Atletico Madryt - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
4 : 0

Moya - Siqueira, Godin, Miranda, Juanfran, Koke(Saul 9')(Raul Garcia 70'), Tiago, Gabi, Turan, Griezmann(Torres 76'), Mandzukić
Casillas - Carvajal, Varane, Nacho, Coentrao, Khedira(Jese 46'), Kroos, Isco(Ilara 67), Bale, Benzema(Hernandez 72'), Ronaldo

Mecze na żywo: Atletico Madryt - Real Madryt

90+2'
Koniec meczu! Za uwagę dziękuję Italianio.

90'
2 minuty doliczone.

88'
DOśrodkowanie Torresa z prawej strony na 6 metr. Głową uderza Mandzukić i mamy 4:0

88'
4:0!!!

86'
Spokojna gra obu drużyn. Byle do końca.

84'
Żółta kartka dla Jese.

81'
Żółta kartka dla Mandzikucia.

80'
Rzut rożny dla Realu.

76'
Zmiana w Atletico. Za Grezmann'a wchodzi Fernando Torres.

72'
Ostatnia zmiana w Realu. Za Benzeme wchodzi Javier Hernandez.

70'
Zmiana w Atletico. Kontuzjowany Seul schodzi z boiska, w jego miejsce Raul Garcia.

67'
Zmiana w Realu. Za Isco wchodzi Ilaramendi

66'
Dośrodkowanie na głowę Saula który znajduje się przy linii końcowej, ten zgrywa do Grizmanna i mamy 3:0! Jedyną wątpliwością jest to czy to nie był samobój Varane'a.

66'
3:0!!!!

64'
Okres przewagi Atletico.

60'
Kolejne dośrodkowanie w pole karne Realu na głowę Grizmanna. Strzał z 7 metrów nad bramką.

58'
Wrzut z autu w pole karne Realu. Strzał Grizmanna przewrotką tuż nad bramką.

57'
Real zamknął Atletico na ich połowie. Co chwila kierują dośrodkowania w pole karne Moyi, jednak piłki cały czas są wybijane.

53'
Żółta kartka dla Godia.

51'
Raul Garcia dostał żółtą kartkę który rozgrzewa się przy lini bocznej boiska.

48'
Żółta kartka dla Ardy Turana.

47'
Real naciska od początku drugiej połowy. Dośrodkowanie Carvajal'a jednak zablokowane.

45'
Zmiana w zespole Realu. Jese Rodriguez w miejsce Kheriry.

45'

45+2'

45'

44'
Żółta kartka dla Gabiego

40'
Real teraz ewidentnie przeważa na boisku.

39'
Real atakuje, jednak jak na razie wszystkie piłki wybijają obrońcy Atletico.

34'
Dośrodkowanie w pole karne Realu! Zamieszanie w polu karnym, strzał Godina zatrzymany przez RĘKĘ Khediry! Gwizdek sędziego milczy.

31'
Zamieszanie w polu karnym Atletico lecz piłka wybita przez Miradnę.

28'
Żółta kartka dla Kroos'a.

27'
Real próbuje rozegrać piłkę,ale obrona Atletico dziś gra wyśmienicie.

25'
Kolejna akcja Atletico. Prawą stroną przybił się Juanfran. Dośrodkowanie w pole karne do Grizmann'a. Pewnie broni Casillas.

24'
Spalony Griezmann'a.

22'
Akcja Ronaldo zatrzymana. Nie ma nawet rzutu rożnego przy lini końcowej. Od bramki Moya.

17'
Akcja Siqueiry lewym skrzydłem i dośrodkowuje w pole karne. Seul z przewrotki pakuje piłkę do siatki! ATLETICO ŚWIĘTUJE!!

17'
2:0!!!!! ATLETICO!!!!

16'
Atletico w gazie! Atletico szturmuje bramkę Realu.

13'
Dośrodkowanie w pole karne Realu z prawej strony, ta dochodzi do Mandzikicia który odgrywa przed pole karne do Tiago. Strzał po ziemi przechodzi pod pachą zasłoniętego Casillasa!

13'
GOOOLLLL ATLETICO!!!!!

11'
Godin wraca na boisko.

9'
Zmiana w zespole Atletico, Koke opuszcza boisko z kontucją. W jego miejsce Saul.

8'
Godin i Koke leżą na murawie. Potrzebna pomoc medyczna.

6'
Strzał Turana słaby i prosto w Casillas'a.

6'
Rzut rożny dla Atletico.

3'
Dużo niedokładności obu ekip.

0'
Zawodnicy już ustawieni. Zaczynamy Derby Madrytu! Od środka Real.

*'
Zawodnicy już w tunelu prowadzącym na boisko. Za kilka minut początek spotkania.

*'
Już za chwilę zapraszamy na Derby Mardytu! Atletico kontra Real Madryt. Początek spotkania o godzinie 16.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online