KSW 30 - online online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
KSW 30
online
0 : 0

Mecze na żywo: KSW 30 - online

0:02'
Koniec relacji.
Już teraz zapraszamy na KSW 31, które odbędzie się 23 maja w ERGO ARENIE.

0:00'
Jednogłośna decyzja sędziów: ZWYCIĘZCĄ WALKI WIECZORU ZOSTAJE BORYS MAŃKOWSKI (29:28,30:27,29:28)!!!!

23:59'
Polak nie ryzykuje, to Norweg stara się przejąć inicjatywę.
Pozycja północ-południe, lecz Polak nie wykorzystuje tego- Basari świetnie broni się w parterze.
Borys Mańkowski wydaje się bardzo zmęczony, ale udaje się raz jeszcze obalić rywala.

Bahari po raz pierwszy ma przewagę w parterze- Polak wygląda fatalnie kondycyjnie i czeka na zakończenie walki. Otrzymuje jeszcze kilka ciosów, ale przewaga po pierwszych dwóch rundach była znaczna. Czekamy na werdykt.

23:54'
Ostatnia runda KSW 30!

23:54'
II runda
Niebezpieczny moment dla Polaka, w którym Bahari zdobył głowę Mańkowskiego- sprytnie wybrnął z trudnej sytuacji 'Diabeł Tasmański'.
W parterze znów to Borys jest w uprzywilejowanej pozycji. Bahari jest bardzo elastyczny- znów wyswobodził się z objęć rywala, Polak nie spodziewał się chyba tak mocnego zastępstwa, ale mimo wszystko runda dla Mańkowskiego.

23:47'
INFO
Trzeba zaznaczyć, że Polak przygotowywał się do walki z zupełnie innym rywalem- jednak kłopoty zdrowotne Michaiła Tsareva uniemożliwiły doprowadzenie do tej walki.

23:46'
Mańkowski jest dużo aktywniejszy od Norwega na początku walki. Borys w połowie rundy bardzo efektownie sprowadził do parteru rywala. Polak jest bardzo szybki- pierwsza runda ze wskazaniem na niego.

23:40'
Walkę wieczoru czas zacząć!!!

23:16'
A teraz walka na którą wszyscy w Poznaniu i nie tylko czekają przez cały wieczór. WALKA WIECZORU już po przerwie!

23:15'
Jednogłośną decyzją sędziów wygrał Aslambek Saidow (30:27,30:27,30:27)!!!

23:08'
III runda
Taktycznie jest wyśmienicie przygotowany Czeczen. W parterze jeden, dwa ciosy i wstaje, nie dając argumentów Moksowi- jedyna szansa dla Polaka to wygrana w parterze, w stójce nie ma żadnych argumentów. Werdykt może być tylko jeden. Saidow bardzo wyraźnie wygrał tą walkę.

23:02'
II runda
Znów walka w parterze, tym razem inicjatywa po stronie Aslambeka. Młotek na głowę Polaka. Raz jeszcze powrót do stójki. Mądrze rozgrywa walkę Saidow.

Połowa rundy, a Saidow powiększa swoją przewagę z upływem każdej sekundy. Moks ma problem z jakimkolwiek dotarciem do Czeczena. Druga runda zdecydowanie dla Saidowa, który może przegrać tą walkę tylko i wyłącznie przed czasem.

23:00'
Inicjatywa po stronie Aslambeka.
Walka przeniesiona do parteru- Moks zdobywa nogę Saidowa, ale Czeczenowi udaje się oswobodzić.
W stójce lepiej wygląda Saidow. Po raz kolejny nogę Czeczena zdobywa Rafał Moks, ale znów z opresji wychodzi Aslambek.

22:55'
Rozpoczęli!

22:50'
Do klatki już za chwilę wejdą Rafał Moks i Aslambek Saidow. Będzie to rewanż za KSW 17, gdzie wygrał Czeczen.

22:31'
Czeka nas teraz dłuższa przerwa, a po niej dwie ostatnie walki. Aslambek Saidow vs Rafał Moks, a na deser walka wieczoru- Borys Mańkowski w wadze półśredniej powalczy z Mohsenem Baharim.

22:29'
Niejednogłośny werdykt, ale to Polka zwycięża 2:1 (29:28,28:29,29:28). Zasłużona wygrana!

22:22'
III runda
Ciężko stwierdzić kto w tym momencie prowadzi.

Polka mądrze porusza się na nogach jednak otrzymuje kilka ciosów. Brazylijka przybija Kowalkiewicz do siatki, ale to Polka obala rywalkę.
Walka kończy się wymianą ciosów. Bardzo równa walka z lekkim wskazaniem na Polkę.

22:15'
II runda
Kilka uderzeń z lewej ręki trafia Polka. Karolina zdaje się znalazła słaby moment u rywalki. Sukcesywnie osłabia brazylijkę.
Rozbuty nos Farii, bardzo skuteczna Karolina w tej rundzie. Bardzo mądrze ucieka od ciosów i kontruję z dużą siłą. Koniec rundy, którą zdecydowanie wygrała Polka.

22:10'
Na początek wymiana ciosów w stójce. Więcej ciosów dochodzi do celu po stronie Farii. Dużo taktyki mamy w tej walce. Żadna nie chce ryzykować. Polka oddaje plecy. Faria końcówkę walki dominuje w parterze. Nie udaje się jednak zakończyć pojedynku. Polka przegrała tą partię.

22:08'
Pierwsza runda rozpoczęta!!!

22:03'
Za chwilę w klatce walka Kalindra Faria vs Karolina Kowalkiewicz.

21:55'
Już za niedługo pojedynek pań do 52 kg. Teraz przerwa,a w klatce Michał Materla rozmawia z Mateuszem Borkiem. Na KSW 31 Materla będzie walczył z byłym zawodnikiem UFC- Tomaszem Drwalem

21:47'
III runda
Agresywniej Brazylijczyk, ale nie potrafi uszkodzić Polaka, który ogranicza się do low kicków.
Cavalheiro coraż odważniej boksuje- Gamrot przyjmuje kilka ciosów, ale żaden nie trafia czysto.

Polak wykorzystuje chwilę nieuwagi rywala z Kurytyby i wysokim kopnięciem powala rywala. Następnie podobnie jak w pierwszej rundzie okłada pięściami Brazylijczyka.
Na sześć sekund przed końcem walki Polak wygrywa walkę przez techniczny nokaut. Fantastyczna walka i zasłużone zwycięstwo!!!!

21:41'
II runda
Próbuje z półobrotu Cavalheiro, ale nie trafia. Od początku rundy walka w dystansie. Gamrot rozbija rywala wysokimi kopnięciami. Runda z lekkim wskazaniem na Polaka. W ostatniej rozgrywce możemy być świadkami odważniejszych ataków Brazylijczyka. Musi zaryzykować, żeby wygrać ten pojedynek.

21:33'
Zaczęli.
Pierwsze minuty to walka na radar. Było spięcie, ale Gamrotowi nie udało się sprowadzić walki do parteru.

Cavalheiro stara się osłabić Polaka low kickami- jedno z takich uderzeń wykorzystuje Gamrot chwytając nogę Brazylijczyka.
Polak u góry agresywnie obala rywala. Niesamowita seria uderzeń w głowę. Brazylijczyk chwieje się na nogach po rundzie, którą wygrał bezapelacyjnie Polak.

21:28'
Już za chwilę początek walki. Brazylijczyk znany z solidnej stójki zbliża się do klatki.

21:15'
Po przerwie dojdzie do pojedynku w kategorii do 70 kg. Mateusz Gamrot zmierzy się z brazylijczykiem Rodrigo Cavalhiero.

21:07'
Zaczynamy!!

Anzor trafił lewym prostym, ale w kontrze japończyk też trafia i Czeczen ląduje na macie. Świetnie jednak wychodzi z opresji, Cleber fantastycznie trafia prostymi w głowę Anzora po raz kolejny sprowadzając walką do parteru.

W parterze japończyk zakłada trójkąt nogami i Ażhiew poddaje walkę nieco ponad 3 minuty po rozpoczęciu walki. Wściekły Czeczen, ale trafił naprawdę na świetnego specjalistę!

21:03'
Przed nami walka w kategorii do 66 kg. Na pewno możemy spodziewać się dużo efektowniejszej, toczonej w szybszym tempie rozgrywki. Anzor Ażhiew chwalony przez Pudziana zmierzy się z japońskim wojownikiem Kleberem Koike Erbstem

20:59'
Jednogłośną decyzją sędziów wygrał Michał Włodarek!!!!

20:52'
III runda
Nikt nie spodziewał się tak długiej walki.
Od pewnego czasu mamy dość nieudolny pojedynek bokserski. Żaden cios nie może trafić celu. Włodarek próbuje osłabić Bajora kopnięciami na łydki.
Na półtorej minuty do końca walki Włodarek sprowadza po raz kolejny do parteru rywala. Werdykt może być tylko jeden- Szymon Bajor nie wytrzymał kondycyjnie tego pojedynku.
Jednak na 15 sekund przed końcem Bajor wyrwał się Włodarkowi i posłał parę ciosów na głowę rywala. To jednak będzie chyba za mało. Czekamy na werdykt.

20:45'
II runda
Po raz kolejny klincz i wciśnięty Bajor w siatkę. Duża pasywność Włodarka w ataku, który boi się zaryzykować. Po dwóch minutach tej rundy obaj panowie ciężko oddychają. Bajor przytwierdzony do siatki. Na minutę przed końcem sędzia decyduje się na przeniesienie walki na środek klatki. Bajor czuje, że przegrywa, ale nie potrafi skrzywdzić Włodarka.

20:40'
I runda
Niedługo wytrzymali w stójce. Włodarek przytrzymał Bajora przy siatce i przeniósł walkę do parteru. Sytuacja powtarza się, lecz młodszy z zawodników nie potrafi wykorzystać optycznej przewagi. Bajor pokazuje dużą dojrzałość i nie pozwala zrobić sobie krzywdy. Pierwsza runda dla Włodarka za aktywność.

20:38'
Rozpoczęli! Planowane są trzy rundy po 5 minut.

20:35'
Zawodnicy za chwilę zaczną pierwszą rundę. Szymon Bajor jest już w klatce.

20:17'
Pudzian w rozmowie z Mateuszem Borkiem upatruje minimalnego faworyta we Włodarku. Karol Bedorf, który wystąpi w KSW 31 określił szanse zawodników 50:50. Zapowiada się wyrównana walka.

20:12'
Już za chwilę oficjalne otwarcie KSW 30.
Niedługo potem walka w kategorii do 120 kg. Michał 'Komar' Włodarek, który nie doznał jeszcze smaku porażki w MMA powalczy z Szymonem Bajorem. Dla obydwu zawodników będzie to druga walka na galach KSW.

19:57'
Walka nie trwała nawet rundy, ale była bardzo ciekawa. Zakończyła się zwycięstwem Kowalewicza,który duszeniem zza pleców poddał rywala.

19:53'
Początek walki.

19:46'
Pierwszą walką z karty głównej będzie walka Jakub Kowalewicz vs Łukasz Rajewski.

19:46'
Sędziowie uznali, że walka Zawadzkiego z Gniadkiem zakończyła się remisem.

19:42'
Niezwykle wyrównany pojedynek. Czekamy na decyzję sędziów.

19:25'
Z tej walki zdamy relację końcową. Z innych dokładne raporty z każdej rundy.

19:19'
Przed nami walka z karty wstępnej. Mateusz Zawadzki zmierzy się z Kamilem Gniadkiem.

*'
Wyniki ważenia przed KSW 30:

Walka wieczoru:
80 kg: Borys Mańkowski (79,8 kg) vs Mohsen Bahari (79 kg)

Karta główna:
77 kg: Aslambek Saidov (77 kg) vs Rafał Moks (76,8 kg)
52 kg: Karolina Kowalkiewicz (51,7 kg) vs Kalindra Faria (53 kg)
70 kg: Mateusz Gamrot (70,1 kg) vs Rodrigo Cavalheiro Correia (70,1 kg)
66 kg: Anzor Azhiev (66,2 kg) vs Kleber Koike Erbst (65,7 kg)
120 kg: Michał Włodarek (110 kg) vs Szymon Bajor (111,1 kg)
70 kg: Jakub Kowalewicz (70 kg) vs Łukasz Rajewski (70 kg)

Karta wstępna:
72 kg: Kamil Gniadek (71,7 kg) vs Mateusz Zawadzki (71,4 kg)

*'
Karta walk w formie graficznej:

*'

KSW 30 ONLINE ZA DARMO

Nie możesz obejrzeć transmisji z KSW 30 na żywo w Polsacie Sport? Zapraszamy do śledzenia gali w internecie za darmo. KSW 30 już 21 lutego w poznańskiej hali Arena. Zapraszamy na darmową relację LIVE. Śledź KSW 30 na żywo w internecie na relacje-live.pl.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z KSW 30 - online, to zapraszamy do śledzenia meczu online