Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Malarz - Bereszyński, Astiz, Lewczuk, Brzyski - Jodłowiec, Pinto - Ryczkowski (59' Kucharczyk), Szwoch (46' Masłowski), Kosecki (59' Saganowski) - Orlando Sa.
Drągowski – Modelski, Madera, Tarasovs, Wasiluk (68' Romańczuk)– Frankowski (72' Mackiewicz), Grzyb, Pazdan (75' Tymiński), Gajos, Dzalamidze – Tuszyński.

*'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. W poniedziałek mecz T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze - Korona Kielce, a we wtorek rusza Ligi Mistrzów.

90+4'
Koniec meczu. Legia Warszawa przegrała z Jagiellonią Białystok 1:3.

90+4'
Jagiellonia mogła jeszcze dobić rywala. Kolejna kontra, dobre zagranie do Mackiewicza, ale jego strzał zza pola karnego przeleciał nad bramką.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

87'
Masłowski głową uderzył obok bramki.

85'
Goool! 3:1 dla Jagielloni! Mackiewicz zagrał w pole karne do Gajosa, ale jego strzał z bliskiej odległości obronił Malarz. Piłka dość szczęśliwie do niego wróciła i z metra umieścił on ją w bramce.

85'
Gajos wychodził sam na sam, ale został powalony przez Astiza. Sędzia nie odgwizdał nawet faulu. Obrońca Legii już drugi raz w dzisiejszym meczu powinien zostać wyrzucony z boiska.

84'
Sędzia cofnął się jeszcze do wcześniejszego faulu Lewczyka i pokazał mu drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną.

84'
Gool! Legia jeszcze walczy. Saganowski dryblował w polu karnym, piłka trafiła do Pinto, który zdobywa gola..

82'
Zablokowany strzał Masłowskiego zza pola karnego.

81'
Tymiński dośrodkował do Gajosa, ten zgrał piłkę do Tuszyńskiego, którego powstrzymał jeden z obrońców.

80'
Legia atakuje. Nic jednak z tego nie wynika.

78'
Aktywny jest Orlando Sa, ale jakość jego strzałów pozostawia wiele do życzenia. Tym razem uderzał z prawej strony pola karnego. Znów niecelnie.

77'
Niecelny strzał Masłowskiego z linii pola karnego.

75'
Ostatnia zmiana w tym meczu. Tymiński zastąpił Pazdana.

73'
Mackiewicz dobrze urwał się lewym skrzydłem, zagrał po ziemi, a błąd popełnił Brzyski, który wyłożył piłkę Tuszyńskiemu. Napastnik Jagiellonii trafił w zewnętrzną część słupka.

72'
Mackiewicz zastąpił Frankowskiego.

72'
Orlando Sa huknął z powietrza zza pola karnego, ale tuż obok słupka.

68'
Romańczuk zastąpił kontuzjowanego Wasiluka.

65'
Orlando Sa otrzymał piłkę w polu karnym od Jodłowca, ale z dwunastu metrów nieczysto w nią trafił i piłka minęła bramkę.

63'
Kucharczyk uderzył groźnie zza pola karnego. Piłka przeleciała obok słupka.

62'
Powinno być 3:0. Kolejna znakomita kontra. Dzalamidze zagrywał wzdłuż bramki, ale piłki nie przeciął ani obrońca, ani Tuszyński.

61'
Najlepsza okazja dla Legii. Kucharczyk uderzył z pola karnego, ale dobrze interweniował Drągowski. Potem jeszcze Bereszyński strzelił tak, że piłka znów trafiła do Kucharczyka, ale tym razem został on zablokowany przez obrońców.

60'
Kolejna znakomita kontra Jagiellonii. Dzalamidze jednak uderzył bardzo lekko i piłkę bez problemów złapał Malarz.

60'
Legia atakuje, ale wciąż nie oddała celnego strzału.

59'
Na boisku pojawili się Saganowski i Kucharczyk, a opuścili je Ryczkowski i Kosecki.

57'
Brzyski dwukrotnie dośrodkowywał w pole karne Jagiellonii. Bez zagrożenia.

55'
Żółta kartka dla Wasiluka za faul na Koseckim.

53'
Goool! Świetna kontra Jagiellonni. Z prawej strony boiska Dzalamidze zagrał do Tuszyńskiego, ten przyjął piłkę w polu karnym i strzałem z kilku metrów pokonał Malarza. 2:0 dla Jagiellonii.

52'
Żółta kartka dla Lewczuka.

50'
Jak na razie sporo gry w środku pola.

49'
Pinto uderzył z dystansu, ale obrońca zablokował piłkę.

48'
Ryczkowski zagrywał z narożnika pola karnego prosto w ręce Drągowskiego.

46'

46'
Masłowski zastąpił Szwocha.

*'
Statystyki pierwszej połowy:

45+1'
Jagiellonia mogła wyprowadzić dobrą akcję, ale sędzia postanowił zakończył pierwszą połowę. Do przerwy goście prowadzą 1:0.

45'
Sędzia doliczył minutę.

44'
Legia ma przewagę optyczną.

42'
Teraz Ryczkowski próbował uderzać głową, ale uczynił to bardzo lekko. Nie mogło być zagrożenia.

41'
Ależ szczęście Jagiellonii! Kosecki zagrywał z prawej strony, a Orlando Sa uderzył w słupek! Mógł być remis.

39'
Gajos uderzał zza pola karnego, ale za lekko i prosto w obrońcę.

38'
Legia atakuje, ale nie stwarza wielkiego zagrożenia.

36'
Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego, ale dobrze zachowali się obrońcy i wybili piłkę poza pole karne.

34'
Legia jak na razie nie oddała celnego strzału.

30'
Legia stara się wyrównać. Strzał Jodłowca został przyblokowany i piłkę bez problemów złapał Drągowski.

29'
Kosecki dośrodkował z prawej strony boiska i piłkę na rzut rożny wybił Madera.

26'
Malarz obronił strzał Gajosa z rzutu karnego!!

25'
Rzut karny dla Jagiellonii! Astiz sfaulował Tuszyńskiego wychodzącego na czystą pozycję za co obejrzał żółtą kartkę. Miał szczęście, że nie czerwoną.

24'
W dobrej sytuacji mógł znaleźć się Frankowski, ale ostatecznie piłka przeleciała nad jego głową, a potem powstrzymali go obrońcy.

23'
Tuszyński uderzył z podobnego miejsca jak Gajos, ale piłka lecąca po ziemi przeleciała obok słupka.

22'
Kosecki zagrywał wzdłuż linii końcowej, ale prosto w ręce Drągowskiego.

18'
Orlando Sa minął dwóch rywali, zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale piłka przeleciała daleko od bramki.

17'
Dobra prostopadła piłka do Dzalamidze, ale obrońca dobrze go przyblokował i Malarz przejął futbolówkę.

15'
Orlando Sa dryblował w polu karnym Jagiellonii. Będzie rzut rożny.

14'
Jagiellonia teraz cofnięta na własną połowę pozwala Legii konstruować akcje.

11'
Goool! Jagiellonia na prowadzeniu! Kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Gajos i piłka po odbiciu się od poprzeczki wpadła do bramki. Cudowny gol!

10'
Ryczkowski zagrał w pole karne do Szwocha, ale jego strzał został zablokowany.

8'
Frankowski uderzył z narożnika pola karnego, ale piłka wyszła na... aut.

8'
Jak na razie na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

5'
Jagiellonia nie zamierza się w tym meczu bronić.

3'
Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola. Nie zarysowała się przewaga żadnej ze stron.

1'
Początek meczu. Rozpoczęła Legia.

0'
Piłkarze wyszli już na boisko.

0'
Legia jest liderem T-Mobile Ekstraklasy i ma 38 punktów. Jagiellonia jest piąta i ma o sześć oczek mniej. Jeśli wygra to awansuje na trzecie miejsce w tabeli.

0'
Sędzią meczu będzie Jarosław Przybył.

0'
Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Konrad Jałocha, Dominik Furman, Marek Saganowski, Dossa Junior, Robert Bartczak, Michał Kucharczyk, Michał Masłowski.

0'
Ławka rezerwowych Jagiellonii Białystok: Krzysztof Baran, Łukasz Tymiński, Taras Romanchuk, Karol Mackiewicz, Przemysław Mystkowski, Michał Pawlik, Karol Świderski.

0'
Na górze relacji prezentujemy składy obu drużyn.

0'
Poznaliśmy już skład Legii. Jest w nim sporo niespodzianek.

0'
Statystyki przedmeczowe:

0'

MECZ LEGIA WARSZAWA - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK NA ŻYWO

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. Początek w niedzielę o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online