Real Madryt - Sevilla online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sevilla
2 : 0

Casillas – Arbeloa, Varane, Ramos (9' Nacho), Marcelo – James (27' Jese), Khedira, Kroos, Isco – Bale, Benzema
Beto (35' Sergio Rico)– Figueiras, Carriço, Kolo, Fernando Navarro – Krychowiak, Iborra, Mbia – Deulofeu, Bacca, Vitolo

James (12.)
Jese (36.)

Mecze na żywo: Real Madryt - Sevilla

45+4'
Koniec pierwszej połowy. Real prowadzi z Sevillą 2:0. Zawodnicy Sevilli schodząc do szatni mieli jeszcze pretensje do sędziów.

45+4'
Mbia ukarany żółtą kartką.

45+3'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Varane.

45+2'
Khedira uderzył z pola karnego i świetnie broni Sergio Rico.

45'
Cztery minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

45'
Varane ukarany żółtą kartką.

44'
Bale zagrał prostopadle do Benzemy, ten uderzył z ostrego kąta za lekko, aby zaskoczyć bramkarza.

43'
Żółta kartka dla Fernando Navarro.

41'
Żółta kartka dla Figueiras.

38'
Znakomita akcja Realu. Bale zagrał do Arbolei, ten wyłożył piłkę Benzemie, który uderzył obok bramki.

36'
Goool! 2:0! Dobra akcja Realu. Piłka trafiła do Benzemy, ten zagrał na lewą stronę pola karnego do Jese, który mocnym strzałem z niewielkiej odległości zaskoczył wprowadzonego Sergio Rico.

36'
Nie minęła jeszcze połowa meczu, a już trzech piłkarzy z urazami opuściło boisko.

35'
Gra wznowiona.

35'
Sergio Rico zastąpił Beto, który znoszony jest na noszach w asyście lekarzy. Najprawdopodobniej trafi do szpitala.

35'
Sytuacja z Beto wygląda bardzo niepokojąco.

33'
Beto doznał poważnego urazu i konieczna będzie zmiana.

30'
Benzema wpadł na bramkarza i ten potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

27'
Kolejna wymuszona zmiana. Jese zastąpił Jamesa Rodriqueza.

26'
Real prowadzi, ale to Sevilla stworzyła sobie więcej sytuacji.

22'
Znów groźnie pod bramką Realu. Vitolo uderzył z powietrza z pola karnego, ale dobrze interweniował Casillas.

20'
Zablokowany strzał Marcelo zza pola karnego, huknął jeszcze Khedira, ale obok słupka. Gdyby trafił w światło bramki, to byłby piękny gol.

18'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na dalszy słupek groźnie głową uderzał Krychowiak, ale nie trafił w światło bramki.

18'
Ale szczęście miał teraz Real! Po prostopadłym podaniu sam na sam z Casillasem znalazł się Iborra, minął już bramkarza Królewskich, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek!

16'
Okres gry w środku pola.

14'
Real stara się iść za ciosem, ale dośrodkowanie Bale'a wybili obrońcy.

12'
Goool! Po dośrodkowaniu Marcelo gola głową zdobył niepilnowany James Rodriquez.

9'
Nacho zastąpił kontuzjowanego Ramesa.

6'
Real dłużej utrzymuje się przy piłce.

2'
Sevilla mogła wyjść na prowadzenie, ale Vitolo nie zdołał pokonać Casillasa w sytuacji sam na sam.

1'

0'
Ławka rezerwowych Sevilli: Sergio Rico, Coke, Arribas, Aleix Vidal, Denis Suarez, Iago Aspas, Juan Munoz.

0'
Ławka rezerwowych Realu Madryt: Keylor Navas, Carvajal, Nacho, Illarramendi, Lucas Silva, Jese, Chicharito.

0'
Real Madryt On-line

0'
Prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn. W Sevilli od pierwszej minuty zagra Grzegorz Krychowiak.

0'
Zapraszamy na relacje LIVE z meczu Real Madryt - Sevilla.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Sevilla, to zapraszamy do śledzenia meczu online