Skoki Narciarskie: - Puchar Świata w Falun (kw.) online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Skoki Narciarskie:
Puchar Świata w Falun (kw.)
0 : 0

SKŁADY




Mecze na żywo: Skoki Narciarskie: - Puchar Świata w Falun (kw.)

Zamów super niespodziankę dla dzieci. Personalizowany film lub list od Mikołaja dziś 15% taniej
'
Jeszcze raz Wielke Gratulacje dla Kamila i czekamy z niecierpliwością na jutrzejszy konkurs i miejmy nadzieje że kolejne zwycięstwo w Pucharze Świata !!

'
Podwójny Mistrz Olimpijski prezentuje w dalszym ciągu znakomitą formę !!

'
Wynik kwalifikacji
1. Jernej Damjan 122 122.4
2. Anssi Koivuranta 120.5 120.2
3. Maciej Kot 120.5 119.9
4. Lauri Asikainen 119.5 117.5
5. Andreas Wank 120.5 117.4
6. Dawid Kubacki 119.5 116.6
7. Stefan Kraft 118 114.1
8. Roman Koudelka 115.5 110.6
9. Michael Neumayer 118 110.5
10. Jan Ziobro 116.5 110.4
11. Dimitrij Wasiljew 116 109.9
12. Tomaz Naglic 116 109.6
13. Anders Jacobsen 116 108.9
14. Yuta Watase 117 108.5
15. Jakub Janda 114.5 107.5
16. Karl Geiger 113.5 106.5
17. Nejc Dezman 115 105.4
18. Aleksiej Romaszow 117.5 105.3
19. Michael Hayboeck 114.5 105.1
20. Jurij Tepes 113.5 104.4
21. Matjaz Pungertar 115 104.3
22. Piotr Żyła 113.5 103
23. Richard Freitag 111 102.9
24. Jan Matura 114 102.7
25. Cestmir Kozisek 113.5 102.5
26. Gregor Deschwanden 113 102
27. Lukas Hlava 113 100.3
28. Antonin Hajek 111 99.4
28. Ilmir Hazetdinow 111.5 99.4
30. Klemens Murańka 111 98.8
31. Anders Fannemel 110.5 98.7
32. Hyun-Ki Kim 111 98.4
33. Sebastian Colloredo 112.5 98.1
34. Kaarel Nurmsalu 111.5 97.8
35. Ronan Lamy Chappuis 110
36. Rune Velta 108 96.8
37. Andreas Kofler 108.5 96.2
37. Janne Ahonen 109.5 96.2
39. Manuel Fettner 110.5 95.9
39. Nicholas Alexander 111.5 95.9
41. Taku Takeuchi 117.5 95.8 upadek
42. Wolfgang Loitzl 108 95.7
43. Jaka Hvala 109 95.1
44. Reruhi Shimizu 109.5 93.6
45. Andreas Stjernen 106 88.2
45. Santeri Ylitapio 106 88.2
45. Denis Korniłow 106.5 88.2
48. Heung-Chul Choi 106 87.8
49. Władimir Zografski 106 87.6
50. Federico Cecon 104.5 82.6
51. Anders Johnson 104 82.1
52. Carl Nordin 100 76.1
53. Ole Marius Ingvaldsen 110.5 74.3 upadek
54. Mackenzie Boyd-Clowes 101.5 71.8
55. Marinus Kraus Automatyczny awans 115
56. Thomas Diethart Automatyczny awans 124
57. Andreas Wellinger Automatyczny awans 122
58. Anders Bardal Automatyczny awans nie skakał
59. Simon Ammann Automatyczny awans 112.5
60. Severin Freund Automatyczny awans 123
61. Gregor Schlierenzauer Automatyczny awans 124
62. Noriaki Kasai Automatyczny awans nie skakał
63. Peter Prevc Automatyczny awans 121
64. Kamil Stoch Automatyczny awans 129.5

'
KASAI Noriaki oraz BARDAL Anders zrezygnowali ze skoku w kwalifikacjach

'
STOCH Kamil 129,5m
Kamil oddaje najlepszy skok w kwalifikacjach. Piękny skok, Gratulujemy !!

'
PREVC Peter 121m

'
SCHLIERENZAUER Gregor 124m

'
FREUND Severin 123m

'
AMMANN Simon 112,5m

'
WELLINGER Andreas 122m

'
DIETHART Thomas 124m

'
KRAUS Marinus 115m

'
TAKEUCHU Taku 117,5m 92,7pts I mamy kolejny upadek

'
DAMJAN Jernej 122m 122,4pts 1 miejsce i najlepsza odległość w kwalifikacjach! Gratulujemy

'
ZIOBRO Jan 116,5m 110,4pts

'
TEPES Jurij 113,5m 104,4pts

'
KOT Maciej 120,5m 119,9pts i 2 miesjce

'
ŻYŁA Piotr 113,5m 103pts

'
FREITAG Richard 111m 102,9pts

'
za chwilę kolejni nasi reprezentanci, trzymajmy kciuki !!

'
MATURA Jan 114m 102,7 pts

'
NEUMAYER Michael 118m 110,5pts

'
HAYBOECK Michael 114,5m 105,1pts

'
KRAFT Stefan 118m 114,1pts

'
FANNEMEL Anders 110,5m 98,7pts

'
KOFLER Andreas 108,5m 96,2pts

'
KOIVURANTA Anssi 120,5m 120,2pts i ten skok daje mu 1 miejsce

'
LOITZL Wolfgang 108m 95,7 pts

'
AHONEN Janne 109,5m 96,2pts

'
VELTA Rune 108m 96,8pts

'
JANDA Jakub 114,5m 107,5pts

'
WANK Andreas 120,5m 117,4pts

'
MURAŃKA Klemens 111m 98,8pts

'
NAGLIC Tomaz 116m 109,6 pts

'
I juz za chwilę Polak :)

'
DESCHWANDEN Gregor 113m 102pts

'
INGVALDSEN Ole Marius 110,5m 74,3pts Zawodnik wywraca sie po lądowaniu

'
GEIGER Karl 113,5m 106,5pts

'
DEZMAN Nejc 115m 105,4pts

'
WASILJEW Dmitrij 116m 109,9pts

'
FETTNER Manuel 110,5m 95,9pts

'
HVALA Jaka 109m 95,1pts

'
WATASE Yuta 117m 108,5pts

'
SHIMIZU Reruhi 109,5m 93,6pts

'
KUBACKI Dawid 119,5m 116,6pts. Polak zajmuje 2 miesjce. Wielkie Brawa za ładny skok

'
BOYD-CLOWES Mackenzie 101,5m 71,8pts

'
JACOBSEN Anders 116m 108,9pts

'
HLAVA Lukas 113m 100,3pts

'
KORNIŁOW Denis 106,5m 88,2pts

'
HAJEK Antonin 111m 99,4pts

'
Narazie panuja nie najlepsze warunki dls skoczków

'
LAMY CHAPPUIS Ronan 110m 97pts

'
ROMASZOW Aleksiej 117,5m 105,3pts

'
NURMSALU Kaarel 111,5m 97,8pts

'
STJERNEN Andreas 106m 88,2pts

'
KIM Hyun-Ki 111m 98,4pts

'
NORDIN Carl 100m 76,1pts

'
KOZISEK Cestmir 113,5m 102,5pts

'
CHOI Heung-Chul 106m 87,8pts

'
PUNGERTAR Matjaz 115m 104,3

'
ALEXANDER Nicholas 111,5m 95,9pts

'
ASIKAINEN Lauri 119,5m 117,5pts

'
CECON Federico 104,5m 82,6pts

'
KOUDELKA Roman 115,5m 110,6pts

'
JOHNSON Anders 104m 82,1pts

'
ZOGRAFSKI Władimir 106m 87,6 pts

'
YLITAPIO Santeri 106m 88.2pts

'
HAZETDINOW Ilmir. 111,5m 99,4pts

'
Sebastian Colloredo.112,5m 98,1pts

'
A więc zaczynamy ZAPRASZAM

'
Lista startowa PŚ w Falun; 25.02.2014
Kwalifikacje


1 COLLOREDO Sebastian ITA
2 HAZETDINOW Ilmir RUS
3 YLITAPIO Santeri FIN
4 ZOGRAFSKI Władimir BUL
5 JOHNSON Anders USA
6 KOUDELKA Roman CZE
7 CECON Federico ITA
8 ASIKAINEN Lauri FIN
9 ALEXANDER Nicholas USA
10 PUNGERTAR Matjaz SLO
11 CHOI Heung-Chul KOR
12 KOZISEK Cestmir CZE
13 NORDIN Carl SWE
14 KIM Hyun-Ki KOR
15 STJERNEN Andreas NOR
16 NURMSALU Kaarel EST
17 ROMASZOW Aleksiej RUS
18 LAMY CHAPPUIS Ronan FRA
19 HAJEK Antonin CZE
20 KORNIŁOW Denis RUS
21 HLAVA Lukas CZE
22 JACOBSEN Anders NOR
23 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN
24 KUBACKI Dawid POL
25 SHIMIZU Reruhi JPN
26 WATASE Yuta JPN
27 HVALA Jaka SLO
28 FETTNER Manuel AUT
29 WASILJEW Dmitrij RUS
30 DEZMAN Nejc SLO
31 GEIGER Karl GER
32 INGVALDSEN Ole Marius NOR
33 DESCHWANDEN Gregor SUI
34 NAGLIC Tomaz SLO
35 MURAŃKA Klemens POL
36 WANK Andreas GER
37 JANDA Jakub CZE
38 VELTA Rune NOR
39 AHONEN Janne FIN
40 LOITZL Wolfgang AUT
41 KOIVURANTA Anssi FIN
42 KOFLER Andreas AUT
43 FANNEMEL Anders NOR
44 KRAFT Stefan AUT
45 HAYBOECK Michael AUT
46 NEUMAYER Michael GER
47 MATURA Jan CZE
48 FREITAG Richard GER
49 ŻYŁA Piotr POL
50 KOT Maciej POL
51 TEPES Jurij SLO
52 ZIOBRO Jan POL
53 DAMJAN Jernej SLO
54 TAKEUCHI Taku JPN
55 KRAUS Marinus GER
56 DIETHART Thomas AUT
57 WELLINGER Andreas GER
58 BARDAL Anders NOR
59 AMMANN Simon SUI
60 FREUND Severin GER
61 SCHLIERENZAUER Gregor AUT
62 KASAI Noriaki JPN
63 PREVC Peter SLO
64 STOCH Kamil POL

'
Na skoczni w Falun zobaczymy za to pozostałych polskich reprezentantów: Jana Ziobrę, Macieja Kota, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę oraz wracającego do kadry Klimka Murańkę

'
Na razie nie wiadomo, czy najlepszy skoczek narciarski świata wystartuje w kwalfikacjach, Kamil start w konkursie ma już zapewniony.

'
Dla przypomnienia klasyfikacja ogólna Pucharu Świata 2013/2014

1 Kamil Stoch 921
2 Peter Prevc 908
3 Noriaki Kasai 746
4 Gregor Schlierenzauer 670
5 Severin Freund 627
6 Simon Ammann 614
7 Anders Bardal 598
8 Andreas Wellinger 550
9 Thomas Diethart 493
10 Robert Kranjec 468
11 Thomas Morgenstern 438
12 Marinus Kraus 353
13 Daiki Ito 335
14 Taku Takeuchi 320
15 Jernej Damjan 314
16 Jan Ziobro 292
17 Jurij Tepes 291
18 Maciej Kot 291
19 Piotr Żyła 283
20 Richard Freitag 280

'
Już o godzinie 18.00 serdecznie zapraszam na relacje live z kwalifikacji do jutrzejszego konkursu skoków narciarskich w Falun.


Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Skoki Narciarskie: - Puchar Świata w Falun (kw.), to zapraszamy do śledzenia meczu online



Design: D314.pl.Realizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.