Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bayer Leverkusen
Borussia Dortmund
0 : 0

Leno - Wendell, Spahic, Toprak, Hilbert - Castro, Bender, Drmic(69' Brandt), Calhanoglu(73' Rolfes), Bellarabi - Kießling
Weidenfeller - Schmelzer, Hummels, Papastathopoulos, Piszczek(45' Subotić) - Sahin, Ginter, Kampl, Reus, Großkreutz(62' Mkhitaryan) - Immobile(80' Ramos)

Drmic (13.) żółta kartka
Schmelzer (30.) żółta kartka
Kampl (39.) żółta kartka

Mecze na żywo: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund

90+2'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

90+2'
W mojej ocenie wynik sprawiedliwy, obie ekipy miały swoje wyśmienite okazje do strzelenia gola. Dzisiejszy wynik żadnej drużyny nie może cieszyć.

90+1'
Leno dobrze wychodzi do prostopadłej piłki i wybija ją mocno na aut.

89'
Na minimalnym spalonym Bellarabi.

86'
Mkhitaryan podczas walki o górną piłkę fauluje Bendera.

84'
Sahin nieźle uderzył z woleja, jego zagranie o parę metrów mija prawy słupek bramki strzeżonej przez Leno.

82'
Brandt zbyt mocno podaje do Wendella, który urywał się obrońcom na lewej stronie.

80'
Na boisku melduje się Ramos, zastępuje na nim Immobile.

75'
Rolfes doskonale dostrzega na lewej stronie Castro, który ma przed sobą tylko Weidenfellera, pomocnik decyduje się na próbę lobowania bramkarza, piłka po tym zagraniu ląduje poza plac gry. Jedna z najlepszych okazji do zmiany wyniku.

73'
Za Calhonoglu na boisko wchodzi Rolfes.

70'
Immobile marnuje świetną szansę na zmianę wyniku, jego strzał z paru metrów ląduje obok lewego słupka.

69'
Brandt za Drmicia.

64'
Immobile pięknie mija Topraka, rozgląda się i wypatruje dobrze ustawionego Reusa, niestety dla niego w ostatniej chwili piłkę poza boisko wybija Spahic. Będzie korner.

62'
Za Großkreutza na boisko wchodzi Mkhitaryan.

61'
Calhanoglu bardzo groźnie centruje w pole karne rywala, na jego nieszczęście do zagrania najszybciej dociera Weidenfeller.

60'
Schmelzer nieczysto blokuje Bellarabiego, rzut wolny dla gospodarzy.

56'
Wendell próbuje się przedrzeć do pola karnego Borussii, jednak dobrym blokiem popisuje się Ginter.

54'
Kießling zdecydował się na próbę zaskoczenia Weidenfellera z kilkunastu metrów, zagranie niemieckiego napastnika mocno nieudane, piłka znacznie mija bramkę.

52'
Castro niecelnie strzela z ponad 20 metrów, futbolówka ląduje na trybunach.

50'
Immobile dopada do przypadkowej piłki w polu karnym, oddaje uderzenie na bramkę, jednak kapitalnie w bramce spisuje się Leno parując płaski strzał snajpera z paru merów.

49'
Toprak fauluje Reusa.

48'
Nakładka Spahicia.

45'
II połowa meczu.

45'
Subotić zmienia Łukasza Piszczka na placu gry.

45'
Koniec I części gry.

44'
Nakładka Kießlinga, będzie rzut wolny dla gości.

40'
Bellarabi sprytną podcinką próbował zaskoczyć Weidenfellera, ale w ostatniej chwili niemiecki bramkarz przenosi futbolówkę nad poprzeczkę.

39'
Żółta kartka dla Kampla.

38'
Hummels ratuje Dortmund przed stratą bramki !
Obrońca wybija piłkę z niemal linii bramkowej po uderzeniu z najbliższej odległości Gonzalo Castro.

31'
Calhanoglu oddaje bardzo ładny strzał na bramkę Weidenfellera z rzutu wolnego, jednak piłka posłana w sam środek bramki, dzięki czemu doświadczony bramkarz nie ma problemu z interwencją.

30'
Schmelzer fauluje Bellarabiego przed swoim polem karnym, za ten czyn otrzymuje żółty kartonik.

28'
Sahin był blisko pokonania Leno uderzając piłkę z dystansu, na szczęście dla bramkarza futbolówka o parę metrów minęła cel.

27'
Reus groźnie dośrodkował w pole karne, lecz dobrze w swoim bloku defensywnym pracują piłkarze gospodarzy.

26'
Schmelzer zdecydował się na próbę strzału z dystansu, jego zagranie z łatwością broni Leno.

25'
Wendell leży na murawie, już do niego dociera pomoc lekarska.

23'
Weidenfeller bez problemu łapie centrę Bellarabiego z prawej strony boiska.

22'
Schmelzer usiłuje dośrodkować w pole karne, ale kapitalnie w obronie spisuje się Bender wybijając piłkę na aut.

20'
Reus popycha Bendera w środku pola, sędzia odgwizduje przewinienie.

18'
Immobile urywa się obrońcy na prawej stronie i decyduje się na natychmiastową wrzutkę, na jego nieszczęście nikt do tego zagrania nie dochodzi.

15'
Bellarabi dośrodkowuje w pole karne, niestety żaden z jego kolegów nie dociera do podania, piłkę przejmuje Weidenfeller.

13'
Za bezpardonowy atak na nogi Krampla żółtą kartkę ogląda Drmic.

12'
Leno kapitalnie przeczytał grę wychodząc do podania Kampla do Immobile.

10'
Hummels zagrywa crossową piłkę w kierunku Immobile, ale włoski napastnik znajduje się na spalonym, który natychmiast jest zasygnalizowany.

9'
Toprak fauluje Immobile w lewym sektorze boiska, będzie możliwość do wrzucenia piłki w pole karne.

7'
Großkreutz postanowił uruchomić prostopadłą zagraniem uruchomić Immobile, zagranie pomocnika posłane stanowczo za mocno, piłkę od bramki zacznie Leno.

3'
Immobile dostaje świetne prostopadłe podanie od Kampla, napastnik bez większego namysłu decyduje się na strzał, niestety dla niego świetną interwencją w obronie popisuje się Hilbert w ostatnim momencie wybijając futbolówkę poza plac gry.

1'
Pierwsze celne uderzenie na bramkę w tym meczu, próbę zaskoczenia z dystansu podjął Hilbert, jednak bez problemu piłkę wyłapuje bramkarz gości.

0'
Rozpoczynamy mecz na BayArena !

0'
Minuta ciszy dla Juniora Malandy.

0'
Przy ewentualnej wygranej gospodarze mogą wskoczyć na trzecią pozycję w ligowej tabeli, z kolei ich dzisiejsi rywale dzięki zdobyciu kompletu punktów mogą opuścić strefę spadkową.

0'
W ostatnim bezpośrednim starciu obu drużyn lepszy był Bayer Leverkusen, który wygrał na wyjeździe 2-0

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Knut Kircher.

0'
Ławka rezerwowa Borussii : Alomerovic, Aubameyang, Kagawa, Kirch, Mkhitaryan, Ramos, Subotc

0'
Ławka rezerwowa Bayeru : Kresic, Boenisch, Brandt, Papadopoulos, Reinartz, Rolfes, Yurchenko

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online