Cordoba - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Cordoba
1 : 2

Juan Carlos – Edimar, Pantić, Crespo, Gunino – Rossi, Deivid – Bebé, Fede Cartabia, Ghilas – Florin Andone
Casillas – Marcelo('73 Coetrao), Varane, Ramos, Carvajal – Khedira('64 Illarramendi), Kroos – Bale, James Rodríguez('80 Jese), Cristiano Ronaldo – Benzema

Mecze na żywo: Cordoba - Real Madryt

90+3'
Real ostatecznie pokonuje Cordobę 2-1 ale z przebiegu meczu w pełni niezasłużenie.To Cordoba stwarzała groźniejsze sytuację,jednak Real udowodnił że jest klasową drużyną gdyż taką się poznaje gdy jej nie idzie i dziś to właśnie dobitnie udowodnili.Dziękuje i zapraszam na kolejne relację.

90'
Sędzia dolicza 3 minuty.

89'
GOL GOL GOL GOL BALE ! 1-2 !

87'
RZUT KARNY DLA REALU ! Z wolnego strzela Bale i piłkę blokuje Fede Cartabia który ogląda drugą żółtą kartkę

83'
Chamskie zachowanie Ronaldo który kopie rywala za co otrzymuje czerwoną kartę.Tak się zachowuje najlepszy piłkarza na świecie... ?

81'
Piłka po rzucie rożnym dochodzi do Rossiego a ten strzela,jednak nad bramką.

79'
Benzema strzela za pola karnego w długi róg bramki lecz broni Carlos.

77'
Słaba centra Coetrao i piłkę chwyta bramkarz.

76'
Kroos strzela z dystansu, w sam środek bramki.

75'
Żółta kartka dla Carvajala za utrudnianie gry.

73'
Zmiana:
Coetrao->Marcelo

71'
Faulowany Fede Cartabia pod polem karnym rywali.

69'
Poprzeczka ratuje Real! Florin Andone przewidział podanie Varana głową do Casillasa przez co przechwycił piłkę,starał się przelobować bramkarza jednak piłka trafiła w poprzeczkę !

67'
Carvajal w polu karnym rywali wywalczył rzut rożny.

64'
Zmiana:
Illarramendi->Khedira

63'
Żółta kartka dla Khediry.

63'
Marcelo otrzymuje podanie , rozgląda się i centruje a piłkę łapie bramkarz.

61'
Fede Cartabia ogląda żółtą kartę za ostre wejście w rywala.

59'
Ronaldo z wolnego,tym razem w mur.

58'
Za faul przed polem karnym żółtą kartę ogląda Rossi.

57'
Bebé w polu karnym otrzymuje podanie i strzela lecz prosto w Casillasa !

56'
Fede Cartabia przechwycił piłkę i popędził środkiem zdecydował się na strzał przed polem karnym a piłka minimalnie mija górny róg bramki !

55'
Długie podanie Kroosa zostaje przechwycone przez bramkarza.

54'
Dośrodkowanie w pole karne Realu piłka zostaje zgrana do Andone jednak ten nie trafia w piłkę!

51'
James pędzi środkiem,po czym zdecydował się na centre lecz piłkę wybija obrońca.

49'
Bebé strzela ale wysoko nad bramką.

48'
Znów Ghilas tym razem dośrodkowuje z lewego skrzydła , ale niecelnie.

47'
Ghilas w akcji ofensywnej jednak ostatecznie traci piłkę.

46'
Rozpoczynamy!

45'
Real Madryt On-line

45'
Koniec I części spotkania po której Cordoba zasłużenie remisuje 1-1 !

43'
Mało składnych akcji z obu stron.

42'
Ramos traci piłkę ale jego błąd naprawia Marcelo.

40'
Florin Andone w walce o piłkę przed polem karnym Realu fauluje Ramosa.

37'
Bebé z wolnego również nad bramką.

36'
Przed polem karnym faulowany Fede Cartabia i okazja dla gospodarzy.

34'
Posiadanie piłki:
31%-69%

32'
Wrzutka Bale w pole karne, do strzału dochodzi Ronaldo ale strzela obok bramki.

32'

31'
Edimar prowadzi piłkę i decyduje się na strzał przed polem karnym który zostaje zablokowany.

28'
James dośrodkowuje z rzutu rożnego , piłkę zgrywa Bale a z najbliższej odległości strzela Benzema który strzela swoją 9 bramkę w tym sezonie !

27'
GOOOOOOOOOOOOOL 1-1 Benzema !

26'
Fatalne podanie Marcelo w pole karne,prosto pod nogi obrońcy.

24'
Ronaldo strzela z wolnego w swoim stylu... wysoko nad bramką.

23'
Faul na graczu Realu ok. 25 metrów od bramki.

21'
Znów strzela Bebé , tym razem z dystansu i w sam środek bramki.

19'
Bebé groźnie strzela a w polu karnym piłka minimalnie mija słupek!

18'
Carvajal z prawego skrzydła centruje a piłkę łapie Juan Carlos.

17'
Wejście wślizgiem Edimara który zatrzymuje rajd Bale.

15'
Kolejny rzut rożny dla Realu,dośrodkowuje James ale piła zostaje wybita.

14'

12'
Khedira z skrzydła podaje wzdłuż bramki tam Bale dostawia nogę a piłka odbija się od rywala i mamy rzut rożny.

11'
Deivid decyduje się na strzał z dystansu , ale jest on słaby i niecelny.

9'
Kontra gospodarzy , płaskie dośrodkowanie w pole karne jednak podanie przerywa obrońca.

8'
Edimar odbiera piłkę w polu karnym , a starał go ominąć Bale.

5'
Real jak na razie nie może otrząść się po straconym szybko golu.

3'
Strzał z za pola karnego a Ramos zablokował strzał ręką i otrzymał żółtą kartę o raz rzut karny dla Cordoby którego na bramkę zamienił Ghilas !

2'
GOOOOOOOOOL ! ! 1-0 Ghilas Ghilas

2'
Rzut karny dla Cordoby!

0'
Rozpoczynamy !

0'
Piłkarze już na boisku.

0'

0'
Cordoba zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 18 pkt , mając 2 pkt przewagi nad strefą spadkową.

0'
Real Madryt dzięki zwycięstwu może zwiększyć swoją przewagę w tabeli do 4 pkt nad Barceloną.

0'
Sędzia Główny: Alejandro Hernández

0'
Rezerwowi gospodarzy: Saizar,López Silva, López Garai, Abel Gómez, Pinillos, Fede Vico, Jose Fran

0'
Rezerwowi gości: Keylor Navas, Coentrão, Arbeloa, Nacho, Illarramendi, Javier Hernández, Jesé

0'

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Cordoba - Real Madryt. Początek o godzinie 16:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cordoba - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online