Real Madryt - Deportivo La Coruña online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Deportivo La Coruña
2 : 0

Casillas - Arbeloa, Varane, Nacho, Marcelo - (Silva 71') Illarramendi, Kroos, (Carvajal 80') Isco - Bale, Ronaldo, Benzema.
Fabricio - Laure, Pablo, Lopo, Luisinho - Bergantiños, Borges, Cuenca, (Medunjanin 79') Lucas, Cavaleiro - (Costa 65') Riera.

*'
Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

Pozdrawiam ElKamilo.

*'
Piłkarze Realu Madryt w ramach 23. kolejki La Liga wygrali na własnym boisku z Deportivo La Coruña 2:0. W 23. minucie Królewskich na prowadzenie wyprowadził Isco a w 73. minucie na 2:0 podwyższył Karim Benzema. W następnym spotkaniu Los Blancos zagrają w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Schalke 04!

*'

90+4'
Cristiano Ronaldo został złapany na spalonym.

90+3'
Real Madryt coraz bliżej zdobycia kompletu punktów.

90+2'
Marcelo cały czas przebywa za linią bramkową. Brazylijczyk najprawdopodobniej nie wróci już do gry w tym spotkaniu. Oby to nie była żadna poważna kontuzja.

90+1'

90'
Sędzia dolicza aż pięć minut.

89'
Laure ukarany żółtą kartką za faul na Marcelo.

87'
Jesé zdołał dobiec do futbolówki, następnie ją dośrodkował ale przyjmujący Ronaldo bardzo nieczysto trafił w piłkę.

86'
Zmiana w drużynie Realu: Jesé -> Benzema

85'
Zmiana w drużynie Deportivo: Domínguez -> Borges

84'
Bale bezpośrednio z rzutu wolnego uderza piłkę na bramkę. Ale bramkarz Deportivo czujny i wybija futbolówkę za pole karne.

83'
Lopo z żółtą kartką za faul na Cristiano Ronaldo.

81'
Medunjanin już mógł wpisać się na listę strzelców, ale nieczysto trafił w piłkę.

80'
Zmiana w drużynie Realu: Carvajal -> Isco

79'
Zmiana w drużynie Deportivo: Medunjanin -> Lucas

78'
Arbeloa ukarany żółtym kartonikiem.

77'
Marcelo wybija czysto piłkę Laure. Ale następnie przypadkowo trafia futbolówką w sędziego.

75'
Cavaleiro potrzebuję pomocy medycznej. Mamy przerwę w grze.

73'
GOOL dla Realu Madryt! Cristiano Ronaldo dostał piłkę, którą następnie w sposób bardzo niełatwy podał do Benzemy, który bez większych problemów pokonał bramkarza Deportivo.

71'
Zmiana w drużynie Realu: Silva -> Illarramendi

70'
Do zmiany chyba szykuje się Lucas Silva. Będzie to jego debiut w Realu Madryt.

69'
Kolejna skuteczna akcja przeprowadzona przez Marcelo. Brazylijczyk tym razem odebrał piłkę rywalowi.

67'
Karim Benzema traci świetną akcji. Francuz oddał strzał w prawy dolny róg bramki, lecz na przeszkodzie stanął mu Fabricio.

65'
Zmiana w drużynie Deportivo: Costa -> Riera

63'
Spokojnie prowadzona gra przez obie drużyny. Jak na razie nie zanosi się na bramkę.

62'
Nieudany strzał Cristiano. Futbolówka poleciała prosto na trybuny.

61'
Rzut wolny dla Realu Madryt. Pablo za dotknięcie piłki ręką został ukarany żółtą kartką.

57'
Deportivo w ostatnich minutach musi się bronić, nie mają okazji na zorganizowanie sobie podbramkowej akcji.

56'
Arbeloa efektownym wślizgiem zabiera piłkę Luisinho.

54'
Bale dośrodkowywał do swoich kolegów, ale futbolówką przechwycona przez rywali.

51'
Fabri prosi o pomoc medyczną.

48'
Nacho został ukazany żółtym kartonikiem. Hiszpan uderzył łokciem rywala.

47'
Pierwsza minuta drugiej połowy na korzyść Realu Madryt. Depor zaraz po gwizdku stracił piłkę, którą przez chwilę nie mógł odzyskać.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę!

*'
Piłkarze obu drużyn ponownie na murawie.

*'
Real Madryt On-line

*'
Po pierwszej połowie Real Madryt prowadzi z Deportivo 1:0. Jedyną bramkę w tej części meczu zdobył Isco. Na druga połowę zapraszamy po krótkiej przerwie.

45'
Koniec pierwszej połowy!

45'
Sędzia nie dolicza ani minuty do pierwszej połowy.

44'
Borges otrzymuję żółty kartonik.

43'
Fabri skutecznie wybija piłkę wybitą przez Toniego Kroosa z rzutu rożnego.

42'
Bardzo aktywny dziś Gareth Bale, ładnie podawał, ale Deportivo przechwytuję futbolówkę. Zagrożenie bramkowe oddalone.

40'
Celso Borges dośrodkowywał w pole karne z myślą że jeden z jego kolegów przejmie piłkę. Niestety obrona Realu ma się na czujności.

39'
Ronaldo przewraca się w polu karnym. Lecz sędzie wskazuje że faulu nie było. Gramy dalej.

38'
Gareth Bale ruszył z akcją, próbował podawać do Ronaldo, ale jeden z obrońców rywali zdołał wybić futbolówkę.

36'
Cristiano Ronaldo traci stuprocentową akcję na strzelenie bramki. Portugalczyk nie zdołał celnie strzelić głową na bramkę.

35'
Lucas Perez fauluje jednego z zawodników Realu. Sędzie wskazuje na faul i daje rzut wolny.

33'
Piłkarze Realu Madryt prezentują ładną serię podań między sobą.

31'
Cuenca zdecydował się na strzał z około dwudziestu metrów. Futbolówka poleciała tylko obok bramki.

30'
Benzema wyskoczył do piłki, ale jego uderzenie poszybowało ponad poprzeczką.

29'
Ronaldo próbował dośrodkować z prawej strony boiska, ale Lopo przeszkodził Portugalczykowi. Rzut rożny dla Królewskich.

27'
Jeden z zawodników Realu Madryt przewraca rywala. Sędzia decyduje o rzucie wolnym dla przyjezdnych.

25'

23'
GOOL dla Realu Madryt! Isco zdobywa swojego trzeciego gola w rozgrywkach ligowych. W tej akcji to Cristiano powinien zdobyć bramkę, ale Portugalczyk nie trafił w piłkę, która następnie wpadła pod nogi Isco. Hiszpan bez problemu pokonał bramkarza Deportivo.

21'
Napór Realu Madryt coraz silniejszy.

19'
Bale podaje do Benzemy. Strzał Francuza został zablokowany przez obrońce Deportivo. Rzut rożny dla Los Blancos.

18'
Bale oddał silny strzał na bramkę Deportivo. Niestety Fabricio doskonale odbił piłkę, która następnie odbiła się od poprzeczki.

16'
Gra cały czas przenosi się spod jednej bramki pod drugą.

15'
Real idzie z kolejną akcją, Ronaldo dostaję piłkę którą następnie oddaje do środkowej części boiska. Faul na Kroosie i Królewscy zaczną od rzutu wolnego.

14'
Rzut wolny dla Realu Madryt. Piłka trafiła prosto w rękawicę Fabricio.

13'
Kapitalne uderzenie Cristiano Ronaldo. Poprzeczka ratuje Deportivo przed utratą bramki.

11'
Lucas oddał z około dwudziestu pięciu metrów strzał, ale Iker Casillas bez większych problemów wyłapał lecącą piłkę.

9'
Cristiano Ronaldo dostał podanie, następnie zza pola karnego oddał silny strzał. Niestety piłka poszybowała nad poprzeczką. Ostatecznie Portugalczyk otrzymał oklaski za tą sytuację.

5'
Riera zdecydował się na strzał z dystansu. Ale futbolówka poszybowała obok bramki.

4'

3'
Gra na razie toczy się w środku boiska. Obie drużyny spokojnie próbują utrzymać się przy piłce.

2'
Pierwsza sytuacja Realu Madryt. Dośrodkowanie Garetha Bale'a, ale jego podanie zostało wybite przez obrońce Deportivo. Królewscy rozpoczną od rzutu rożnego.

1'
Real Madryt tradycyjnie zagra w białych trykotach, zaś Deportivo w niebieskich.

1'
Rozpoczynamy spotkanie!

0'
Obie drużyny już w tunelu. Wszyscy gotowi na wyjście na boisko.

*'
Ławka Realu Madryt: Navas, Carvajal, Derik, Lucas Silva, Medrán, Chicharito i Jesé.

Ławka Deportivo La Coruña: David, Canella, Medunjanin, Juan Domínguez, Wilk, Borja López i Hélder Costa.

Sędzia: Estrada Fernández

*'

*'
Królewscy są już na stadionie!

*'
W meczu 23. kolejki La Liga na Estadio Santiago Bernabéu przyjedzie drużyna Deportivo, która spróbuje pokrzyżować plany Królewskim. Podopieczni Carlo Ancelottiego w poprzedniej kolejce w sposób kompromitujący przegrali z Atlético Madryt aż 4:0.

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Real Madryt - Deportivo La Coruña. Początek spotkania o 18:00!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Deportivo La Coruña, to zapraszamy do śledzenia meczu online