Galasataray - Chelsea Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

''
Dziękujemy za uwagę! Zapraszamy Ponownie!

''
Podsumowując II połowę:
Więcej gry pokazali gospodarze dokumentując to golem Chedjou w 65 minucie meczu, Galata próbowała ugrać coś więcej ale nie udało się, mimo wszystko bardziej zadowoleni z wyniku na pewno są Anglicy mając w zanadrzu rewanż na własnym boisku.

90+3'
Ostatni Gwizdek spotkania!

90+2'
Zmiana Eden Hazard schodzi z placu gry a za niego Oscar

90'
Bardzo dobra wrzuta w pole karne, Eboue odgrywa piętką będąc w polu karnym, ale niestety nikt tej akcji nie zamknął i obrońcy wyjaśniają sytuację.

88'
Mekel leży na boisku prawdopodobnie grając na czas.

87'
Willian ładny przerzut na prawą stronę pola karnego, wyłożenie piłki do Eto'o a ten strzela bardzo niecelnie będąc przed polem karnym.

86'
Strzał Sneijder'a z lewego narożnika pola karnego ale bardzo niecelnie.

83'
Chelsea wyraźnie gra na czas, obecny wynik mimo wszystko dla Anglików jest satysfakcjonujący.

80'
Za Didier'a Drogbę wchodzi Umut Bulut

78'
Chelsea utrzymuje się przy piłce próbując skonstruować jakąś składną akcję lecz Galata bardzo dobrze się broni.

75'
Piekielnie mocny strzał Telles'a tuż przed polem karnym, delikatnie z lewej strony i na rzut rożny Petr Cech.

73'
Ładna akcja Galaty zwieńczona próbą dośrodkowania z prawej strony, lecz zablokował je Frank Lampard i rzut z autu dla Galaty.

69'
Samuel Eto'o zmienia Fernando Torres'a

69'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony, w pole karne Galaty i bramkarz pewnie łapie piłkę.

67'
Akcja za akcje przed chwilą Torres próbował zaskoczyć gospodarzy, a już jest akcja pod bramką Anglików, Drogba prostopadle do Buraka który jednak nie zdołał strzelić celnie na bramkę P. Cech'a.

65'
GOOOOL!!
Rzut rożny z lewej strony, dośrodkowanie i do piłki dopada na 7 metrze Aurélien Chedjou, strzelając pewnie w środek bramki! Strzał nie do obrony!

63'
Groźne dośrodkowanie z rzutu rożnego piłkę trąca głową piłkarz Galaty a ją praktycznie z linii bramkowej przy lewym słupku wybijają obrońcy.

62'
burak poradził sobie z dwójką piłkarzy gości i dośrodkowuje z prawej strony w pole karne, a obrońcy wybijają na rzut rożny.

61'
Za grę na czas żółtą karta ukarany bramkarz gości Petr Cech.

59'
Gra się dość mocno zaostrzyła i trzeci kartonik koloru żółtego w przeciągu kilkudziesięciu sekund tym razem dla Ramires Nascimento.

58'
Kolejny brzydki faul tym razem w wykonaniu Selçuk İnan. żółty kartonik!

57'
Brzydki faul, atak na nogi w wykonaniu Andrea Schurrle i żólta kartka!

54'
Ciekawa kombinacyjna gra Galaty przed polem karnym rywala, i w ostatniej chwili ostatnie podanie przecina obrońca gości wybijając na rzut rożny.

53'
Świetne prostopadłe podanie ze środka do Fernando Torres'a który strzela z ok. 13 metra ale na rzut rożny wybija bramkarz gospodarzy.

51'
Ponownie akcję zaczynają piłkarze Galaty od własnych obrońców.

49'
Na wysokości pola karnego gospodarzy, rzut z autu dla Chelsea.

47'
Próba podania z lewej strony w pole karne, lecz obrońcy Chelsea wyjaśniają sytuację.

46'
Drugą połowę rozpoczynają goście.

''
Podsumujmy I połowę:
Delikatną przewagę posiadał zespół rodem z Anglii, udało się to udokumentować golem Fernando Torresa w 9 minucie meczu. Galasataray w drugiej części pierwszej połowy próbował bardziej coś ugrać, za sprawą strzału Alex'a Telles'a, czy Izet'a Hajrovic'a ale to zbyt mało by zagrozić Anglikom. Czekamy na II połowę mając nadzieję że będzie na jeszcze bardziej ciekawa.

45+2'
Pierwsza połowa przedłużona o całe 2 min, i właśnie dobiegła końca.

45'
Dość spory kocioł przed polem karnym Galaty, sytuacje wyjaśniają obrońcy podając do bramkarza a ten dalekim wykopem oddala zagrożenie.

42'
Żółta kartka dla John'a Terr'ego za trzymanie drugiej piłki. Bramka właśnie nie uznana z tego powodu iż na boisku były dwie piłki!

42'
Piłka w siatce! Lecz bramka dla Galaty nieuznana!

41'
Próba wymuszenia faul'u przez zespół Chelsea, i akcja już toczy się w drugim kierunku.

39'
Kąśliwe uderzenie w wykonaniu Telles, Cech paruje na rzut rożny.

39'
Dobre rozciągnięcie gry na prawą strone do Ebue.

37'
Telles próbował się przedrzeć lewą stroną i od bramki zacznie Petr Chech.

35'
Dość chaotyczna gra w środku pola prowadzona przez obie drużyny.

31'
Yekta Kurtulus zmienia Izet Hajrovic

30'
Strzał Hajrovic'a, ale piłkę pewnie łapię Petr Cech.

26'
Dobra dwójkowa akcja Melo - Drogba, w którą w ostatnim momencie wmieszał się Frank Lampard i zażegnał niebezpieczeństwo.

25'
Telles faulowany i mamy rzut wolny dla Galaty.

21'
Ramires lezy na boisku, ucierpiał w starciu z Yilmaz Burak, w którym turek faulował.

20'
Faul na Torres'ie i mamy rzut wolny ok. 40m na wprost od bramki gospodarzy.

18'
Rzut wolny dla Turków. Chelsea jednak oddaliła zagrożenie wyprowadzając szybką kontrę z której nic jednak nie wyszło dobrego.

17'
Próba strzału Hajrovic'a lecz bardzo niecelnie.

15'
Coraz śmielej poczynają sobie Anglicy, szybko przenosząc piłkę pod pole karne Turków. Zarysowała się delikatna przewaga Chelsea.

14'
Melo dobrze na prawą stronę, lecz Galasataray traci piłkę.

9'
Z lewej strony podanie po ziemi w pole karne do Fernando Torres'a, i mamy GOLA.

7'
Wrzutka w pole karne Turków, nic z tego jednak nie wyszło.

6'
Faul Melo, lecz obyło się bez kartki.

5'
Bardzo dobra okazja dla Anglików! Piłka jednak mineła bramkę i mamy rzut rożny.

4'
Próba strzału Burak Yilmaz, lecz zbyt lekko by zagrozić bramce Petr'a Cech'a.

3'
Oba zespoły rozpoczeły dość ostrożnie, z dużym respektem dla rywala.

1'
Próba prostopadłego podania do Torres'a, lecz piłkę przejmuje bramkarz gospodarzy.

0'
Mecz Rozpoczęty!

0'
Obie drużyny już na boisku i za chwilę pan Carlos Velasco Carballo rozpocznie spotkanie na Turk Telekom Arena w Stambule.

0'
TheBlues.pl

0'
Chelsea Londyn wygrała rywalizację w grupie E z 12 punktami na koncie, doznając jednak aż dwóch porażek z FC Basel.

0'
Galasataray awansował do 1/8 kosztem Juventus'u Turyn, kluczowy okazał się ostatni mecz wygrany przez drużynę Roberta Manciniego 1-0.

''
Ławki rezerwowych prezentują się następująco:

Galasataray
Ufuk Ceylan, Semih Kaya, Sabri Sarioğlu, Ceyhun Gülselam, Yekta Kurtuluş, Emre Çolak,Umut Bulut

Mark Schwarzer, Ashley Cole, Tomáš Kalas, John Obi Mikel, Oscar, Samuel Eto'o, Demba Ba

''
Dzisiejsze spotanie poprowadzi Carlos Velasco Carballo (Hiszpania)

'
W środę o 20:45 zapraszamy na relacje z Ligi Mistrzów na żywo. Przeprowadzimy LIVE z meczu Galasataray - Chelsea Londyn.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Galasataray - Chelsea Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online