Schalke - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Schalke - Real Madryt

90+3'
Jest Gwizdek ! Koniec spotkania
Real podzielił się równo bramkami... No i ten wynik

90+3'
Wygląda na to że to koniec przygody Schalke z Ligą Mistrzów. Takiego wyniku nie zdołają odrobić

90+3'
Sędzia dolicza 3 minuty

90+1'
CÓŻ ZA BRAMKA HUNTELLARA !!!! Po dośrodkowaniu, z volleya zdobywa bramke od poprzeczki. Cassillas bez szans

89'
achhh ten Benzema - kolejna asysta. Bramke zdobywa RONALDO

87'
Ronaldo uderzony łokciem w klatke piersiową, Howard Webb jednak niczego nie odgwizduje.. za to kibice nie odgwizdali ale wygwizdali Ronaldo za to że poleżał chwile na murawie

86'
Piękna akcja Realu, niestety spalony

86'
Gra zdecydowanie uspokoiła się

81'
Ronaldo miał okazję na bramkę ale oddaje strzał prosto w bramkarza

80'
Schodzi Gareth Bale a za niego na murawe wchodzi Jese. Brawa dla Bael'a za znakomity mecz

79'
Szykuje się ostatnia zmiana w Realu

77'
Schalke próbuje strzelić gola honorowego ale Real bardzo dobrze sie broni

76'
W schalke za Kolasinaca wchodzi Fuchs

73'
Kolejna zmiana w Realu za Xabiego Alonso wchodzi Illarramendi

72'
i żółta karta dla Huntellara za faul na Marcelo

72'
Zmiana w Schalke za Farfana wchodzi Obasi

70'
Nie ma co zbytnio co mówić. Wynik mówi sam za siebie !

69'
Prostopadłe podanie Alonso do Bael'a, wychodzi na pozycje, strzela i GOOOLLLL

67'
Zmiana w Realu za Di Marie wchodzi Isco

65'
Schalke stara się poprawić swoją grę, niestety nie trwa to za długo. Królewscy znowu dochodzą do głosu

62'
Faul na Marcelo i kartka dla Hoewedes'a

61'
Faul na Ronaldo na 40m. Mamy stały fragment gry, po którym ostatecznie gracze Realu wycofują piłkę na swoją połowę

59'
Zmiana w Schalke. Zchodzi Boateng ,a za niego Goretzka

57'
Piękna dwójkowa akcja Ronaldo i Benzemy. Benzema strzałem po ziemi z prawej strony pola karnego zdobywa gola

56'
Kontra Schalke...ale wycofują piłkę

55'
Podanie z lewej na prawą stronę w pole karne do benzemy. Strzela ponad bramką

52'
Bale do Ronaldo.Ten Drybluje i wychodzi na czystą pozycję z lewej strony i pięknym strzałem zdobywa bramkę !!

50'
przejęcie przez farfana i sprint z prawej strony, przerzut na drugą stronę,lecz niecelnie

49'
Faul Alonso z prawej strony boiska. Dośrodkowanie po którym nic sie nie dzieje.Kontra Realu i dośrodkowanie Ronaldo z lewej strony boiska. Mamy rzut rożny

48'
Schalke zaczęło II połowę zdecydowanie lepiej

47'
Kontra Realu, skończyło się na podaniem prosto pod nogi graczy Schalke w środek pola karnego

46'
Piękny strzał Boatenga z 20 metra w prawą stronę bramki.Bez większych kłopotów broni Cassilas

45'
Zaczynamy II połowę

-'
Cóż można powiedzieć po I połowie spotknania?? Zdecydowana przewaga Realu Madryt. Gospodarze jedynie na początku spotkania zagrozili Casillasowi... 2 piękne dryblingi Baela (bramka), kilka strzałów Ronaldo, który nie miał zbytnio szczęścia trafiając chociażby w słupek. No i piękna gra Benzemy który notuje asystę oraz bramkę. Jest on zdecydowanie najbardziej wyróżniającym się piłkarzem ze strony Gości.

45+1'
Koniec I połowy

45+1'
Benzema do Ronaldo , który zbiegł ze środka na prawą stronę pola karnego. Oddaje strzał, który skutecznie broni bramkarz.

45'
Sędzia dolicza 1 minutę

44'
Dośrodkowanie z lewej strony Marcelo. Z prawej zamykał Benzema... Piękna akcja lecz niecelnie

41'
Na boisku zdecydowana przewaga Królewskich

40'
Ronaldo trafia w mur, piłka odbija się, poprawia jeszcze z pierwszej piłki ale niecelnie

39'
Faul na C. Ronaldno na 30m. Świetna okazja na oddanie strzału

36'
kolejny strzał po ziemi z lewej strony oddaje Ronaldo. Bramkarz szczęśliwie broni. Jest rzut roży. Po dośrodkowaniu Fahrmann łapie piłkę w ręce

36'
Dobre podanie Huntelara do Farfana z prawej strony w środek pola karnego , ten z pierwszej piłki oddaje niecelny strzał. Od bramki goście

34'
Akcja Gości z lewej strony boiska , niestety nie skończyło się to niczym groźnym, Schalke przejmuje futbolówke

33'
Kibice wygwizdują gości

31'
Ronaldo po indywidualnej akcji oddaje strzał w lewy słupek bramki gospodarzy, piłka odbija się i trafia prosto w ręce bramkarza, było groźnie

30'
Schalke próbuje przejąć inicjatywę, niestety na ich niekorzyść Real gra jak narazie wzorowo

28'
Niedokładne podanie Di Marii przechwytuje Farfan, niestety nic z tego nie wynikło

25'
Di Maria podawał w polę karne. Sędzia odgwizduje spalonego

23'
Strzał Baela z 20 metra ale wysoko ponad bramką

21'
Piękna indywidualna akcja Garetha Bael'a !!! Benzema podał piłkę do Bael'a, ten mijając dwóch obrońców pokonuje bramkarza. Piłka odbijając się od prawego słupka wpada do siatki !!

19'
Chwila spokoju na boisku..

16'
Ostry faul Di Marii, sędzia tym razem nie przyznał żółtego kartonika. Rzut wony dla Schalke.

14'
Piękna akcja Schalke. Błąd obrońców po dośrodkowaniu Boatenga. Casillas popisuje się znakomitą paradą !!

13'
Piękny drybling Bael'a , ten podaje w środek pola do Ronaldo, który odegrał piłkę, ta jednak odbiła się od obrońcy prosto pod nogi Benzemy, który zdobywa bramkę

11'
Po dośrodkowaniu Boateng oddaje słaby strzał głową w środek bramki. Bramkarz pewnie łapie piłkę w ręce

10'
Gospodarze na chwilę przejeli inicjatywe ale skończyło się na niegroźnym dośrodkowaniu w pole karne, z którym obrońcy Realu Madryt nie mieli najmniejszego kłopotu

10'
Posiadanie piłki zdecydowanie po stronie Gości

9'
akcja z lewej strony ale obrońcy wybijają podanie Marcelo

7'
Real spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie przygotowując atak pozycyjny

6'
Jak do tej pory większośc podań Realu jest realizowana górą...

4'
Kolejne podanie Realu i kolejny spalony

4'
Modric podawał górą do Ronaldo. Sędzia odgwizdał jednak spalony, którego na moje oko nie było

2'
Niemieccy kibice wygwizdują piłkarzy Realu. i 1 faul po odepchnięciu gracza Królewskich

2'
Pierwszy rzut rożny dla Schalke i groźny strzał. Piłka jednak mija prawy słupek Casillasa

1'
No i zaczynamy !!

0'
Po losowaniu to Schalke zacznie grę

0'
Wszyscy są już na środku i rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów

0'
Piłkarze obu drużyn są już gotowi do wyjścia

0'
i już za chwilę zaczynamy.

0'
Na boisku już rozgrzewają się gracze obu drużyn

0'
Dzisiejszym faworytem jest zdecydowanie Real Madryt ale biorąc pod uwagę wczorajszą porażkę Manchesteru United wszystko może się dzisiaj oczywiście zdażyć.

0'
Przypomnijmy wyniki Realu Madryt w fazie grupowej:
Galatasaray - Real 1:6
Real - Kopenhaga 4:0
Juventus - Real 2:2
Real - Galatasaray 4:1
Kopenhaga - Real 0:2
Oczywiście Królewscy pewnie i zdecydowanie wygrali swoją grupę.

0'
W tabeli grupy E piłkarze z Niemiec zajęli 2. miejsce

0'
Ławka rezerwowych Schalke 04:
Fuchs C,Goretzka L,Hildebrand T(B),Hoogland T,Obasi C,Papadopoulos K,Szalai A.

Ławka rezerwowych Realu Madryt
Arbeloa A,Coentrao F,Illarramendi A,Isco, Jese,Lopez D(B),Varane R

'
Dzisiejsze spotkanie na Veltins-Arena, Gelsenkirchen poprowadzi Howard Webb (Anglia)

'
Ciekawostki przed spotkaniem:
-Żadna drużyna hiszpańska nie zdobyła więcej niż jednego gola w meczu Ligi Mistrzów z Schalke 04.
-Schalke 04 przegrało na własnym boisku trzy z czterech ostatnich meczów Champions League przeciwko hiszpańskim drużynom. Wszystkie przegrane mecze zakończyły się rezultatem 0:1
-Real Madryt został wyeliminowany z Ligi Mistrzów w każdym z trzech ostatnich pojedynków przeciwko niemieckim drużynom. Co więcej, Królewscy przegrali ostatnie sześć spotkań rozegranych na niemieckiej ziemi
-Królewscy są jedną z dwóch drużyn, które wciąż nie zaznały smaku porażki w tej edycji Ligi Mistrzów. Drugą z nich jest odwieczny rywal zza miedzy - Atlético Madryt.
-Cristiano Ronaldo zdobył 30 goli w ostatnich 24 spotkaniach Ligi Mistrzów – 1,25 bramki na mecz

'
Zapraszamy na tekstową relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Schalke - Real Madryt. Początek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Schalke - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online