Manchester City - Arsenal Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Arsenal Londyn
0 : 2

Hart, Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy, Fernandinho (Lampard 63'), Fernando, Navas(Dzeko 76'), Silva, Milner(Jovetic 45'), Aguero
Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey Flamini 85'), Oxlade-Chamberlain(Rosicky 63'), Cazorla, Sanchez Gibbs 85'), Giroud

Mecze na żywo: Manchester City - Arsenal Londyn

90+4'
Koniec meczu! Za uwagę dziekuję Italianio.

90'
4 minuty doliczone.

90'
Świetna okazja Arsenalu! W ostatniej chwili spod nóg Bellerina wybija piłkę Kompany!

89'
16! Korner dla City.

87'
Strzał Dzeko z ostrego kąta broni Ospina.

86'
Rzut rożny dla Arsenalu.

84'
Podwójna zmiana w zespole Arsenalu. Za Ramseya wchodzi Flamini oraz za Sancheza wchodzi Gibbs.

*'
Tymczasem Reprezentacja Polski wygrywa z Argentyną 24:23 na MŚ w Katarze.

82'
Szturm na bramkę Arsenalu.

79'
Akcja w polu karnym Arsenalu! Jovetić na okazję do strzału, kolejny korner dla City.

77'
Arsenal zamknięty na własnej połowie.

76'
Rożny dla City. Może tym razem.

75'
Zmiana w zespole City. Edin Dzeko w miejsce Navasa.

74'
Kolejny korner dla City.

73'
Odpowiedz City! Strzał Navasa z 14 metrów w kierunku prawego słupka broni Ospina!

72'
Strzał Sancheza z 20 metrów broni Hart!

68'
Rożny dla City.

67'
Dośrodkowanie Sancheza z rzutu wolnego na głowę niepilnowanego Giroud i Francuz z 5 metrów pokonuje Harta! 2:0!!

67'
2:0!!!

63'
Zmiany w obu ekipach. W City za Fernandinho wchodzi Lampard, natomiast w zespole Arsenalu Rosicky w miejsce Chamberlain'a.

59'
Okazja dla City! Dośrodkowanie Navasa z prawego skrzydła! Piłka przechodzi przez pole karne, trąca ją Kościelny i mamy rzut rożny! Gdyby nie interwencja Francuza piłka by trafiła pod nogi Aguero i napastnik gospodarzy miał by przed sobą pustą bramkę.

55'
Żółta kartka dla Bellerin'a.

54'
Arsenal broni się na własnej połowie.

53'
Żółta kartka dla Fernandinho.

52'
Indywidualna akcja Sancheza na lewym skrzydle kończy się bardzo niecelnym strzałem Chilijczyka z linii pola karnego.

51'
Zamieszanie w polu karnym Arsenalu. Piłka wbita na rzut rożny.

50'
Strzał Navasa z ostrego kąta broni Ospina.

47'
Szybkie tempo rozgrywania piłki przez obie ekipy na początku tej połowy. Akcja przenosi się od bramki do bramki.

47'
Zmiana w przerwie w ekipie City. Za Milnera Jovetić.

46'
Zaczynamy drugą połowę. City od środka.

45+1'

46'

45'
Minuta doliczona.

43'
Małe zamieszanie w polu karnym Arsenalu lecz piłka wybita przez jednego z obrońców.

40'
Żółta kartka dla Kompanego.

39'
Kolejny rzut rożny dla City.

37'
Ramsey ukarany żółtą kartką za faul w środku pola na Aguero

34'
Rzut rożny dla City.

30'
Arsenal złapał wiatr w żagle. Kanonierzy grają coraz odważniej i w tym momencie to oni przeważają na boisku.

26'
Szybki atak Arsenalu. Złe podanie Ramseya i od bramki Hart.

23'
1:0 Cazorla!!

22'
Szybka klepka przed polem karnym, podcinany Cazorla i mamy jedenastkę

22'
Karny dla Arsenalu!!!

20'

17'
Akcja Chambalaina prawym skrzydłem. Dośrodkowanie na głowę Giroud na piąty metr. Strzał zablokowany i mamy rzut rożny.

13'
Oba zespoły starają się skonstruować akcję bramkową. Lekka przewaga gości.

9'
Spalony Kuna Aguero.

7'
Błąd Demichelisa w środku pola i traci piłkę na rzecz Kanonierów. Wydawało się że Arsenal będzie mieć dobrąokazję do szybkiego ataku jednak Kompany zatrzymuje Sancheza na lewym skrzydle.

6'
City utrzymuje się przy piłce.

2'
Kościelny ukarany żółtą kartką.

2'

1'
Pierwszy napór na bramkę Arsenalu. Obrona gości zachowuje spokój. Gospodarze w ataku pozycyjnym.

0'
Zaczynamy! City od środka.

*'
Zawodnicy już w tunelu prowadzącym na boisko. Za kilka minut początek spotkania.

*'
Zapraszam na relację z meczu Angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City a Arsenalem Londyn. Początek relacji o 17:00. Komentować dla Państwa będzie Italianio.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Arsenal Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online