Lucas opatrywany, Atletico na ten moment gra w 10- tkę.

90'
Arbiter dolicza 5 minut do drugiej części spotkania.

88'
Za faul na Lucasie żółtym kartonikiem zostaje ukarany Carvajal.

86'
Godin otrzymuje żółtą kartkę.

85'
Kroos z dystansu, bez problemu uderzenie wychwytuje Oblak.

83'
Arbeloa opuszcza plac gry, w jego miejsce wchodzi Carvajal.

80'
Jese wdaje się w drybling na prawej stronie, jego zamiary dobrze odczytuje Lucas.

77'
Gimenez perfekcyjnie zachowuje się w polu karnym Realu po wybiciu piłki z rożnego, jego strzał z główki zaskakuje bezradnego Navasa.

76'
Ramos ofiarnie wybija piłkę na róg.

75'
Ostatnia roszada po stronie gospodarzy. Mandzukic daje zmianę za Griezmana.
Benzema schodzi, zastępuje go Jese.

74'
Ronaldo wstrzeliwuje piłkę w pole karne, niestety żaden z jego kolegów nie dociera do zagrania.

73'
Gabi widzi żółtą kartkę za atak na Marcelo.

71'
Bale oddaje niecelny strzał z główki na bramkę Oblaka.

69'
Isco popisuje się efektownym zagraniem, jednak chwila potem zostaje zahaczony przez Garcię.

67'
Turan zastępuje na murawie Saula Nigueza.

64'
Za niesportowe zagranie żółtą kartkę ogląda Griezmann.

63'
CR 7 melduje się na murawie, zmienia Jamesa.

62'
Benzema oddaje strzał z poza pola karnego, jego uderzenie trafia w defensora gospodarzy.

61'
Za faul na Benzemie żółtą kartkę ogląda Gamez.

59'
Za bezbarwnego Torresa na plac gry wchodzi Koke.

58'
1-0
Garcia kapitalnie uderza z 11 metrów w lewy dolny róg bramki, bardzo blisko dobrej interwencji był Navas.

57'
Ramos fauluje w polu karnym, będzie jedenastka dla Atletico.

56'
James Rodriguez posyła bombę na bramkę, piłka trafia w trybuny.

55'
Isco stara się przedrzeć lewą stroną, ale linia obrony gospodarzy działa bez zarzutu.

53'
Arbeloa centruje z prawego skrzydła, zagranie trafia na głowę Benzemy, próba francuza ląduje w rękawicach Oblaka.

51'
Marcelo doskonale zagrywa do Bale'a, ten niestety z najbliższej odległości uderza obok prawego słupka.

50'
Greizmann posyła futbolówkę w trybuny. Jego strzał mocno niecelny.

48'
Garcia próbuje przechwycić piłkę, jednak przy tym zagraniu zagrywa ręką.

46'
Isco kapitalnie zagrywa do Jamesa, lecz w ostatniej chwili Gimenez zatrzymuje swojego rywala.

45'
II część gry rozpoczęta.

45'
Koniec I połowy.

44'
Bale postanowił zaskoczyć Oblaka z daleka, jego próba ląduje obok lewego słupka bramki.

42'
Gabi popełnia faul taktyczny, podcina Jamesa.

40'
Isco dobrze przedziera się z piłką, dośrodkowuje w pole karne, lecz futbolówka trafia na głowę Gameza, który wybija ją na rożny.

38'
Benzema oddaje soczyste uderzenie z dalszej odległości, jednak piłka trafia w rękawice dobrze ustawionego Oblaka.

36'
Khedira niecelnie z główki, piłka po jego uderzeniu mija bramkę.

35'
Z centrą z rzutu wolnego doskonale radzą sobie gospodarze wybijając futbolówkę poza własną szesnastkę.

34'
Lucas odpycha Jamesa, od wolnego Królewscy.

33'
Ramos nieudolnie wybija piłkę, dopada do niej Garcia, lecz strzał pomocnika zablokowany, korner dla gości.

31'
Za nieczyste zagranie żółtym kartonikiem ukarany Khedira.

28'
Bale przejmuje piłkę przed polem karnym rywali, zbliża się do bramki, ale w ostatniej chwili obrońcy gospodarzy blokują gwiazdora Realu.

27'
Za faul taktyczny żółtą kartką zostaje ukarany Marcelo.

26'
Isco zagrywa na obieg do Benzemy, ten próbuje zacentrować, jednak dobrze z tym zagraniem radzą sobie stoperzy Atletico.

25'
James Rodriguez zostaje podcięty przez Suareza.

23'
Gimenez dobrze zatrzymuje Isco, piłka dla Atletico.

21'
Varane traci piłkę w głupi sposób, przejmuje ją Torres, snajper przymierza się do uderzenia, jednak swój błąd naprawia Varane blokując wślizgiem rywala. Od bramki rozpocznie Navas.

19'
Jimenez efektownym wślizgiem wybija piłkę na róg.

17'
Bale na spalonym, a podawał do niego Navas.

14'
Griezmann oddaje dobre uderzenie na bramkę, ale efektowną interwencją popisuje się Navas. Będzie rzut rożny.

13'
Bale strzela bramkę, jednak w momencie podania był spalonym, gol nieuznany.

11'
Arbeola próbuje crossowym podaniem uruchomić Benzemę, lecz piłka po jego zagraniu opuszcza plac gry, aut dla gospodarzy.

10'
Torres na spalonym.

8'
Goście próbują budować swoje akcje krótkimi podaniami, co na ten moment przynosi dobre efekty.

6'
Ostra walka w prawym sektorze boiska, będzie aut dla Królewskich.

4'
Torres stanął przed dobrą okazją, jednak jego próba lobu ląduje obok prawego słupka.

2'
Griezmann fauluje Kroosa.

1'
Oblak kapitalnie broni strzał z główki Ramosa z najbliższej odległości.

1'
Benzema próbuje dośrodkować w pole karne, lecz jego próba zostaje zablokowana, korner.

0'
Zaczynamy !

0'
Ostatnie starcie obu ekip zakończyło się wygraną zawodników Atletico, padł wtedy wynik 2-1

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Clos Gómez.

0'
Ławka rezerwowa Realu: Casillas, Carvajal, Coentrao, Illarramendi, Jese, Nacho, Ronaldo

0'
Ławka rezerwowa Atletico: Moya, Jimenez, Juanfran, Koke, Mandzukic, Tiago, Turan

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Atletico Madryt - Real Madryt. Początek relacji o 21:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online