Śląsk Wrocław - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Pawełek - Zieliński, Celeban, Pawelec, Dudu - Hołota, Hateley(74' Danielewicz), F.Paixao, Grajciar(83' Ostrowski), Pich(62' Droppa) - M.Paixao
Kuciak - Broź, Lewczuk, Rzeźniczak, Guilherme - Vrdoljak, Jodłowiec, Żyro, Masłowski, Kucharczyk - Radovic(74' Saganowski)

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

90+2'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+2'

90+2'
Za niesportowe zachowanie żółty kartonik ogląda Michał Kucharczyk.

90'
Dzisiejsze widowisko przedłużone o 2 minuty.

89'
Guilherme centruje z wolnego, lecz to zagranie nie sprawia problemu Pawelcowi, który wybija futbolówkę głową.

85'
Mamy wyrównanie !
Koszmarne zachowanie Brozia we własnym polu karnym z zimną krwią wykorzystuje M.Paixao, który dopada do bezpańskiej piłki zagranej przez obrońcę i pewnym uderzeniem pokonuje zagubionego Kuciaka.

83'
Ostrowski za Grajciara.

82'
Legia również będzie grała w 10 - tkę.
Ivica Vrdoljak dostaje drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu za faul na Paixao.

80'
Ależ okazja dla Legii !
Bierną postawę w obronie spróbowali wykorzystać Żyro z Kucharczykiem, ten pierwszy genialnie zagrywa do świetnie ustawionego kolegi, a ten mając tylko przed sobą bramkarza uderza wprost w trybuny.

79'
Niecelny strzał Brozia z prawej strony boiska.

77'
Pawełek dwukrotnie radzi sobie z centrami legionistów.

74'
Za Radovicia na boisko wchodzi Saganowski.
Danielewicz zmienia Hateleya.

72'
49 % - 51 % w statystyce posiadania piłki.

71'
Doskonała interwencja Hateleya, który wyprzedził Żyrę do zagrania od Kucharczyka.

69'
Koszmarny strzał Masłowskiego z 16 metrów, piłka po jego uderzeniu ląduje w rękawicach Pawełka. Z pewnością można było wyciągnąć coś więcej z tej akcji.

67'
Ivica Vrdoljak ukarany żółtą kartką za wślizg w nogi Dudu.

66'
Akcja braci Paixao zakończona chybionym uderzeniem z daleka Flavio, ta próba nie miała prawa zaskoczyć Dusana Kuciaka.

64'
Broź otrzymuje kapitalne zagranie na prawe skrzydło od Vrdoljaka, jednak w ostatecznym pojedynku przegrywa z Dudu, który kapitalnie wykonuje wślizg.

62'
Pich schodzi z placu gry, na jego miejsce wchodzi Droppa.

56'
Śląsk gra w 10- ciu !
Za nieczyste powstrzymywanie Vrdoljaka drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu ogląda Tomasz Hołota.

55'
Zieliński ratuje Śląsk przed stratą bramki, w ostatniej chwili blokuje strzał z bliskiej odległości Kucharczyka.

53'
Hołota przed dobrą szansą na zmianę wyniku, lecz pomocnik gospodarzy przegrywa pojedynek z Kuciakiem, który wyłapuje delikatny strzał rywala.

53'
Zieliński oddaje celne uderzenie na bramkę z 15 metrów, Kuciak bez trudu łapie piłkę.

51'
Natężone ataki gospodarzy, lecz dobrze dziś pracuje blok defensywny Legii.

50'
Ciekawa próba Grajciara z dystansu, zagranie piłkarza ze Słowacji ląduje za bramką.

49'
Radovic po raz kolejny na spalonym.

48'
Dobre wyjście Pawełka do prostopadłego podania zawodnika Legii.

48'
Hateley centruje zbyt głęboko w pole karne, bez problemu futbolówkę łapie Kuciak.

46'
Piękna wrzutka Dudu w pole karne rywala, piłka dociera do M.Paixao, ale strzał głową portugalczyka minimalnie mija lewy słupek bramki.

45'
II część gry.

45+4'
Koniec I połowy meczu.

45+3'
Żółta kartka dla Guilherme.

45+2'
0-1
Kucharczyk dostaje kapitalną piłkę na lewą stroną, skrzydłowy zagrywa do dobrze ustawionego Radovicia, Serb decyduje się na błyskawiczny strzał, zagranie udaje się wyblokować obrońcom, jednak do wybitej piłki dopada Żyry, który technicznym uderzeniem pokonuje bezradnego Pawełka.

45+1'
Kolejny faul taktyczny Śląska, tym razem popełnia go Hołota.

45'
4 minuty doliczone do I części gry.

44'
Żyro dośrodkowuje z lewego skrzydła w kierunku Kucharczyka, a pomocnik bez namysłu decyduje się na próbę zaskoczenia bramkarza nożycami, piłka po jego zagraniu opuszcza plac gry.

43'
Kucharczyk na spalonym.

42'
Kąśliwe uderzenie F.Paixao z dystansu, jednak po raz kolejny swoje wysokie umiejętności bramkarskie pokazuje Kuciak parując piłkę na róg.

40'
6-10 w ilości fauli.

38'
Celeban fauluje Radovicia w środkowej strefie boiska.

36'
1-2 w statystyce ilości celnych strzałów.

35'
Świetne wyjście Pawełka z własnej bramki, w ostatniej chwili ubiegł Kucharczyka w drodze do długiego podania.

30'
Jak to nie wpadło ?
Zieliński kapitalnie centruje w kierunku M.Paixao, ten wystawia futbolówkę Pichowi na 12 metr, który oddaje mocne uderzenie na bramkę, ale kapitalną interwencją popisuje się Kuciak, po czym na dobitkę szansę jeszcze miał F.Paixao, jednak nieczysto trafił w bramkę.

28'
Za bezpardonowy atak na Grajciarze żółtym kartonikiem ukarany zostaje Jakub Rzeźniczak.

25'
Mariusz Pawelec zagraniem "nożyczami" oddala zagrożenie od własnego pola karnego po wrzutce Legii z rożnego.

23'
Za spóźniony wślizg na nogi Kucharczyka żółtą kartkę ogląda Tomasz Hołota.

22'
Nieprzyjemne dośrodkowanie Dudy w pobliże bramki Kuciaka, dobrze z tym zagrożeniem radzi sobie Lewczuk wybijając piłkę.

20'
Na pozycji spalonej złapany zostaje Radovic.

19'
Dobrą pracą w obronie popisuje się Kucharczyk, który świetnie blokuje centry Hołoty.

16'
Pawełek doznaje jakiegoś urazu po jednej z interwencji.

15'
Radovic sprytnie zagrywa prostopadłą piłkę do Kucharczyka, na jego nieszczęście zagranie troszeczkę za mocne. Futbolówka w rękawicach Pawełka.

14'
Kontra Śląska zakończona niecelnym uderzeniem Roberta Picha, jego zagranie mija znacznie lewy słupek bramki.

13'
Grajciar popełnia faul taktyczny.

11'
Dudu posyła bombowe uderzenie na bramkę z wolnego, jednak piłka trafia w mur ustawiony przez Kuciaka.

10'
Marco Paixao powalony przez Jakuba Rzeźniczaka, będzie kolejny rzut wolny.

9'
Rzut wolny dla Śląska po faulu Tomasza Jodłowca.

7'
Michał Żyro postanowił pokonać bramkarza płaskim uderzeniem z 16 metrów, ale po raz kolejny dobrze na posterunku Pawełek.

6'
Pierwsze celne uderzenie na bramkę w tym spotkaniu, strzałem z 20 metrów Pawełka próbował zaskoczyć Masłowski, zagranie nie sprawia najmniejszego trudu bramkarzowi.

5'
Radovic zagrywa prostopadle do Kucharczyka, skrzydłowy próbuje się urwać obrońcom, jednak dobrze w swoim bloku interweniuje Pawelec.

2'
Zieliński centruje w pole karne z prawego skrzydła, niestety dla niego piłka ląduje wprost w ręce Kuciaka.

0'
Zaczynamy !

0'
Minuta ciszy dla Henryka Kowalczyka.

0'
Rozjemcą dzisiejszego pojedynku będzie Adam Lyczmański.

0'
Ławka rezerwowa Legii : Malarz, Bereszyński, Dosa Junior, Kosecki, Pinto, Sa, Saganowski

0'
Ławka rezerwowa Śląska Wrocław : Wrąbel, Danielewicz, Dankowski, Droppa, Lacny, Machaj, Ostrowski

0'
Wszystkich kibiców zapraszamy do wzięcia udziału w Lidze Typerów serwisu www.EkstraklasaLive.info. Aby wziąć udział w zabawie KLIKNIJ TUTAJ.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Pucharu Polski Śląsk Wrocław - Legia Warszawa. Początek w czwartek o godzinie 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online