Getafe - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Getafe
0 : 3

Codina – Juan Valera, Velazquez, Naldo, Alexis, Roberto Lago – Pedro Leon(74 Yoda), Sammir, Juan Rodriguez, Hinestroza(56 Sarabia) – Alvaro Vazquez.
Casillas – Daniel Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Marcelo(82 Nacho) – Isco(78 Khedira), Kroos(82 Ilarramendi), Rodriguez – Bale, Benzema, Cristiano Ronaldo.

Mecze na żywo: Getafe - Real Madryt

93'
Koniec spotkania Real pewnie pokonuje Gatefe 0-3.Dziękuje i zapraszam na kolejny mecz z ligi hiszpańskiej o godzinie 19.

92'
Boisko opuszcza kontuzjowany Bale.

90'
Sędzia dolicza 2 minuty.

88'

87'
Yoda dośrodkowuje w pole karne Realu ale czujnie gra defensywa Realu.

85'
Piłka trafia w polu karnym do Vazqueza który trafia w słupek

82'
Zmiany:
Nacho->Marcelo
Ilarramendi->Kroos

81'
Ostatnie minuty spotkania , losy spotkania raczej są już rozstrzygnięte.

80'
James dośrodkował z skrzydła w pole bramkowe a tam Ronaldo strzela głową z najbliższej odległości.

79'
GOOOOOOOOOOL 0-3 Ronaldo!

78'
Zmiana:
Khedira->Isco

77'
Yoda wyłożył piłkę w pole karne do Hinestrozy a ten przewraca się przed oddaniem strzału !

76'
Prostopadłe podanie w pole karne do Benzemy ale uprzedza go Codina.

75'

74'
Zmiana:
Yoda->Leon

72'
Ronaldo strzela płasko po ziemi , piłka minimalnie mija słupek bramki.

71'
Faulowany Ronaldo,około 25 metrów przed bramką.

70'
Hinestroza oddaje strzał z dystansu jednak bardzo niecelny.

68'
James dośrodkował w pole karne do piłki dopadł Bale który sięgnął ją czubkiem buta i strzelił drugą bramkę.

67'
GOOOOOOOOOOL 0-2 Bale

66'

64'
Żółta kartka dla Lago.

64'
Beznema świetnie schodzi do środka pola karnego , ograł dwóch rywali i wyłożył piłkę Ronaldo który strzela z najbliższej odległości

63'
GOOOOOOOOOOOOOOL 0-1 ! Ronaldo

61'
Żółta kartka dla Jamesa za faul w środkowej strefie boiska.

59'
Z rzutu wolnego strzela Bale,piłka jednak przelatuje wysoko nad poprzeczką.

58'
Piłka dochodzi do Jamesa który strzela mocno po ziemi , z problemami broni Codina.

56'
Pierwsza zmiana:
Sarabia->Hinestroza

54'
Kontra gospodarzy zostaje powstrzymana.

53'
Strzał Benzemy z pola karnego dobrze broni Codina.

52'
Real serią centruje w pole karne ale ostatecznie obrońcy wybijają piłkę.

50'
Jak na razie bez większego zagrożenia.

49'
Bale dośrodkowuje w pole karne a tam Naldo oddala zagrożenie.

47'
James dośrodkowuje z wolnego , do strzału głową dochodzi Ronaldo ale sędzie odgwizdał spalonego.

47'
Rzut wolny dla graczy Realu z 40 metrów.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

45'
Getafe oddało 2 niecelne strzały na bramkę.

45'
Jak na razie Real oddał 6 strzałów z czego 4 celne.

45'
Koniec I połowy spotkania.

45'
Zamieszanie w polu karnym, piłka trafia pod nogi Krossa który huknął z 17 metrów w poprzeczkę!

44'
Znów Pedro Leon na prawym skrzydle, tym razem jego centra zostaje zablokowana.

43'
Pedro Leon ograł na prawym skrzydle mija Marcelo i wystawia piłkę w polu karnym Sarabii a ten strzela wysoko nad poprzeczką.

42'
Ostatnie minuty I części spotkania , zobaczymy czy ktoś otworzy jeszcze wynik przed przerwą.

41'
Po rzucie rożnym piłka dochodzi do Kroosa przed pole karne,Niemiec źle przyjmuje przez co jego strzał nie może być celny.

39'
Kontra graczy Getafe zostaje zmarnowana ! Sammir zdecydował się na strzał , jednak był on bardzo niecelny.

38'
Marcelo przedziera się środkiem , będąc przed polem karnym oddaje strzał który zostaje zablokowany i mamy rzut rożny.

37'
Isco na dwa razy ominął rywala po czym oddał groźny strzał z 18 metrów ale dobrze ustawiony jest Codina.

34'
Żółta karta dla Kroosa który taktycznie fauluje Sammira.

33'
Bale przed w pole karnym schodzi do środka z skrzydła i oddaje mocny strzał w środek, pewnie broni Codina.

32'
Ronaldo z rzutu wolnego trafia prosto w mur.

31'
Pierwsza żółta karta dla Velazquez za faul na Jameie .

29'
Benzema przedziera się w pole karne , położył zwodem rywala wyłożył piłkę a James uderza wydawało się że będzie bramka ale ciałem świetnie zablokował obrońca

27'
Dośrodkowanie w pole karne ale Vazquez nie sięga piłki.

26'
Real gra w ślimaczym tempie , wyglądają jak Barcelona z meczem z Getafe.

24'
Posiadanie piłki:
44%-56%

23'
Mało widoczny jest Ronaldo, czy wpływ na to ma zerwanie z dziewczyną ?

22'
Pedro Leon z prawego skrzydła ostatecznie piłkę przejmuje Marcelo.

20'
Strzał Isco zostaje zablokowany w polu karnym.

19'
Czy Quique Flores przechytrzy Ancelottiego ?

18'
Kontra zostaje zatrzymana przez Carvajala.

15'
James z lewego skrzydła kąśliwie dośrodkowuje w pole bramkowe i wślizgiem na rzut rożny wybijają obrońcy.

14'
Sammir świetnie zagrywa z głębi pola górną piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Vazqueza , jednak sędzie odgwizduje spalonego którego nie było , ta decyzja mogła pozbawić Getafe bramki

12'
Benzema odegrał piłkę na 18 metr do Marcelo a ten z prostego podbicia huknął minimalnie nad poprzeczką.

11'
Piłka w pole karne trafia do Benzemy a jego strzał zostaje zablokowany.

9'
Dobrze w defensywie ustawiają się gracze Getafe dzięki czemu Real nie stwarza sytuacji bramkowych.

7'
Długie górne podanie do Vazqueza ale jest ono mało dokładne.

6'
Centra Vazqueza zostaje zablokowana.

5'
Początek spotkania należy do graczy Getafe którzy częściej goszczą na połowie rywali.

4'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybijają obrońcy Realu.

3'
Vazquez faulowany pod polem karnym Realu.

2'
Dzisiejszy spotkanie poprowadzi Pedro Pérez Montero.

1'
Rozpoczynamy 19 kolejkę ligi Hiszpańskiej !

0'
Bukmacherzy wyceniają zwycięstwo Realu na tylko 1.20 , za każdą postawioną złotówkę na Getafe można zarobić 14.

0'
Już o 12 Obecny lider zmierzy się Getafe które zajmuje dopiero 15 miejsce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Getafe - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online