Real Madryt - Real Sociedad online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Real Sociedad
4 : 1

Casillas – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo – Illarra, Kroos (82' Khedira), Isco – James (74' Jese), Benzema (81' Chicharito), Bale.
Rulli – Yuri, Martinez, Gonzalez, Aritz (64' Bergara) – Elustondo, Pardo, Prieto, Granero, Canales (46' De La Bella)– Vela (17' Agirretxe)

*'
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE. Dziś jeszcze dwa mecze na żywo: Leverkusen - Borussia Dortmund oraz Chelsea Londyn - Manchester City. Zapraszamy.

90+3'
Koniec meczu. Real Madryt pokonał Real Sociedad 4:1.

60'
Sędzia doliczył dwie minuty.

87'
Yuri i Khedira ukarani żółtymi kartkami.

86'
Rullit! Mimo iż wpuścił cztery gole, to naprawdę spisuje się znakomicie. Po błędzie defensywy gości piłkę w polu karnym przejął Carvalaj, chciał zagrywać do Chicharito, ale futbolówkę złapał jednak bramkarz Sociedad.

82'
Bale mając sporo miejsca znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale znów górą Rullit.

Khedira zastąpił Kroosa.

81'
Chicharito zastąpił Benzemę.

76'
WOW! GOOL! Kapitalna akcja Realu i jeszcze lepszy strzał Benzemy z pola karnego. Francuz huknął z narożnika pola karnego i piłka wpadła do siatki. Znakomity gol.

74'
Boisko opuścił James, a zastąpił go Jese.

72'
Marcelo ukarany żółtą kartką.

70'
Gra się nieco uspokoiła.

64'
Z boiska zszedł Aritz, a na boisku pojawił się Bergara.

63'
W dobrej sytuacji znalazł się Isco, ale powstrzymał go Rulli.

62'
Na bramkę gości suną kolejne ataki.

56'
Isco zagrywał wzdłuż bramki, ale Benzema nie sięgnął piłki. Byłoby 4:1.

55'
Znakomicie grają gospodarze. Teraz w dogodnej sytuacji znalazł się Marcelo, ale jego strzał z bliskiej odległości obronił Rulli.

54'
Kolejna świetna akcja Realu. Benzema padł w polu karnym, ale sędzia nie podyktował rzut karny. Kontrowersyjna sytuacja.

52'
Goool! Świetna kombinująca akcja Realu zakończona golem Benzemy.

48'
Isco uderzał z pola karnego po ładnej akcji, ale niecelnie.

46'
De La Bella zastąpił Canalesa.

46'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Real Madryt prowadzi 2:1.

45'

44'
Bale z rzutu wolnego uderzył bardzo niecelnie.

40'
Niesamowite. To musiało być 3:1! Znakomita kontra 3 na 1. Benzema zagrał w kierunku Bale'a i Jamesa. Ostatecznie przejął ją ten pierwszy w idealnej sytuacji nie trafił w światło bramki.

37'
Goool! Real dopiął swego! Benzema otrzymał piłkę w polu karnym, oddał mocny strzał, który Rulli odbił pod nogi Ramosa, a ten nie miał problemów z umieszczeniem jej w bramce.

35'
Isco uderzał z linii pola karnego, ale jego strzał został przyblokowany.

34'
Początek meczu wskazywał, że goście podejmą walkę z Realem. Teraz zostali jednak zepchnięci do głębokiej defensywy.

31'
Illarra ukarany żółtą kartką.

28'
Bale głową uderzył obok bramki.

28'
Mocny strzał Jamesa z pola karnego, ale prosto w Rulliego.

27'
Gospodarze mają coraz większą przewagę. Real Sociedad rzako bywa w polu karnym Królewskich.

26'
Ramos w ekwilibrystyczny sposób próbował uderzać, ale niecelnie.

23'
Świetne podanie do Bale'a, ale w oddaniu skutecznego strzału przeszkodził obrońca. Będzie rzut rożny.

20'
Groźne dośrodkowanie Marcelo, ale nikt nie doszedł do piłki.

20'
James Rozdriquez znakomicie zagrał do Benzemy, ten uderzył z pierwszej piłki, ale dobrze interweniował bramkarz gości.

17'
Canales uderzył z woleja zza pola karnego, ale niecelnie.

17'
Agirretxe zastąpił Velę.

16'
Vela leży na murawie kontuzjowany. Konieczna będzie zmiana.

13'
Gra się nieco uspokoiła. Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze.

11'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego, głową uderzał Varane, ale bardzo wysoko nad bramką.

8'
Elustondo uderzył z dystansu, ale pewnie interweniował Casillas.

6'
Znakomity początek meczu.

4'
Mogło być 2:1 dla gości. Zza pola karnego uderzał Granero, piłka trafiła pod nogi Canalesa, który wślizgiem uderzył tuż obok słupka.

3'
Goool! Niesamowite, już remis! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska gola głową zdobył James Rodriquez

3'
Lepiej nie mógł ułożyć się ten mecz dla gości. Teraz Królewscy muszą gonić wynik.

1'
Ależ początek gości. Real Sociedad na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Elustondo.

1'

0'
Jeszcze minuta ciszy. W drodze na mecz zginął kibic Realu Sociedad.

0'
Piłkarze już na boisku. Za moment początek spotkania.

0'
Real Madryt On-line

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Real Madryt - Real Sociedad.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Real Sociedad, to zapraszamy do śledzenia meczu online