Polska - Hiszpania online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Hiszpania
29 : 28

Szmal (1), Wichary (12), Wyszomirski (16) - Krajewski (6), Bielecki (8), Rojewski (9), Wiśniewski (11), B. Jurecki (13), M. Jurecki (15), Grabarczyk (18), Jurkiewicz (20), Syprzak (23), Daszek (26), Szyba (45), Chrapkowski (49).
Sierra (12), Perez de Vargas (33) - Rocas (4), Maqueda (5), Tomas (8), Entrerrios (9), Aguinagalde (13), Ugalde (15), Andreu (19), Rodriguez (20), Canellas (21), Morros (24), Garcia (26), Rivera (28), Guardiola (30), Dujshebaev (40).

Mecze na żywo: Polska - Hiszpania

*'
Dziękujemy za uwagę i wspólne przeżywanie tych niesamowitych emocji. Zapraszamy jeszcze na relację LIVE z finału Mistrzostw Świata.

*'
Michał Szyba wybrany został zawodnikiem meczu.

*'
Tak zakończył się mecz.

70'
Niesamowite emocje. Ile zdrowia zostawili na parkiecie nasi reprezentanci! Wygrali z Hiszpnią 29:28!! BRAWO!!!

70'
KONIEC!!!! POLSKA Z BRĄZOWYM MEDALEM MISTRZOSTW ŚWIATA!!!!!

70'
Hiszpanie rzucają w mur!!!!

70'
Będzie więc podanie i rzut.

70'
Miała być sekunda do końca, będą dwie.

70'
Zmiany w Polsce. Sami najwyżsi do lboku.

70'
Dwie sekundy do końca.

70'
Rzut wolny dla Hiszpanów. Muszą rzucić, bo zabrzmiała już końcowy syrena. Będzie jednak czas cofnięty o dwie sekundy.

70'
29:28 - Syprzak!!! 20 sekund.

70'
Ostatnie 50 sekund.

69'
28:28 - Tomas i jest remis.

69'
1:30 do końca.

69'
28:27 - Syprzak! Brawo!!!

68'
Bramkarz broni rzut Michała Jureckiego, ale był faul i piłka nadal w posiadaniu Polaków.

68'
27:27 - Garcia.

67'
27:26 - Michał Jurecki!! Prowadzimy!

66'
Szmal broni rzut Entrerriosa!

66'
Druga połowa dogrywki rozpoczęta. Zaczęła Hiszpania.

65'
Koniec pierwszej połowy dogrywki. Znów remis.

65'
Perez de Vargas obronił rzut Michała Jureckiego.

64'
26:26 - Rivera z rzutu karnego.

64'
Rzut karny dla Hiszpanii.

63'
26:25 - Syprzak! Co za emocje.

63'
25:25 - Aguinagalde.

62'
Szmal obronił rzut Garcii, ale piłka dla Hiszpanów.

62'
25:24 - Przechwyt Polaków i kontra zakończona golem Daszka. Polacy wreszcie na prowadzeniu.

61'
Jurkiewicz obok bramki. Szkoda.

61'
Rozpoczęła się dogrywka.

60'
Czekamy na dogrywkę. 2x5 minut!

60'
24:24 - GOOOOOL! SZYBA!!! Dwie sekundy przed końcem!!! Niesamowite!

59'
Nie ma gola dla Hiszpani. 20 sekund dla Polski.

59'
23:24 - Szyba!

59'
Polacy w komplecie.

59'
22:24 - Rivera.

59'

58'
22:23 - Krajewski!

58'
Chrapkowski za Szmala. Będzie przewaga Polaków i...ryzyko.

58'
Czas dla Hiszpanów.

57'
Dwie minuty kary dla Szyby. Decyzję podjął delegat. Powodem nieprawidłowa zmiana.

57'
21:23 - Entrerrios.

56'
21:22 - Szyba!

54'
Zablokowany rzut Jurkiewicza.

54'
Rivera nie trafił w bramkę!

53'
20:22 - B. Jurecki z rzutu karnego.

53'
Rzut karny dla Polski.

52'
Szmal broni rzut Dujshebaeva. Piłka po jego rękach odbiła się od poprzeczki.

51'
Hiszpania już w komplecie.

51'
19:22 - Szyba!

51'
18:22 - Rodriguez zdobywa bramkę dla Hiszpanii.

50'
Przyblokowany rzut Jureckiego i piłka w rękach bramkarza Hiszpanii.

49'
Czas dla Polaków.

49'
Dwie minuty kary dla Entrerriosa. Szansa dla Polski na odrobienia strat.

49'
Dobra interwencja Szmala!

48'
Perez de Vargas broni rzut Jurkiewicza.

48'
Piłka w siatce Hiszpanii, ale niestety gol nieuznany. Tylko rzut wolny dla Polaków.

48'

47'
18:21 - Tomas. Nieciekawa sytuacja Polaków.

46'
Znakomita kontra Polaków, ale niestety Szyba trafił w słupek.

46'
Dwie minuty kary dla Krajewskiego.

45'
18:20 - Entrerrios.

44'
Canellas trafił w poprzeczkę.

43'

43'
18:19 - Szczęśliwy gol Wiśniewskiego.

42'
17:19 - Strata Michała Jureckiego zakończona golem Tomasa.

42'
17:18 - Tomas z prawego skrzydła pokonał Szmala.

41'
Od dłuższej chwili w ataku Hiszpania. Polacy przerywają go faulami. Teraz jednak faul Syprzaka zakończył się dwoma minutami kary.

40'
Niestety znów Perez De Vargas odpowiada na interwencja Szmala. Tym razem to on powstrzymał Szybę.

40'
Szmal powstrzymuje Tomasa.

40'
17:17 - Indywidualna akcja Szyby i mocny rzut z dystansu. Remis.

38'
16:17 - Aguinagalde i Hiszpania znów na prowadzeniu.

38'
Słupek ratuje Polaków po rzucie Maquedy.

37'
I znów nie ma gola! Tym razem powstrzymany Jurkiewicz.

37'
Szmal! Kolejna dobra intwerncja!

36'
Teraz niestety Perez De Vargas obronił rzut Wiśniewskiego.

36'
Dobra intwerwencja Szmala.

36'
16:16 - Wiśniewski zszedł ze skrzydła i doprowadził do remisu.

35'
15:16 - Maqueda.

35'
15:15 - Kontra Polaków. Michał Jurecki wykorzystał sytuację sam na sam.

34'
Piłka po rzucie Michała Jureckiego trafiła do rąk bramkarza Hiszpanii.

34'

34'
14:15 - Tomas.

33'
14:14 - Znakomita kontra Polaków zakończona golem Daszka.

31'
13:14 - Aguinagalde. Niestety Hiszpania na prowadzeniu po raz pierwszym w tym meczu.

31'

*'
Tutaj możecie podziwiać interwencja Sławomira Szmala.

Post użytkownika Relacje-Live.pl.

30'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy remis 13:13.

29'
13:13 - Fatalna strata Michała Jureckiego i kontra Guardioli zakończona została golem.

28'
13:12 - Michał Jurecki i Polska znów na prowadzeniu.

28'
Żółta kartka dla Guardioli.

27'
12:12 - Szmal próbował przechwycić piłkę na połowie, ale nie udało mi się to i Rivera trafił do pustej bramki.

26'
Gra wznowiona.

26'
Przerwa w grze, ponieważ na parkiecie leży kontuzjowany Grabarczyk.

25'
12:11 - Wiśniewski zebrał piłkę po interwencji bramkarz Hiszpanii i rzucił gola z lewego skrzydła.

23'
11:11 - Niestety już remis. Garcia.

23'

23'
Bramkarz Hiszpanii broni rzut Szyby.

22'
11:10 - Rivera.

22'
11:9 - Szczęśliwy gol Szyby.

22'
10:9 - Rivera z rzutu karnego.

21'
Dwie minuty kary dla Wiśniewskiego.

21'
10:8 - Znakomity rzut Jurkiewicza.

20'
9:8 - Strata Polaków, szybka kontra i gol Tomasa.

20'
Chrapkowski trafił w słupek.

19'
9:7 - Syprzak zdobywa kolejną bramkę.

18'
8:7 - Garcia po rykoszecie zaskoczył Szmala. Już tylko jedna bramka przewagi.

18'
Perez de Vargas broni rzut Bieleckiego.

17'
8:6 - Tomas z prawego skrzydła pokonał Szmala.

16'
8:5 - Syprzak rzuca gola po znakomitej asyście Bieleckiego.

16'
Perez de Vargas twarzą broni rzut Syprzaka.

16'

16'
7:5 - Aguinagalde. Hiszpanie odrabiają straty.

15'
7:4 - Maqueda.

15'
7:3 - B. Jurecki najpierw rzucił w bramkarza, ale dobitka była już skuteczna.

14'

13'
Poprzeczka ratuje Polaków. Świetny mecz.

13'
Znów nieuznana bramka Polaków.

13'
Niesamowite! Ależ znakomita interwencja Szmala na raty. Będzie jednak wideo weryfikacja czy piłka nie przekroczyła linii. Coś niesamowitego. Brawo "Kasa".

12'
6:3 - Maqueda.

11'
6:2 - Bielecki z dystansu i cztery bramki przewagi.

11'
Szmal powstrzymał Garcię w sytuacji sam na sam. Znakomita interwencja. Tego właśnie brakowało w meczu z Katarem.

10'
5:2 - Garcia zaskoczył Szmala.

9'
5:1 - Szyba w znakomitej formie. Kontra Polaków i już 5:1.

8'
4:1 - Szybka odpowiedź Polaków. Szyba zdobywa bramkę.

8'
3:1 - Prosta strata Polaków, kontra Hiszpanów i Rocas wykorzystał sytuację sam na sam ze Szmalem.

6'
Czas dla trenera Hiszpanów.

6'
3:0 - Syprzak! Znakomity początek Polaków.

5'
Szmal znakomicie broni rzut Entrerriosa.

4'
2:0 - Wiśniewski zdecydował się na rzut i zaskoczył bramkarza.

4'
Piłka w bramce Hiszpanów, ale sędzia nie uznał gola z powodu kroków Michała Jureckiego.

3'
1:0 - Daszek wyprowadza Polskę na prowadzenie.

1'

0'
Hymny za nami. Za moment początek spotkania.

0'
Czas na hymny. Najpierw Mazurek Dąbrowskiego.

0'
Prezentacja zawodników. Polacy już na parkiecie, teraz wybiegają Hiszpanie.

0'

0'

0'
Składy:

Polska:
Szmal, Wyszomirski, Wichary - Krajewski, Orzechowski, Bielecki, Rojewski, Wiśniewski, B. Jurecki, M. Jurecki, Grabarczyk, Jurkiewicz, Syprzak, Daszek, Szyba, Chrapkowski.

Hiszpania: Perez de Vargas, Sierra - Rocas, Maqueda, Tomas, Entrerrios, Aguinagalde, Ugalde, Andreu, Rodriguez, Canellas, Morros, Garcia, Rivera, Guradriola, Dujshebaev.

0'
Niestety Polacy nie zdołali awansować do finału Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej i zagrają o trzecie miejsce z Hiszpanią. Czy biało-czerwoni zdołali się podnieść po porażce z Katarem i będą wstanie odpowiednio zmotywować się na pojedynek z Hiszpanami? Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo.

0'

POLSKA - HISZPANIA ONLINE

Zapraszamy do śledzenia meczu Mistrzostw Świata w Piłce Ręczną Polska - Hiszpania na żywo. Początek w niedzielę o godzinie 14:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Hiszpania, to zapraszamy do śledzenia meczu online