FC Barcelona - Levante UD online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
Levante UD
5 : 0

Bravo – Montoya, Bartra, Mascherano, Adriano – Busquets, Xavi, (Roberto 63') Rakitić – Pedro, Messi, (Suarez 67') Neymar.
Marino – (Jason 71') Lopez, Navarro, Ramis, Tono – (Mari 79') Diop, Simao – Xumetra, Barral, Morales – Uche.

*'
Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relacje live na naszym portalu!

Pozdrawiam ElKamilo.

*'
FC Barcelona pokonuje na Camp Nou Levante aż 5:0. Trzy gole zdobył Leo Messi i po jednej bramce udało się zdobyć Neymarowi i Suarezowi. Duma Katalonii do liderującego Realu Madryt traci nadal zaledwie jeden punkt!

90+2'

90+1'
Montoya zagrywał piłkę do Suareza, ale Urugwajczyk nie zdołał opanować piłki.

90'
Sędzia dolicza dwie minuty .

89'
Levante stworzyło sobie pierwszą godną akcję w tym meczu. Bravo skutecznie łapie piłkę.

87'
Xavi wykonuje dośrodkowanie z rzutu rożnego. Futbolówka nieopanowana i wybita przez defensorów z Walencji.

85'
Barcelona cały czas próbuje stworzyć sobie akcję na kolejną bramkę.

83'
Montoya leży na boisku, ale pomoc medyczna na szczęście nie jest potrzebna.

82'
Suarez chciał podawać do Messiego. Akcja nieudana.

80'
Przed nami ostatnie dziesięć minut spotkania.

79'
Zmiana w drużynie Levante: Mari -> Diop

77'
Spoglądając na boisko nie wydaje się że Barcelona poprzestanie na 5:0.

75'

73'
GOOL dla FC Barcelony!Suarez dostaje piękne podanie i z przewrotki kieruje futbolówkę za linię bramkową. Fenomenalny gol.

72'
Messi z rzutu rożnego wbija piłkę w pole karne, ale zostaje ona przechwycona i wybita.

71'
Zmiana w drużynie Levante: Jason -> Lopez

68'
Żółty kartonik dla Barrala za faul na Montoyi.

67'
Zmiana w drużynie Barcelony: Suarez -> Neymar

66'
GOOL dla FC Barcelony!Messi spokojnie zdobywa bramkę z rzutu karnego. Jest to już trzeci gol Argentyńczyka w tym spotkaniu.

65'
Rzut karny dla Barcelony!

63'
Zmiana w drużynie Barcelony: Roberto -> Rakitić

62'
Pedro złapany na spalonym.

59'
GOOL dla FC Barcelony!Pedro zagrał piłkę Messiemu, Argentyńczyk miał za zadanie skierować piłkę do pustej bramki. Leo strzela już drugiego gola w tym pojedynku.

57'
Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę na połowie rywala.

55'
Świetna akcja ze strony Barcelony. Messi zagrał piłkę w pole karne, ale Marino szczęśliwe wyłapał futbolówkę.

53'
Neymar przejął wysoko lecąca piłkę, następnie uderzył prosto w Marino.

50'
Sędzia odgwizduje faul. Lopez w sposób nieprzepisowy zatrzymywał zawodnika rywali.

48'
Adriano chciał oddać strzał, ale piłka została zablokowana.

47'
Barcelona od początku utrzymuję się przy piłce.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę!

*'
Piłkarze ponownie na boisku.

*'
Po pierwszej połowie FC Barcelona prowadzi na Camp Nou z Levante 2:0. W 17. minucie na listę strzelców wpisał się Neymar, a w 38. minucie Lionel Messi. Zapraszamy na druga połowę za kwadrans.

45'
Koniec pierwszej połowy!

44'
Xavi posyła piłkę w pole karne ale defensywa Levante przechwytuję piłkę.

43'
Diop fauluje Neymara.

42'
Barcelona coraz spokojniej rozgrywa piłkę.

40'

38'
GOOL dla FC Barcelony! Messi dostał perfekcyjne podanie, następnie lewą nogą skierował piłkę do siatki.

37'
Piłka w siatce Levante. Ale sędzie gola nie uznaje.

36'
Morales próbował z rzutu wolnego dośrodkować, ale piłka szybko przechwycona przez defensorów Barcy.

34'
Ponownie Messi strzelał na bramkę, ale Marino czujny.

32'
Messi zdecydował się na strzał. Piłka poleciała kawałek od bramki.

30'
Gospodarze prezentują perfekcyjną wymianę podań między sobą.

29'
Barcelona cały czas dobrze broni się przed atakami ze strony Levante.

28'
Podanie do Neymara, ale Brazylijczyk został złapany na spalonym.

26'
Lopez podchodzi do rzutu rożnego. Ale ostatecznie piłka wypada poza boisko.

25'
Uche uderzał piłkę sprzed pola karnego, ale jego strzał został wybity głową przez jednego z obrońców Barcelony.

22'
Barcelona coraz aktywniejsza, jej procent posiadania piłki z każdą minutą się zwiększa.

21'

18'
Neymar strzela swoją trzynastą ligową bramkę w tym sezonie.

17'
GOOL dla FC Barcelony! Messi wykonuje bardzo dobre dośrodkowanie, Neymar przejął piłę, po czym z wielkim szczęściem skierował futbolówkę za linię bramkową.

16'
Podanie Pedro nie przechwycone przez nikogo.

15'
Rzut rożny dla Levante. Defensywa Barcelony bardzo czujna.

14'
Bartra skutecznie przechwytuje piłkę prowadzoną przez Barrala.

13'
Rzut rożny dla przyjezdnych. Do futbolówki podchodzi Morales, ale jego dośrodkowanie przechwycone przez Bravo.

12'
Adriano faulowany niedaleko linii środkowej boiska.

11'
Rakitić chciał zaskoczyć bramkarza Levante, ale Chorwat strzela trochę niecelnie.

10'
Diop dopuścił się faulu na graczu Barcelony.

9'
Barcelona ruszyła do ataku. Ostatecznie Pedro przekombinował podanie i defensywa przyjezdnych wybija im piłkę spod nóg.

8'
Od początku spotkania widzimy bardzo ambitną grę piłkarzy Levante.

7'
Leo Messi dostał piłkę od Neymara. Argentyńczyk ominął jednego zawodnika Levante, ale oddany przez niego strzał poszybował ponad poprzeczką.

5'
Busquetsa spróbował strzału na bramkę, ale Marino wyłapuję futbolówkę.

4'
Pierwsza akcja Levante. David Barral zza szesnastego metra próbował pokonać golkipera Barcelony.

3'
Levante przejęło piłkę, i spokojnie zawodnicy wymieniają się podaniami na połowie Gospodarzy.

2'
Już pierwsze minuty są pod dyktando Barcelony. Katalończycy bez problemu dostali się pod bramkę rywala, po czym oddali niecelny strzał.

1'
Barcelona zagra w swoich podstawowych strojach, zaś Levante w zielonych strojach.

1'
Rozpoczynamy spotkanie!

*'
Zawodnicy meldują się już na boisku, w tle słyszymy hymn Barcelony.

*'
Piłkarze obu drużyn już w tunelu.

*'
Stadion powoli się zapełnia.

*'
Ławka FC Barcelony: Ter Stegen, Pique, Alba, Mathieu, Rafinha, Sergi Roberto i Suarez.

Ławka Levante UD: Fernandez, Vyntra, Ruben, Juanfran, Casadesus i Mari.

Sędzia: Melero López

*'

*'
Duma Katalonii jest już na Camp Nou!

*'
FC Barcelona już dziś na Camp Nou zagra w ramach 23. kolejki La Liga ze słabo spisująca się drużyną w tym sezonie, Levante. Przyjezdni na swoim koncie zgromadzili na razie dziewiętnaście punktów co daje im miejsce w strefie spadkowej. Duma Katalonii podejdzie do tego meczu z myślą zbliżenia się do liderującego Realu Madryt, który wczoraj wygrał z Deportivo 2:0.

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu FC Barcelona - Levante UD. Początek spotkania o 17:00!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - Levante UD, to zapraszamy do śledzenia meczu online