Stuttgart - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Stuttgart
0 : 2

Ulreich - Hlousek(72' Kostic), Niedermeier, Baumgartl, Schwaab(45' Harnik) - Romeu(57' Maxim), Leitner, Gentner, Klein, Sakai - Ibisevic
Neuer - Alaba, Dante, Benatia - Bernat, Schweinsteiger, Alonso, Weiser(45' Muller) - Gotze, Lewandowski, Robben(87' Rode)

Robben (41.)
Alaba (50.)

Romeu (48.) żółta kartka
Benatia (86.) żółta kartka

Mecze na żywo: Stuttgart - Bayern Monachium

90+1'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+1'
Wynik w mojej ocenie jak najbardziej zasłużony, Stuttgart w tym meczu nie posiadał żadnych argumentów piłkarskich. Po 20 kolejce gospodarze zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

90+1'
Koniec spotkania.

90+1'
Ibisevic niecelnie uderza na bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Maxima.

90'
1 minuta doliczona do czasu gry II połowy.

88'
Harnik zblokowany, kolejny korner.

87'
Rode zmienia na placu gry Robbena.

86'
Żółta kartka dla Benatii za faul taktyczny.

85'
Robben oddaje celne uderzenie z prawego skrzydła.

82'
Ulreich ubiegł Bernata w drodze do prostopadłej piłki.

81'
Lewandowski przed kolejną okazją na zmianę wynik, lecz polski snajper przegrywa z Ulreichem, który broni jego strzał z niewielkiej odległości.

76'
Harnik postanowił przelobować Neuera, niestety dla pomocnika piłka zagrana minimalnie za mocno.

73'
Robert Lewandowski koszmarnie marnuje dośrodkowanie Alonso z rzutu rożnego, jego uderzenie z pół obrotu ląduje poza bramką.

72'
Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy.Hlousek opuszcza boisko, a zastępuje go Kostic.

71'
Niecelny strzał z dystansu Alonso.

66'
Wrzutka Mullera z prawego skrzydła ląduje w rękawicach bramkarza Stuttgartu.

64'
Pep Guardiola wdaje się w polemikę z arbitrem Florianem Meyerem.

62'
Manuel Neuer po raz kolejny świetnie radzi sobie na przedpolu.

59'
Lewandowski stara się przedrzeć przez pole karne Stuttgartu, ale doskonale w swoim bloku defensywnym pracuje Niedermeier.

57'
Maxim wchodzi na boisko w miejsce Romeu.

56'
Gra w dziadka w wykonaniu graczy Bayernu.

55'
Martin Harnik na spalonym.

50'
Gol stadiony świata !!!
David Alaba popisuje się przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego z blisko 30 metrów. Bezradny w tej sytuacji był Ulreich.

49'
Niedermeier nieczysto powstrzymuje Robbena, arbiter odgwizduje faul.

48'
Za faul na Lewandowskim żółtą kartkę ogląda Romeu.

47'
Bernat dobrze blokuje centrę Harnika, będzie korner dla gospodarzy.

45'
II połowa meczu.

45'
Thomas Muller zastępuje Weisera.

45'
Martin Harnik zmienia na placu gry Daniela Schwaaba.

45'
Koniec I połowy.

41'
0-1
Znakomite podanie Weisera do Robbena, holender mija jednego obrońcę i oddaje piekielne uderzenie w środek bramki z 16 metrów, piłka przełamuje rękawice Ulreicha.

40'
Neuer doskonale spisuje się na na 12 metrze wychodząc do centry z rzutu wolnego.

39'
Benatia zagrywa piłkę ręką.

37'
Schweinsteiger zagrywa crossową piłkę do Goetze, jednak skrzydłowy gości znajduje się na spalonym.

36'
Ulreich pewnie chwyta dośrodkowanie Schweinsteigera.

35'
Statystyka strzałów : 2-2

33'
Weiser próbuje wypuścić w uliczkę Leitnera, pomocnik w momencie podania znajduje się na spalonym.

30'
Kolejny raz na spalonym złapany zostaje Lewandowski.

29'
Niecelna próba zaskoczenia z dystansu Ulreicha, tym razem taką próbę podjął Weiser.

27'
Doskonała kontra Stuttgartu zakończona kapitalnym technicznym strzałem Sakaiego, uderzenie japończyka minimalnie mija lewy słupek bramki strzeżonej przez Neuera.

26'
Bernat jest zahaczany przez rywala.

24'
Lewandowski popełnia faul w ataku.

22'
Alaba nabawił się urazu w starciu z Romeu.

20'
Ciekawa próba prostopadłego podania Robbena w kierunku Roberta Lewandowskiego, niestety dla holendra jego intencje świetnie rozczytał Ulreich.

18'
Goetze szarżuje lewą stroną, jednak skuteczną interwencją w obronie popisuje się Schwaab, od bramki rozpocznie Ulreich.

16'
Robert Lewandowski złapany na pozycji spalonej.

15'
19 % - 81 % w statystyce posiadania piłki po pierwszym kwadransie gry.

12'
Dobra centra Leitnera z rzutu wolnego w kierunku Baumgartla, strzał obrońcy głową ląduje nad poprzeczką.

10'
Bernat zahaczany przez Kleina, będzie kolejny rzut wolny dla gości.

9'
Ibisevic nieczysto powstrzymuje Alonso, sędzia odgwizduje przewinienie.

7'
Dante fauluje rywala w czasie walki o górną piłkę wybijaną z wolnego.

5'
Neuer popisuje się dobrym wyjściem do prostopadłej piłki, wygarnął futbolówkę Kleinowi.

3'
Niecelny strzał Alonso z rzutu wolnego, futbolówka po jego zagraniu opuszcza plac gry.

3'
Robben uderza w mur z rzutu wolnego, jednak zawodnik stojący w murze dotyka piłkę ręką.

2'
Gentner fauluje Robbena.

0'
Zaczynamy mecz na Mercedes-Benz Arena !

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Florian Meyer.

0'
Ławka rezerwowa Bayernu Monachium : Reina, Badstuber, Gaudino, Kurt, Muller, Pizarro, Rode

0'
Ławka rezerwowa Stuttgartu : Kirschbaum, Haggui, Harnik, Kostic, Maxim, Sararer, Werner

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Stuttgart - Bayern Monachium.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Stuttgart - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online