Lechia Gdańsk - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

M. Bąk – Wojtkowiak, Janicki, Bougaidis, Wawrzyniak – Makuszewski (73' Nazario), Łukasik, Możdżeń, Grzelczak, Mila (90+2' Gerson) – Friesenbichler (76' Colak).
Buchalik – Sadlok, Guzmics, Głowacki, Burliga – Dudka (71' Stępiński), Uryga, Stilić, Garguła (46' Boguski), Jankowski (62' Sarki) – Paweł Brożek.

Grzelczak (54.)

Grzelczak (35.) żółta kartka
Garguła (15.) żółta kartka
Głowacki (65.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+4'
Koniec meczu. Lechia Gdańsk pokonała Wisłę Kraków 1:0.

90+3'
Seria dośrodkowań w pole karne Lechii. Bez zagrożenia.

90+2'
Boisko opuścił Mila, a zastąpił go Gerson.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Bardzo niecelny strzał Stępińskiego z lewej strony pola karnego.

88'
Ależ szczęście miała teraz Wisła. Piłka dość przypadkowo znalazła się pod nogami Wojtkowiaka, który huknął z szesnastu metrów. Piłka trafiła w słupek!

87'
Dobra kontra Lechii. Janicki świetnie dośrodkował do Grzelczaka, ale jego strzał zablokował Głowacki.

85'
Wisła stara się doprowadzić do wyrównania.

84'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową próbował uderzać Uryga. Nieskutecznie.

83'
Stilić z rzutu wolnego wycofał piłkę przed pole karne do Sadloka, ale jego mocny strzał został zablokowany.

81'
Brożek wbiegł w pole karne, oddał strzał, który został przyblokowany. Piłka trafiła jeszcze do Boguskiego, który z niewielkiej odległości uderzył obok bramki.

79'
Nazario zagrał do Colaka, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału.

79'
Mało dzieje się w ostatnich minutach.

76'
Kolejna zmiana w Lechii. Colak zastąpił Friesenbichlera.

74'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Uryga. Piłka leciało wolno i wysoko nad bramką, ale możemy odnotować, że goście oddali pierwszy strzał w tym meczu.

73'
Boisko opuścił Makuszewski, a zastąpił go Bruno Nazario.

71'
Stępiński zastąpił Dudkę.

69'
Wisła nie oddała w tym meczu jeszcze strzału.

66'
Mila z rzutu wolnego uderzył tuż obok słupka.

65'
Żółta kartka dla Głowackiego za niesportowe zachowanie.

62'
Sarki zastąpił Jankowskiego.

58'
Grzelczak dobrze zagrał piłkę głową do Friesenbichlera. Wydawało się, że Austriak znajdzie się sam przed Buchalikiem, ale w ostatniej chwili Guzmics wślizgiem zapobiegł niebezpieczeństwu.

58'
Stilić zagrywał z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała obok bramki.

54'
Goool! Lechia na prowadzeniu. Wojtkowiak świetnie przejął piłkę, potem zagrał spod linii końcowej do Grzelczaka, który miał sporo miejsca w polu karnym i pokonał Buchalika. 1:0.

53'
Możdżeń z rzutu wolnego trafił w mur.

52'
Lechia wyprowadziła kontratak 4 na 2, ale Grzelczak zagrał nieco za mocno do Mili i jego dośrodkowanie wybili obrońcy.

50'
Friesenbichler uderzał niecelnie zza pola karnego po zgraniu piłki przez Makuszewskiego.

48'
Możdżeń huknął z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

46'

46'
Boguski zastąpił Gargułę.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Wciąż czekamy na pierwszą wiosenną bramkę w T-Mobile Ekstraklasie.

45'
Było groźnie! Makuszewski wpadł w pole karne Wisły, zagrał spod linii końcowej, ale świetnie interweniował Głowacki.

44'
Friesenbichler zagrywał spod końcowej linii, ale piłka w rękach Buchalika.

43'
Stilić chciał wstrzelić piłkę w pole karne z rzutu wolnego, ale wybili ją obrońcy.

42'
Wisła oddaliła grę od własnego pola karnego.

40'
Dośrodkowanie Wiślaków w pole karne z rzutu rożnego prosto w ręce Bąka.

37'
Mila odbił się w polu karnym od Guzmicsa i się przewrócił, ale nie było mowy o rzucie karnym.

35'
Żółta kartka dla Grzelczaka za brzydki faul na Sadloku.

35'
Ależ sytuacja Lechii! Tym razem defensywa Wisły popełniła błąd. Burliga przepuścił piłkę, ta trafiła do Grzelczaka, który uderzył z powietrza, ale dobrze interweniował Buchalik.

34'
Na szesnastym metrze piłka spadła pod nogi Wojtkowiaka, ten uderzył z woleja, ale nad bramką.

32'
Ciekawie rozegrany rzut rożny Lechii. Mila zagrał do Makuszewskiego, ten dośrodkował w pole karne, gdzie jeden z gdańszczan strącił piłkę, ale ta przeleciała obok bramki.

30'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska w polu karnym padł Friesenbichler, który domagał się rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej. Do piłki doszedł jeszcze Makuszewski, ale jego strzał został zablokowany.

28'
Stilić ładnie szukał w polu karnym jednego ze swoich kolegów, ale dobrze interweniował Wojtkowiak.

27'
Wawrzyniak dośrodkował w pole karne, ale tam znów górą Głowacki.

26'
Jak na razie mecz nie dostarcza spodziewanych emocji.

23'
Głowacki niczym klasowy rozgrywający zagrał zewnętrzną częścią stopy za plecy obrońców do Stilicia, ale ten źle przyjmował piłkę i nie było zagrożenia.

21'
Dobrze na razie gra defensywa Wisły, która nie pozwala Lechii stworzyć zagrożenia.

18'
Makuszewski uderzył z lewej strony pola karnego, ale bez problemów piłkę złapał Buchalik.

17'
Mila zagrał do Friesenbichlera, ale jego strzał z pola karnego zablokował Guzmics.

15'
Żółta kartka dla Garguły za faul na Makuszewskim. Dla pomocnika Wisły oznacza to pauzę w następnym spotkaniu.

13'
Sporo walki w środku pola.

11'
Jak na razie to Lechia prezentuje się lepiej. Nie zagroziła jednak bramce Wisły.

8'
Mila dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale górą obrońcy Wisły.

7'
Ciekawostka z twitterowego profilu T-Mobile Ekstraklasy. Paweł Brożek rozgrywa dziś 250 mecz w ekstraklasie. Z Lechią grał ośmiokrotnie i zdobył sześć goli.

6'
Łukasik zagrywał do Friesenbichlera, ale dobrze powstrzymał go Guzmics.

6'
Ładna akcja Lechii przerwana została przez Głowackiego.

5'
Nieudany strzał z dystansu Łukasika. Piłka przeleciała daleko od bramki.

3'
Lechia stara się narzucić swój styl gry.

1'

0'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

0'
W pierwszym meczu tych drużyn wygrała Wisła 3:1.

0'
Wisła Kraków zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli i ma 32 punkty. Lechia Gdańsk jest trzynasta i zgromadziła 21 punktów.

0'
Mecz poprowadzi Szymon Marciniak z Płocka.

0'
Rezerwowi Wisły: Michał Miśkiewicz, Rafał Boguski, Emmanuel Sarki, Mariusz Stępiński, Kamil Kuczak, Piotr Żemło i Szymon Witek.

0'
Rezerwowi Lechii: Łukasz Budziłek, Donatas Kazlauskas, Bruno Nazario, Piotr Wiśniewski, Antonio Colak, Nikola Leković oraz Gerson.

0'
Przed meczem zapraszamy do przeczytania następujących tekstów:
Wisła Kraków - drużyna na fazę grupową ligi europejskiej?

Czy Lechia wreszcie zyska na jakości?.

0'
W pierwszym dzisiejszym meczu Zawisza Bydgoszcz zremisował bezbramkowo z Górnikiem Łęczna.

0'
Prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lechia Gdańsk - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online