Real Madryt - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
2 : 2

Navas - Marcelo, Ramos, Pepe(58' Varane), Carvajal - Rodriguez(72' Jese), Kroos, Isco - Ronaldo, Bale, Benzema
Oblak - Siqueira, Godin, Miranda, Juanfran - Tiago, Suarez, Koke, Griezmann(72' Gabi), Garcia(81' Jimenez) - Torres(57' Turan)

Mecze na żywo: Real Madryt - Atletico Madryt

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Atletico awansowało do 1/4 finału Pucharu Króla.

90+2'
Ronaldo posyła piłkę na trybuny po uderzeniu z rzutu wolnego.

89'
4 minuty doliczone do czasu gry w drugiej połowie.

89'
Isco agresywnie próbuje odebrać piłkę od Gabiego, za tą próbę widzi żółtą kartkę.

88'
71% - 29% w statystyce posiadania piłki.

85'
Za niebezpieczny atak na nogi Siqueiry żółtą kartkę ogląda Carvajal.

83'
Koke za nieudaną próbę odbioru piłki zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

82'
Żółta kartka dla Marcelo.

81'
Ostatnia zmiana w szeregach gości.Jimenez wchodzi w miejsce Garcii.

80'
Marcelo centruje do Bale'a, jednak jego uderzenie z główki mija bramkę.

79'
Bale fauluje Garcię.

77'
Jese zagrywa nakładką, sędzia odgwizduje przewinienie.

72'
Jese zmienia Rodrigueza.
Gabi zastępuje Griezmana.

71'
Miranda przypadkowo uderza Jamesa w twarz.

68'
Benzema posyła futbolówkę na trybuny po strzale z bardzo bliskiej odległości.

66'
Ładna wymiana piłka po stronie zawodników Realu zostaje zakończona niecelnym strzałem Marcelo z 20 metrów, piłka mija prawy słupek bramki.

65'
Bale dobrze zagrywa w pole karne Atletico, do zagrania dociera Ramos i celnie uderza piłkę głową na bramkę Oblaka.

63'
Griezmann oddaje soczyste uderzenie na bramkę, jednak świetnie interweniuje w bramce Navas, który paruje futbolówkę na rożny.

62'
Bale fauluje Garcię tuż przed swoim polu karnym.

60'
Ciekawa próba prostopadłego zagrania Isco do Benzemy, niestety piłka posłana troszeczkę za mocno, w efekcie czego wychodzi za linię końcową boiska.

58'
Za kontuzjowanego Pepe na plac gry wchodzi Varane.

57'
Strzelca dwóch bramek dla Atletico w tym spotkaniu na murawie zastępuje Turan.

55'
Żółta kartka dla Sergio Ramosa.

53'
Marcelo zagrywa na obieg do Bale'a, ten bez namysłu centruje w pole karne, gdzie dobrze ustawiony jest CR7, a ten z kilku metrów strzałem głową pokonuje bezradnego Oblaka.

51'
Godin ogląda żółtą kartkę za przewinienie na rywalu.

50'
Torres otrzymuje prostopadłe podanie od Tiago, próbuje oddać strzał, obrońcy gospodarzy wybijają piłkę, jednak szybko do niej dociera Griezmann, ale również zostaje zablokowany, korner dla gości.

48'
Kolejna żółta kartka dla piłkarza gości, tym razem ukarany nią Tiago.

46'
1-2
Znów zabójcza wymiana podań na linii: Griezmann - Torres, ten pierwszy kapitalnym prostopadłym podaniem obsłużył swojego kolegę, a El Nino płaskim strzałem zaskakuje bezradnego Navasa. Ciężki los czeka Real.

45'
Rozpoczynamy drugą połowę.

45+2'
Koniec I części meczu.

45+2'
Ramos fauluje Torresa.

44'
Sędzia dolicza 2 minuty do czasu gry pierwszej połowy.

42'
CR 7 posyła mocne uderzenie na bramkę Atletico, piłka po drodze odbija się od ręki Mirandy, Królewscy reklamują karnego.

41'
Marcelo blokuje strzał Garcii, będzie korner.

39'
Benzema zdecydował sie na pokonanie Oblaka uderzeniem z pół obrotu, ta próba trafia w rękawice bramkarza.

36'
Marcelo dośrodkowuje w kierunku Bale'a, walijczyk przedłuża zagranie do Benzemy, ten bez zastanowienia oddaje uderzenie, niestety dla Królewskich jego strzał blokuje Godin.

35'
Suarez próbuje się przedrzeć do pola karnego gospodarzy, ale świetnie odczytuje jego intencje Pepe.

31'
Benzema walczy o piłkę z Mirandą, lecz w tym boju fauluje rywala.

29'
Oblężenie bramki gości w ostatnich paru minutach.

28'
Bale świetnie dostrzega wchodzącego z głębi pola karnego Ronaldo, portugalczyk uderza piłkę "szczupakiem", jednak w ostatniej chwili zostaje zablokowany.

27'
Za bezpardonowy wślizg na nogi Bale'a żółtą kartkę ogląda Garcia.

25'
Carvajal fenomenalnie szarżuje prawą stroną, decyduje się na centrę, lecz niestety żaden z jego kolegów nie dociera do podania.

23'
Suarez ratuje Atletico przed stratą bramki !
Obrońca w ostatniej chwili wybija z linii bramkowej strzał Ronaldo.

19'
Kapitalnie rozegrany wolny przez Królewskich. Toni Kross zagrywa w pole karne, do futbolówki dociera Sergio Ramos, który wykorzystuje błąd Oblaka i umieszcza piłkę do pustej bramki.

18'
Kroos dośrodkowuje z rożnego, piłka trafia do Benzemy, który przypadkowo wystawia ją Ronaldo, ten z kilku metrów uderza piłkę w dobrze ustawionego bramkarza.

15'
Kolejna próba Bale'a z główki i po raz kolejny dobrze broni Oblak.

13'
Marcelo spróbował szczęścia z pół woleja, jego zagranie ląduje na trybunach.

12'
Bale centruje w pole karne, niestety dla niego futbolówka trafia wprost w rękawice Oblaka.

9'
Isco decyduje się na uderzenie z dystansu, lecz piłka po jego zagraniu opuszcza plac gry.

7'
Real Madryt On-line

5'
Bale ładnym strzałem głową próbował zaskoczyć Oblaka, jednak dobrze interweniuje bramkarz.

1'
Co za kontra gości !
Griezmann z ogromną łatwością ogrywa Pepe, przybliża się do pola karnego Realu, rozgląda się i w pewnym momencie dostrzega dobrze ustawionego Torresa, który efektownym uderzeniem z najbliższej odległości pokonuje Navasa.

0'
Zaczynamy !

0'
W pierwszym meczu Atletico Madryt wygrało 2:0

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Antonio Mateu.

0'
Ławka rezerwowa Atletico Madryt : Moya, Gabi, Gimenez, Jimenez, Gamez, Niguez, Turan

0'
Ławka rezerwowa Realu Madryt : Casillas, Coentrao, Hernandez, Illarramendi, Jese, Khedira, Varane

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Real Madryt - Atletico Madryt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online