Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
FSV Mainz 05
4 : 2

Weidenfeller – Piszczek, Subotic, Sokratis, Schmelzer – Sahin, Gündogan – (Mkhitaryan 70') Kampl, (Ginter 78') Kagawa, (Ramos 84') Reus – Aubameyang
Kapino - Brosinski, Bell, Bungert, Bengtsson - (Clemens 77') Soto, Baumgartlinger, Geis - Malli, (Koo 57') Hofmann - (De Blasis 82') Okazaki

*'
Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relację na naszym portalu!

Pozdrawiam ElKamilo

*'
Borussia Dortmund na własnym boisku pokonuję FSV Mainz 4:2. Bardzo ważne trzy punkty dla Gospodarzy zostają w Dortmundzie. W następnej kolejce podopieczni Jürgena Kloppa zagrają z VfB Stuttgart.

*'
Widzimy dużą radość!

*'

90+2'
Geis wyskakuję jeszcze do piłki, ale sędzia dopatrzył się faulu.

90'
Sędzia dolicza dwie minuty dodatkowej gry!

87'
Koo mógł zdobyć kolejną bramkę dla Gości, ale niestety przegrał akcje sam na sam z bramkarzem.

85'
Do końca spotkania pięć minut plus to co doliczy sędzia. Najprawdopodobniej komplet punktów pozostanie w Dortmundzie.

83'
Bramka na 4:2!

82'
Zmiana w drużynie Mainzu: De Blasis -> Okazaki

78'
Zmiana w drużynie Borussi: Ginter -> Kagawa

78'
GOOL dla Borussi Dortmund! Sahin pojawił się na odpowiedniej pozycji w odpowiednim czasie. Niemiec dostał piłkę po czym uderzył ją nisko prosto w środek bramki.

77'
Zmiana w drużynie Mainzu: Clemens -> Soto

76'
Bramka na 3:2!

74'
Przyjezdni ruszyli do ataku. Obrona Borussi musi czuwać.

71'
GOOL dla Borussi Dortmund! Reus skutecznie podał do Aubameyang, ten stanął oko w oko z bramkarzem rywali, w ostatniej chwili oddał decydujący strzał na bramkę. Borussia prowadzi 3:2!

70'
Zmiana w drużynie Borussi: Mkhitaryan -> Kampl

68'
Na trybunach stadionu w Dortmundzie zasiadło 80 667 kibiców.

64'
Aubameyang nie trafia w piłkę przy planowanym strzale z przewrotki.

62'
Johannes Geis oddaje strzał z rzutu wolnego, lecz piłka poleciała obok bramki.

57'
Zmiana w drużynie Mainzu: Koo -> Hofmann

56'
GOOL dla FSV Mainz! Alez nam się rozkręciła gra. Tym razem na listę strzelców wpisał się Malli.

54'
GOOL dla Borussi Dortmund! Marco Reus po podaniu od Kampla, wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem . Minął go po czym oddał inteligentny strzał.

50'
GOOL dla Borussi Dortmund! Subotic nie został dobrze upilnowany, co pozwoliło mu doskoczyć do piłki i skierować ją prosto za linię bramkową.

49'
Marco Reus uderzył bezpośrednio piłkę z rzutu wolnego. Futbolówka poszybowała prosto w rękawicę bramkarza przyjezdnych.

48'
Brosinski w sposób nieprzepisowy próbował zatrzymać jednego z piłkarzy Borussi. Rzut wolny dla Gospodarzy.

47'
Na boisku pojawił się dym, który leci z sektora przyjezdnych. Ale na szczęście przerwy w grze nie było.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę!

*'
Piłkarze obu drużyn powoli pojawiają się ponownie na boisku.

*'
Do przerwy Mainz prowadzi na Signal Iduna Park z Borussią 1:0. Jedyną bramkę już na początku spotkania zdobył Soto. Za kwadrans powracamy!

45+1'
Koniec pierwszej połowy!

45'
Sędzia dolicza minutę dodatkowej gry.

43'
Marco Reus wybił piłkę z rzutu rożnego z myślą że jeden z jego kolegów ją przejmie. Niestety Kapino z łatwością wyłapuję futbolówkę.

42'
Daniel Brosinski fauluje Tobiasa Stielera przed polem karnym. Rzut wolny dla Dortmundu.

38'
Kapino rozgrywa dziś dobre spotkanie. Po raz kolejny popisał się skuteczną akcją, tym razem zabrał futbolówkę Marco Reusowi.

37'
Sahin niedokładnie podawał do Piszczka. Nie za dobrze wygląda sytuacja Borussi.

32'
Marco Reus dopadł do piłki, następnie oddany przez niego strzał uderzył wysoko nad poprzeczką.

30'
Geis oddaje potężny strzał, ale jeden z rywali skutecznie go zablokował. Rzut rożny dla Gości.

28'
Po prawie pół godzinie gry, nie ujrzeliśmy jakiegoś specjalnego widowiska.

26'
Mainz coraz skuteczniejszy w przeprowadzanych kontratakach. Borussia musi cofać się do obrony.

23'
Borussia cały czas próbuje wyrównać wynik, ale ich starania nie są skuteczne.

21'
Gospodarze ruszyli do akcji, kilka podań między piłkarzami, ale akcja została zablokowana przez jednego z obrońców Mainzu.

17'
Piłkarze Borussi odpuścili chwilowo napór na bramkę rywali.

14'
Gundogan oddał strzał zza pola karnego. Ale bramkarz Mainzu ma się na baczności i bez problemu wybił futbolówkę.

13'
Łukasz Piszczek ruszył z akcją, ale jego strzał z główki poszybował daleko od słupka.

12'
Baumgartlinger ucierpiał w walce o piłkę z Gundoganem. Po chwili przerwy zawodnicy grają dalej.

10'
Kevin Kampl został złapany na spalonym.

7'
Od początku spotkania to Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce.

4'
Borussia spokojnie na swojej połowie rozgrywa piłkę.

2'
Reus teraz przed szansą na strzelenia bramki, ale słupek ratuje Gości od straty bramki.

1'
GOOL dla FSV Mainz! Nieudany początek w wykonaniu Borussi. Weidenfeller wyszedł z bramki, co wykorzystał Soto, kierując piłkę na pustą bramkę!

1'
Rozpoczynamy spotkanie!

0'
Podczas spotkania pomiędzy tymi drużynami w rundzie jesiennej, doszło do porażki Borussi (2:0).

0'

0'
Ławka Borussi Dortmund: Langerak, Ginter, Kirch, Jojic, Mkhitaryan, Ramos, Immobile.

Ławka FSV Mainzu: Zentner, Jara Reyes, Koo, De Blasis, Diaz, Park, Clemens.

Sędzia: Tobias Stieler

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Borussia Dortmund - FSV Mainz.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - FSV Mainz 05, to zapraszamy do śledzenia meczu online