West Ham United - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
West Ham United
Manchester United
0 : 0

Adrian – Jenkinson, Tomkins, Kouyate, Cresswell – Song, Noble, Nolan, Downing – Sakho, Valencia.
De Gea – Valencia, Jones, Rojo, Shaw – Blind, Rooney, Januzaj, Di Maria – Falcao, van Persie.

Mecze na żywo: West Ham United - Manchester United

*'
Z powodów technicznych jestesmy zmuszeni przerwać relację live. kliknij tutaj, aby śledzić dalszy ciąg meczu.

22'
Manchester wciąż nie stworzył zbyt dużego zagrożenia pod bramką gospodarzy.

17'
Gospodarze cały czas atakują.

14'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jeden z zawodników gospodarzy zgrał piłkę głową, ta trafiła do Valencii, który z bliska uderzył z powietrza i znów świetnie interweniował De Gea.

14'
Ładny strzał zza pola karnego oddał Valencia, ale De Gea zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

12'
Dłużej przy piłce utrzymuje się West Ham United.

10'
Mogło być groźnie pod bramką Manchesteru, ale obrońca gości zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

5'
Błąd Songa, który w polu karnym podał prosto pod nogi Van Persiego, ale ten nie zdołał wykorzystać prezentu, bowiem w oddaniu strzału przeszkodził mu jeden z zawodników gospodarzy.

4'
Dośrodkowanie Dowlinga w pole karne Manchesteru, ale piłka w rękach De Gei.

3'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Manchester, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

1'

0'
Sędzia: Mark Clattenburg.

0'
Ławka rezerwowych West Ham United: Jussi Jaaskelainen - Joey O'Brien, Reece Oxford, Morgan Amalfitano, Matthew Jarvis, Carlton Cole, Elliott Lee.

0'
Ławka rezerwowych Manchesteru United: Victor Valdes - Chris Smalling, Paddy McNair, Marouane Fellaini, Ander Herrera, Juan Mata, James Wilson.

0'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

0'
Na górze relacji prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu WHU - Manchester United na żywo. Początek o godzinie 17:15.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z West Ham United - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online