Ruch Chorzów - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
2 : 0

Putnocky – Konczkowski, Malinowski (71' Stawarczyk), Grodzicki, Gigołajew – Kowalski (87' Kwiatkowski), Surma, Babiarz, Starzyński, Zieńczuk – Kuświk (90+2' Efir).
Szmatuła – Klepczyński, Osyra, Hebert, Piotr Brożek – Szeliga, Hanzel (62' Zivec), Martinez (46' Murawski), Vassiljev, Badía (72' Jurado)– Wilczek.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. Dziś jeszcze dwa mecze na żywo: Pogoń - Lech i Real - Deportivo.

90+3'
Koniec meczu. Ruch Chorzów pokonał Piasta Gliwice 2:0.

90+2'
Kuświk opuścił boisko, a zastąpił go Efir.

90+1'
Wilczek uderzył mocno i nad bramką.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Wilczek oddał strzał z pola karnego, ale pozycja była trudna i piłka przeleciała obok bramki.

87'
Kwiatkowski zastąpił Kowalskiego.

85'
Starzyński oddał strzał z pola karnego, ale za lekki, aby zaskoczyć Szmatułę.

84'
Czerwona kartka dla Vassiljeva odebrał już resztkę nadziei Piastowi.

81'
Z rzutu wolnego uderzył Starzyński i Szmatuła przeniósł piłkę nad poprzeczką.

80'
Za faul taktyczny drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Vassiljev. Piast będzie kończył mecz w dziesiątkę.

78'
Wilczek uderzył technicznie zza pola karnego. Nie trafił jednak w bramkę.

76'
Zieńczuk z rzutu wolnego uderzył niewiele obok bramki.

75'
Żółta kartka dla Vassiljeva.

71'
Stawarczyk zastąpił Malinowskiego, a chwilę później Jurado wszedł za Badię.

69'
Piast stara się atakować, ale póki co bez zagrożenia.

66'
Wilczek mógł znaleźć się w dobrej pozycji, ale źle zabrał się z piłką i nie zdołał minąć obrońcy.

63'
Szeliga zamknął akcję po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, ale uderzył za lekko i Putnocky bez problemów złapał piłkę.

62'
Zivec zastąpił Hanzela.

61'
Szeliga dośrodkował prosto w ręce bramkarza Ruchu.

60'
Murawski zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

59'
Niecelny strzał Zieńczuka zza pola karnego.

57'
Goool! 2:0! Zieńczuk dośrodkował z lewej strony pola karnego do Kuświka, ten zgrał piłkę głową, dopadł do niej Kowalski, którego strzał zablokował Hebert. Piłkę z linii bramkowej wybijał Murawski, ale prosto na głowę Kowalskiego, który tym razem umieścił ją w siatce.

53'
Hanzel zepsuł groźnie zapowiadający się kontratak Piasta.

51'
Warto odnotować, że to już 9 gol Kuświka w tym sezonie.

50'
Goool! Kuświk znakomicie wyszedł do zagrania Zieńczuka, Hebert nie zdołał go powstrzymać i napastnik Ruchu w sytuacji sam na sam ze Szmatuła ulokował piłkę w bramce.

48'
Kombinacyjna dwójkowa akcja Starzyńskiego z Kuświkiem, ale górą defensywa Piasta.

46'
Gigołajew powstrzymał Szeligę w polu karnym, ale po starciu z nim mocno ucierpiał. Potrzebna pomoc sztabu medycznego.

46'
Murawski zastąpił Martineza.

46'

*'
Statystyki pierwszej połowy od EkstraStats.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45+1'
Szeliga uderzył z dystansu. Fatalnie i niecelnie.

45+1'
Starzyński uderzył z rzutu wolnego, ale bez problemów interweniował Szmatuła.

43'
Mogło być groźnie pod bramką Ruchu. Hanzel uderzał z pola karnego, ale nieczysto trafił w piłkę i przeleciała ona wzdłuż bramki. Bliski dojścia do niej był jeszcze Wilczek.

42'
Żółta kartka dla Wilczka za faul na Babiarzu.

42'
Wreszcie coś się zaczęło dziać. Surma mocno uderzył z pola karnego, ale został zablokowany przez Heberta.

41'
Kuświk otrzymał piłkę w polu karnym, ale Martinez uniemożliwił mu oddanie strzału.

36'
Martinez ukarany żółtą kartką.

35'
Wciąż mało się dzieje.

30'
Niecelny strzał Babiarza z dużej odległości.

29'
Gra toczy się głównie w środku pola.

26'
Żółta kartka dla Grodzickiego za faul taktyczny na Wilczku.

24'
Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego Ruchu, które dolatuje tylko do pierwszego obrońcy.

23'
Po dobrym początku Ruchu, teraz inicjatywę przejął Piast.

21'
Tempo meczu nieco spadło. Brakuje sytuacji strzeleckich. Sporo walki w środku pola.

18'
Gigołajew ukarany żółtą kartką.

14'
Wilczek przedzierał się w polu karnym Ruchu, ale piłka w rękach Putnocky'ego.

13'
Póki co mecz jest całkiem interesujący. Jedni i drudzy starają się atakować.

10'
Ależ szansa dla Piasta. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową uderzał Wilczek i kapitalną interwencją popisał się Putnocky.

8'
Obrońca Piasta wybił piłkę przed pole karne, tam dopadł do niej Grodzicki, ale jego strzał z powietrza przeleciał obok słupka.

7'
Kolejny atak Ruchu, ale obrońcy Piasta zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

5'
Groźny strzał głową Wilczka i świetna interwencja bramkarza Ruchu. Nawet jakby padł gol, to i tak nie zostałby uznany, bo wcześniej sędzia przerwał akcję.

4'
Zieńczuk zagrywał do Kuświka. Napastnik Ruchu nie zdołał jednak oddać udanego strzału.

2'
Starczyński uderzał z prawej strony pola karnego, ale obok bramki.

2'
Powinno być 1:0 dla Ruchu! Surma dobrze zagrał w pole karne, Zieńczuk urwał się obrońcom i z siedmiu metrów posłał piłkę nad poprzeczką!

1'
Dośrodkowanie Piasta z rzutu rożnego, ale górą obrońcy Ruchu.

1'

0'
Ruch zajmuje piętnaste miejsce z dorobkiem 17 punktów. Piast jest dziesiąty i zgromadził 26 punkty.

0'
Piłkarze wychodzą na boisko.

0'
Rezerwowi piłkarze Piasta: Dobrivoj Rusov, Ruben Jurado, Tomasz Podgórski, Radosław Murawski, Dawid Janczyk, Sasa Zivec, Csaba Horvath.

0'
Rezerwowi piłkarze Ruchu: Wojciech Skaba, Marek Szyndrowski, Michał Helik, Maciej Urbańczyk, Mateusz Kwiatkowski, Michał Efir, Eduards Visnakovs.

0'
Tak wygląda ustawienie obu zespołów:

0'
Na górze relacji prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ruch Chorzów - Piast Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online