Barcelona - Villareal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Villareal
3 : 1

Ter Stegen - Alba, Mathieu, Pique, Alves - Iniesta, Mascherano, Rafinha(67' Rakitic) - Suarez, Neymar, Messi
Asenjo - Costa, Ruiz, Musacchio, Gaspar - Cheryshev(72' Gomez) , Bruno(32' Trigueros), Pina, J.dos Santos - Vietto, G.dos(50' Rukavina) Santos

Mecze na żywo: Barcelona - Villareal

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Ekipa gospodarzy zdeklasowała dzisiaj swoich rywali, wynik tego meczu jest w mojej ocenie najniższym wymiarem kary.

90+4'
Koniec spotkania.

90+2'
Jordi Alba próbuje dotrzeć do crossowego zagrania od Iniesty, jego starania idą jednak na marne.Od bramki Asenjo.

90+1'
Sprytna próba lobu Suareza z kilkudziesięciu metrów, piłka mija prawy słupek bramki.

90'
Dzisiejsze widowisko potrwa o 4 minuty dłużej.

89'
Iniesta wzięty w kleszcze, rzut wolny dla gospodarzy.

88'
Neymar na spalonym.

86'
Gaspar poza boiskiem, a trener Villarealu już wykorzystał wszystkie zmiany.

85'
Suarez za dyskusję z arbitrem upomniany zostaje żółtym kartonikiem.

84'
6-3 w statystyce celnych uderzeń na bramkę.

84'
17-6 w statystyce strzałów.

83'
Neymar mija się z piłką posłaną przez Albę, od własnej połowy Villareal.

80'
Mathieu ratuje swój klub przed stratą bramki, w ostatniej chwili blokuje uderzenie Gomeza, które zmierzało wprost do celu.

78'
Dos Santos bliski strzelenia gola po błędzie bramkarza, piłka pechowo dla snajpera po jego zagraniu opuszcza plac gry.

78'
Pique wzorcowo wygarnia piłkę dos Santosowi.

72'
Za Cherysheva na boisko wchodzi Gomez.

70'
Neymar marnuje jedenastkę, jego intencje kapitalnie odczytał Asenjo broniąc strzał w prawy róg bramki.

69'
Karny dla Barcelony, piłkę ręką we własnym polu karnym zagrywa Musacchio.

67'
Rafinha opuszcza boisko, na jego miejsce wchodzi Rakitic.

66'
Za nieczyste powstrzymywanie rywala żółtą kartkę ogląda Pina.

64'
3-1
Bierną postawę w obronie Musacchio z zimną krwią wykorzystuje Pique umieszczając futbolówkę w siatce strzałem piłki głową. Futbolówka wybijana z rożnego.

60'
Kolejny kapitalny odbiór Mascherano w tym spotkaniu.

59'
Suarez dopada do przypadkowego zagrania i bez zastanowienia decyduje się na uderzenie, pechowo dla niego futbolówka zostaje zblokowana na róg.

58'
Iniesta mocno z 20 metrów, ale piłka po drodze odbija się od jednego z obrońców gości i nie mogła w żaden sposób zagrozić rywalom.

55'
Luis Suarez postanowił zaskoczyć Asenjo strzałem główką, zagranie ląduje poza bramką.

53'
Suarez bardzo sprytnie zagrywa do Messiego, ale zawodnikowi z Argentyny piłka odskakuje, w wyniku czego piłka w rękawicach bramkarza.

49'
Szyba odpowiedź Barcy !
Znakomita wymiana piłki na linii Suarez - Iniesta zakończona dobrym wykończeniem tego drugiego, zagranie hiszpana ląduje przy prawym słupku bramki.

47'
Mamy wyrównanie !
Trigueros oddaje bombowe uderzenie z dystansu, piłka ląduje pod poprzeczką bramki Ter Stegena. Czy nie lepiej mógł zachować się w tej sytuacji bramkarz ?

46'
Vietto pędzi z piłką pare metrów, próbuje dośrodkować, jego zagranie wybija Pique.Będzie rożny dla gości.

45'
II połowa.

45+2'
Koniec I części gry.

45+1'
Ter Stegen fenomenalnie broni płaski strzał Vietto z 10 metrów, najlepsza szansa dla Villarealu w I połowie.

45'
Sędzia doliczył 2 minuty do czasu gry w pierwszej części gry.

45'
Messi pudłuje z kilku metrów, jego zagranie ląduje obok lewego słupka.

44'
Iniesta wbija futbolówkę w pole karne, na jego nieszczęście obrońcy gości radzą sobie z tym zagraniem.

43'
Suarez marnuje kapitalną okazję na zmianę wyniku, lecz jego uderzenie z mija lewy słupek bramki.

41'
Koszmarne zachowanie Musacchio przed własnym polem karnym, do futbolówki dociera Suarez, szarżuje z piłką po czym zagrywa do Messiego, który z bliskiej odległości pokonuje bezradnego Asenjo.

39'
Ter Stegen bardzo dobrze wychodzi do centry J.Dos Santosa z rzutu wolnego.

37'
Costa fenomenalnie odbiera piłkę wślizgiem Messiemu na 30 metrze od bramki.

34'
Neymar uprzedzony przez Ruiza.

32'
Bruno schodzi, za niego na plac gry wchodzi Trigueros.

31'
Mathieu umieszcza piłkę w siatce, jednak w momencie podania od Neymara znajduje się na spalonym. Bramka nieuznana.

29'
Bruno kontuzjowany, zawodnik gości opatrywany przez sztab medyczny.

28'
Iniesta dostaje bardzo dobre podanie od Neymara, hiszpan rozgląda się i dostrzega przed sobą Messiego, a ten momentalnie strzela na bramkę, ale znów niecelnie.

26'
Macherano doskonale odbiera piłkę Vietto w środku pola.

24'
Iniesta kapitalnie podaje na obieg do Alby, ten posyła futbolówkę przed pole karne, gdzie ustawiony jest Messi, gwiazdor bez namysłu oddaje uderzenie z woleja, jednak ta próba mocno nieudana.

21'
Messi zagrywa sprytnie do Suareza, niestety dla kibiców gospodarzy snajperowi zabrakło kilku centymetrów, by dotrzeć do tej piłki.

20'
Suarez centruje z prawego skrzydła do Neyamara, ale w ostatniej chwili świetnie zagranie blokuje Musacchio.

15'
Suarez niecelnie z kilku metrów po centrze swojego kolegi z rzutu wolnego.

14'
Alves podaje w kierunku Suareza, który jest ustawiony jest w polu karnym, napastnik pada na murawę w czasie walki o pozycję, sędzia jednak pozostaje niewzruszony.

11'
Pierwszy celny strzał w tym meczu, Messi dostaje podanie na 16 metr i oddaje techniczne uderzenie w lewy róg bramki, ale dobrze na posterunku Asenjo.

9'
Asenjo świetnie piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Alvesa.

9'
Messi dobrze szarżują prawym skrzydłem, na jego nieszczęście dobrze radzi sobie we własnej strefie Costa.

7'
Ładna akacja tercetu ofensywnego Barcelony, niestety zgranie Neymara w kierunku Suarez przechwycone przez Asensjo.

4'
Vietto bezpardonowo atakuje Alvesa, obrońca nabawił się jakiegoś urazu w tym starciu.

1'
Messi wrzuca piłkę w pole karne rywala, jednak zagranie argentyńczyka trafia do dobrze ustawionego na własnej 16-tce Gaspara.

0'
Rozpoczynamy mecz na Camp Nou !

0'
Minuta ciszy dla Udo Lattka.

0'
Ostatni mecz obu ekip zakończył się wygraną gospodarzy, padł wtedy wynik 3:2

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Alejandro José Hernández Hernández.

0'
Ławka rezerwowa Villarealu : Juan, Campbell, Dorado, Gomez, Moreno, Rukavina, Trigueros

0'
Ławka rezerwowa Barcelony : Masip, Adriano, Bartra, Busquets, Pedro, Xavi, Rakitic

0'
Zapraszamy do udziału w Lidze Typerów serwisu EkstraklasaLive.info. KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO TYPOWANIA.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Pucharu Króla pomiędzy Barceloną, a Villareal.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Villareal, to zapraszamy do śledzenia meczu online