GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Bełchatów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 2

Zubas - Basta(22' Witasik), Baranowski, Telichowski, Mójta - Baran, Komołow, Mak, Małkowski(87' Wroński) - Ślusarski(43' Olszar), Piech
Peskovic - Górkiewicz, Stano, Konieczny, Tomasik - Sokołowski(79' Kołodziej), Iwański, Kolcak, Malinowski(23' Demjan), Patejuk(71'Adu) - Śpiączka

Mecze na żywo: GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Goście zdobywają ważne 3 punkty, Bełchatowianom brakowało dzisiaj szczęścia (kontuzje) oraz piłkarskiej jakości pod bramką rywali.

90+4'

90+3'
Kiks Wrońskiego z nieopodal pola karnego.

90+3'
Adu niecelnie z pół woleja.

90+2'
Nakładka Olszara, na murawie pada Iwański.

90+1'
Kolcak leży na murawie, pomocnik jest w tej chwili oglądany przez sztab medyczny Podbeskidzia.

90'
Arbiter przedłuża dzisiejsze spotkanie o 3 minuty.

89'
Wroński dobrze szarżuje prawą stroną, lecz kapitalnie blokuje go Adu.

87'
Żółty kartonik dla Telichowskiego.

86'
Podbeskidzie w 10 - tkę !
Bartosz Śpiączka za groźny faul otrzymuje drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu.

83'
Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę ogląda Śpiączka.

83'
Stano fauluje w ataku przy wyskoku do dośrodkowania Iwańskiego.

81'
Peskovic pewnie broni strzał z główki Telichowskiego.

81'
Górkiewicz dobrze przecina wrzutkę Małkowskiego, będzie kolejny korner.

80'
Małkowski podjął odważną próbę zaskoczenia bramkarza strzałem z woleja, zagranie pomocnika opuszcza plac gry.

79'
Ostatnia zmiana w szeregach gości. Za Sokołowskiego na boisku pojawia się Kołodziej.

77'
2.250 widzów na stadionie w Bełchatowie.

76'
Iwański podaje do Demjana, lecz ten znów złapany na spalonym.

74'
Peskovic świetnie przechwytuje centrę Komołowa do Piecha.

73'
65 % - 35 % w statystyce posiadania piłki.

71'
Adu melduje się na murawie, a zastępuje na niej Sylwestra Patejuka.

68'
Gol kontaktowy !
Sebastian Olszar pięknie zagrywa prostopadle do Piecha, który pewnym płaskim strzałem w lewy dolny róg bramki pokonuje bezradnego Peskovicia. Czy w momencie podania przypadkiem Piech nie był na spalonym ?

67'
Robert Demjan znów na spalonym.

66'
9-16 w statystyce ilości popełnionych fauli.

64'
Iwański faulowany w środku pola przez Olszara.

62'
2-3 w statystyce ilości celnych strzałów.

60'
Michał Mak dobrze zablokowany przez parę obrońców Podbeskidzia.

58'
Żółta kartka dla Stano za faul na Baranie.

55'
Na pozycji spalonej zostaje schwytany Demjan.

53'
Demjan podjął próbę zaskoczenia Zubasa uderzeniem z ostrego kąta, piłka po jego kopnięciu ląduje ponad poprzeczką bramki.

50'
Kolejna wrzutka zawodników Bełchatowa, która zostaje przechwycona przez Pekovicia.

49'
Peskovic dobrze zachowuje się na linii broniąc strzał z główki Olszara.

48'
Mójta zahaczony przez Górkiewicza, rzut wolny dla Bełchatowa.

46'
Tomasik blokuje dośrodkowanie Piecha.

45'
II połowa spotkania.

45+3'
Koniec I części gry.

45+2'
Telichowski fauluje w ataku przy wyskoku do centry z rożnego.

45+1'
Piech pada w polu karnym Podbeskidzia, sędzia jednak pozostaje niewzruszony.

45'
Arbiter przedłuża pierwszą połowę o 3 minuty.

43'
Kolejna wymuszona zmiana u gospodarzy. Sebastian Olszar zastępuje na boisku Ślusarskiego.

41'
Arkadiusz Piech z dalszej odległości, ale jego próba skutecznie zblokowana przez jednego z obrońców.

40'
5-8 w statystyce popełnionych fauli.

37'
Mamy podwyższenie !
Maciej Iwański pięknym technicznym strzałem z 18 metrów pokonuje Zubasa, pomocnik kapitalnie wyegzekwował ten rzut wolny.

36'
Telichowski zahacza Śpiączkę w pobliżu pola karnego, będzie dobra okazja do groźnego strzału na bramkę.

35'
Odważna próba z dystansu Patejuka, lecz piłka po jego uderzeniu ląduje na trybunach.

34'
Peskovic dobrze wychwytuje dośrodkowanie Piecha z prawego skrzydła.

31'
Tomasik odpycha Maka, arbiter odgwizduje przewinienie.

29'
Mójta leży we własnym polu karnym, ucierpiał w powietrznym pojedynku ze Stano.

28'
Śpiączka bezpardonowo zaatakowany przez Telichowskiego, tym razem jeszcze bez kartki.

27'
Tomasik w ostatniej chwili ubiegł Ślusarskiego do centry od Małkowskiego, będzie kolejny korner dla gospodarzy.

23'
Roszada w składzie gości. Demjan wchodzi na plac gry za kontuzjowanego Malinowskiego.

22'
Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Witasik zastępuje Bastę.

19'
Malinowski wzięty w kleszcze przez dwóch obrońców, upadając na murawę mocno się poobijał.

18'
Adrian Basta poza boiskiem, obrońca czeka na obserwację sztabu medycznego.

15'
0-1
Maciej Iwański mocno uderzył w środek bramki, Zubas bliski skutecznej interwencji.

13'
Rzut karny dla gości !!!
Zbyt wysoko uniesiona noga Baranowskiego w polu karnym, sędzia decyduje się na przyznanie jedenastki.

11'
Za groźny atak w nogi rywala żółtym kartonikiem ukarany zostaje Marek Sokołowski.

10'
Cóż za okazja Bełchatowa !
Piech przejmuje podanie od Ślusarskiego, zbliża się do pola karnego i decyduje się zagrać do kapitalnie ustawionego Maka, który ma tylko przed sobą bramkarza, lecz skrzydłowy koszmarnie pudłuje na bramkę.Jego zagranie opuszcza boisko.

9'
Ślusarski uderza główką po dośrodkowaniu Mójty z rożnego, strzał bez problemu broni Peskovic.

8'
Nieudana wrzutka Górkiewicza, futbolówka po jego zagraniu opuszcza plac gry.

7'
Sokołowski popełnia faul taktyczny, piłka dla gospodarzy.

5'
Kolejny spalony Bartosza Ślusarskiego.

5'
Zubas bardzo pewnie broni strzał z główki Bartosza Śpiączki.

4'
Ślusarski złapany zostaje na spalonym.

3'
Stano fauluje Barana w środkowej strefie boiska.

1'
Groźna centra Komołowa w pole karne rywala, do piłki uderzenia przymierza się Małkowski, jednak w ostatnim momencie Górkiewicz wybija ją na aut.

0'
Zaczynamy mecz na GIEKSA Arena !

0'
W rundzie jesiennej pojedynek obu ekip przyniósł remis, padł wtedy wynik 1-1

0'
Rozjemcą tego spotkania będzie Krzysztof Jakubik.

0'
Ławka rezerwowa Podbeskidzia : Madejski, Adu, Pazio, Deja, Kołodziej, Cisse, Demjan

0'
Ławka rezerwowa Gks-u Bełchatów : Trela, Witasik, Michalski, Rachwał, Wroński, Wacławczyk, Olszar

0'
Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Leszkiem Ojrzyńskim na łamach serwisu EkstraklasaLive.info -> KLIKNIJ TUTAJ.

0'
Zapraszamy na relację Live z meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy GKS Bełchatów, a Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online