Lechia Gdańsk - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

12. Bartosz Kaniecki ('21 Bąk) – 26. Deleu, 2. Rafał Janicki, 7. Sebastian Madera, 3. Nikola Leković – 10. Przemysław Frankowski ( '87 Pazio), 17. Marcin Pietrowski, 27. Paweł Dawidowicz, 21. Stojan Vranjes, 11. Maciej Makuszewski ('87 Grzelczak) – 8. Patryk Tuszyński
1. Michał Miśkiewicz - 3. Gordan Bunoza, 5. Dariusz Dudka, 6. Arkadiusz Głowacki, 8. Piotr Brożek - 10. Łukasz Garguła, 17. Ostoja Stjepanović, 18. Semir Stilic, 20. Michał Chrapek, 77. Wilde Guerrier ('82 Sarki) - 11. Paweł Brożek

Głowacki (63.) żółta kartka

Bunoza (70.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

92'
KONIEC MECZU

90'
Sędzia doliczył 2 minuty

89'
Brożek źle przyjmuje piłkę w polu karnym.

87'
Pazio za Frankowskiego. Grzelczak za Makuszewskiego.

84'
Pietrowski pudłuje w idealnej sytuacji !!!

82'
Sarki za Guerriera.

79'
Dobry fragment gry gospodarzy.

77'
Akcja Lechii ! Strzał Makuszewskiego zablokowany na wysokości 11 metrow.

76'
Wrzutka Garguły z rzutu wolnego, dobre zachowanie obrońców Lechii w polu karnym.

74'
Kontra Lechii. Tuszyński osamotniony w polu karnym nie dał rady Bunozie.

70'
Deleu fatalnie.

70'
Bunoza ukarany żółtą kartką . Niebezpieczny rzut wolny dla Lechii.

69'
Otwarty mecz. Pachnie golem lecz ani jedni ani drudzy nie potrafią zagrozić bramce rywala.

68'
Próbował Deleu. Na posterunku Miśkiewicz.

65'
W odpowiedzi Lechia ! Bezskutecznie.

65'
Świetne podanie Garguły w pole karne. Brożek niecelnie.

63'
żółta kartka dla Głowackiego Rzut wolny na wysokosci 18 metra fatalne wykonanie Pietrowskiego.

62'
Błąd defensywy Wisły i dobry strzał Lechii z 25 metrów lecz spokojnie Miśkiewicz.

60'
Dobra sytuacja dla Wisły. Stilic nie trafia czysto w piłkę. Rzut rożny.

59'
Nieporadne próby odebrania piłki w wykonaniu Lechii. Wisła stara si e krótkimi podaniami zblizyć sie do pola karnego gospodarzy.

57'
Lechia tak jak w meczu z Zawiszą stara się uruchomić Tuszyńskiego długim podaniem lecz bez rezultatów.

55'
Makuszewki trafia w słupek ! Świetna indywidualna akcja.

48'
Wreszcie zrobiło nam się w miarę dobre widowisko.

46'
Tuszyński fatalnie ! Fantastyczna sytuacja dla Lechii.

46'
Świetna okazja dla Wisły ! Garguła obok bramki.

45'
Zaczynamy drugą połowę

45+4'
Koniec I połowy.

45+1'
Niesamowite jak koszmarnie można wykonywać rzuty wolne. Mowa o Makuszewskim.

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze 4 minuty.

44'
Końcówka I połowy zdecydowanie dla Lechii.

39'
Sporo fauli w środku pola.

37'
Świetna sytuacja dla Wisły ! Madera ratuje Lechię przed stratą gola.

31'
Strzał Tuszyńskiego po wrzutce z wolnego i świetnie broni Miśkiewicz !

28'
Widowisko dla ludzi o słabych nerwach. Nic się nie dzieje.

25'
Błąd Bunozy, bez konsekwencji.

23'
Posiadanie piłki na korzyść gości.

21'
Zmiana Na boisku pojawi się Bąk w miejsce Kanieckiego.

20'
Przerwa w grze. Kontuzja Kanieckiego.

18'
Lechia od pewnego czasu stara się zdominować grę lecz nie jest w stanie oddać celnego strzału.

15'
Na razie mecz nie powala na kolana.

12'
Gra toczy się głównie w środku pola z lekką przewagą Wisły.

9'
Kolejny rzut wolny dla Wisły.

8'
Makuszewski niecelnie.

5'
Dudka mocny strzał z rzutu wolnego, z problemami bramkarz Lechii !

4'
Rzut wolny dla Wisły.

3'
Dużo niedokładnych zagrań. Na trybunach wspaniała, zgodowa atmosfera

1'
Obie drużyny nastawione na ofensywę.

1'
Zaczyna Lechia !

o'
W rundzie jesiennej Wisła pewnie pokonała Lechię 3:0.

0'
Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Paweł Pskit z Łodzi.

0'
ławka rezerwowa Lechii Gdańsk : 24. Mateusz Bąk, 5. Krzysztof Bąk, 6. Jarosław Bieniuk, 30. Maciej Kostrzewa, 32. Adam Pazio, 9. Piotr Grzelczak, 95. Zaur Sadajew.
ławka rezerwowych Wisły Kraków : 30. Gerard Bieszczad, 15. Emmanuel Sarlki, 23. Fabian Burdenski
27. Michał Nalepa, 34. Alan Uryga, 42. Michał Szewczyk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online