Barcelona - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Atletico Madryt
3 : 1

Bravo - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Busquets, Rakitić (88' Rafinha), Iniesta - Messi, Luis Suarez (90+1' Pedro), Neymar.
Moya - Juanfran, Godin, Gimenez, Gamez (83' Siqueira) - Gabi (68' Torres), Tiago, Koke, Arda - Griezmann (74' Raul Garcia), Mandzukić.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+4'
Koniec meczu. Barcelona w pełni zasłużenie pokonała Atletico 3:1.

90+3'
Godin oddał groźny strzał z pola karnego, ale był na spalonym.

90+1'
Pedro zastąpił Suareza.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Zachowanie piłkarzy Atletico jest dziś karygodne. Tym razem Juafran pokopał Neymara.

88'
Rafinha zastąpił Rakiticia.

87'
Goool! Messi zagrał do Rakiticia, ten odegrał w kierunku Argentyńczyka, ale piłka go minęła. Odbiła się jednak od Raula Garcii i znów trafiła do Messiego, który tym razem umieścił ją w siatce.

86'
Brzydki mecz się zrobił. Sporo fauli i prowokacji. Teraz Neymar został odepchnięty i obalony przez Raula Garcię.

83'
Neymar dośrodkował z lewej strony boiska, piłka dotarła do Messiego, ale jego płaski strzał z pierwszej piłki pewnie obronił Moya.

83'
Siqueira zastąpił Gameza.

83'
Godin ukarany żółtą kartką. Znów zrobiło się nerwowo. Kolejne przepychanki między piłkarzami obu drużyn.

81'
Żółta kartka dla Messiego za brzydki faul na Moyi.

80'
Było groźnie pod bramką Barcelony! Turan znakomicie zagrał do Torresa, ten szukał partnerów w polu karnym i dobrze piłkę wybił Bravo.

79'
Dośrodkowanie z prawej strony w kierunku Torresa, ale szybszy bramkarz Barcelony.

77'
Messi dryblował w okolicy pola karnego, ale został powstrzymany.

76'
Torres przyjął piłkę na klatkę piersiową w polu karnym, obrócił się i oddał strzał, który został zablokowany. Sędzia i tak słusznie odgwizdał spalonego.

74'
Zmiana w Atletico. Raul Garcia zastąpił Griezmanna.

74'
Żółta kartka dla Mascherano za krytykowanie decyzji sędziego.

72'
Brakuje sytuacji strzeleckich. Gra toczy się głównie w środku pola, gdzie jest sporo walki.

70'
Przypomnijmy, że Torres mocno utkwił w pamięci kibicom Barcelony szczególnie gdy reprezentował barwy Chelsea i golem zdobytym w 90. minucie wyrzucił Barcę z Ligi Mistrzów.

69'
Griezmann ukarany żółtą kartką.

68'
Torres zastąpił Gabiego. Kibice Barcelony "witają" napastnika gości gwizdami.

67'
Do wejścia szykuje się Fernando Torres.

65'
Tiago ukarany żółtą kartką za faul na Neymarze.

64'
Zablokowany strzał Messiego z pola karnego.

64'
Za to zagranie Messiego sędzia podyktował rzut karny.

63'
Juanfran dośrodkowywał w pole karne Barcelony, ale znów górą był Pique.

62'
Odnotujmy, że sędzią dziś jest Alberto Undiano, który wyrasta na antybohatera tego spotkania.

60'
Piłkarze obu drużyn często są zszokowani decyzjami sędziego.

59'
Żółta kartka dla Suareza za protesty.

58'

57'
Goool! Mandżukić mocnym strzałem z rzutu karnego zdobył kontaktową bramkę.

56'
Rzut karny dla Atletico po rzekomym faulu Messiego. Sędzia podjął jednak błędną decyzję!

54'
Sporo ostrej gry i fauli w tym meczu.

52'
Obraz gry wygląda podobnie jak w pierwszej połowie.

49'
Juanfran ukarany żółtą kartką za faul na Neymarze.

48'
Rzut rożny dla Atletico, główkował Godin, piłka odbiła się od górnej części poprzeczki i opuściła boisko.

46'

45+1'

45'
Suarez źle przyjmował piłkę w polu karnym i od bramki grę wznowi Moya.

42'
Dośrodkowanie z głębi pola, głową uderzał Messi, ale obok bramki. Gdyby piłka wpadła do siatki, to byłby piękny gol.

42'
Atletico jest totalnie bezradne.

39'

38'
Tak padł gol na 2:0.

37'
Dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale sytuację wyjaśnił Pique.

35'
Bramka jednak nie powinna być uznana, ponieważ Messi przyjął piłkę ręką. Kolejna zła decyzja arbitra.

35'
Goool! Kapitalna akcja Messiego. Argentyńczyk zagrał do Suareza, któremu nie pozostało nic innego niż umieszczenie piłki w siatce z kilku metrów..

33'
Przepychanki Mandżukicia z zawodnikami Barcelony, szczególnie z Busquetsem. Napastnik Atletico ukarany żółtą kartką.

33'
Płaskie dośrodkowanie Rakiticia, ale za głębokie i piłka w rękach bramkarza Atletico Madryt.

30'
Noga Neymara po brutalnym faulu Gimeneza, którego nie dostrzegł sędzia.

29'
Kolejna groźna akcja Barcelony. Messi minął obrońcę w polu karnym, uderzył z ostrego kąta, ale Moya nie dał się zaskoczyć. Argentyńczyk próbował jeszcze dośrodkowywał do Neymara, który jednak w pojedynku powietrznym sfaulował rywala.

28'
Atletico oddaliło grę od własnej bramki.

27'
Akcja Atletico, ale Turan został powstrzymany.

25'
Słabo gra dziś Atletico. Podopieczni Diego Simeone nie potrafią nawiązać walki z Barceloną.

23'
Musiało być 2:0, ale jednak nie ma! Suarez znakomicie minął rywala, dośrodkował do niepilnowanego Neymara, który uderzył głową obok bramki w idealnej sytuacji.

22'
Dobre dośrodkowanie z głębi pola w kierunku Suareza, ale Urugwajczyk nie zdołał oddać strzału.

21'
Neymar jednak wrócił na boisko.

21'
Zaostrzył nam się mecz. Żółta kartka dlaa Jesusa Gameza za faul na Messim.

20'
Gra wznowiona. Neymar musiał zostać wywieziony z boiska. Bardzo prawdopodobne, że konieczna będzie zmiana.

19'
Tak padł gol dla Barcelony:

18'
Neymar leży na murawie po wejściu Gimeneza sprzed kilku chwil. Mamy przerwę w grze.

16'
Rakitić uderzył z powietrza z dystansu, ale bardzo niecelnie.

13'
Kolejna groźna akcja gospodarzy. Alba uderzył mocno z lewej strony pola karnego, Moya "wypluł" piłkę, ale zdołał obronić dobitkę Neymara.

12'
Gool! 1:0 dla Barcelony po dość szczęśliwej akcji. Messi znów minął obrońcę w polu karnym, dośrodkował w kierunku Suareza, który próbując przyjmować strącił piłkę, a ta trafiła pod nogi Neymara, który padając na murawę umieścił ją w siatce.

11'
Barcelona zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

9'
Pierwsza groźna sytuacja. Messi minął obrońcę w polu karnym, ale jego strzał z prawej nogi przeleciał obok słupka.

6'
Messi dośrodkował w pole karne, ale prosto na głowę obrońcy.

5'
Barcelona zyskuje przewagę.

4'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mogło być groźnie pod bramką Atletico, ale sędzia słusznie odgwizdał faul Pique.

3'
Teraz Barcelona spokojnie konstruuje ataki.

1'
Atletico od razu ruszyło do ataku, ale dobrze interweniowali obrońcy Barcelony.

1'

0'
Jeszcze minuta ciszy w związku z tragedią do jakiej doszło w Paryżu.

0'
Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę początek meczu.

0'
Obie drużyny do tej pory zgromadziły 38 punktów. Zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

0'
Rezerwowi Atletico: Oblak – Siqueira, Suarez, Miranda, Garcia, Saul, Torres.

0'
Rezerwowi Barcelony: Ter Stegen, Adriano, Bartra, Roberto, Rafinha, Pedro i Munir.

0'
Prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Barcelona - Atletico Madryt na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online