Pogoń Szczecin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Janukiewicz - Frączczak (31' Rudol), Golla, Hernani, Ricardo Nunes (69' Matynia) - Danielak, Murawski, Rogalski, Kamess (63' Murayama) - Robak, Zwoliński.
Gostomski - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Henriquez - Trałka, Jevtić - Formella (46' Lovrencsics), Hamalainen, Kownacki (60' Pawłowski) - Ubiparip (71' Holman).

*'
Przypominamy równie, że już za tydzień relacja LIVE z KSW 30 online.

*'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z T-Mobile Ekstraklasy i nie tylko już jutro.

90+4'
Koniec meczu. Pogoń Szczecin zremisowała z Lechem Poznań 1:1.

90+3'
Goool! Kontra Lecha. Lovrencsics popędził lewą stroną, zagrał do Arajuuriego, który strzałem z pola karnego pokonał Janukiewicza.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

88'
Mocny i niecelny strzał z dystansu Jevticia.

88'
Lech atakuje. Czy starczy czasu na zdobycie bramki?

87'
Zwoliński chciał przelobować Gostomskiego z bardzo dużej odległości, ale uderzył katastrofalnie.

81'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Zwoliński.

80'
Mecz się wyrównał. Brakuje sytuacji strzeleckich.

76'
9 684 kibiców zasiadło na trybunach.

75'
Żółta kartka dla Rudola.

72'
Niecelny strzał z dystansu Jevticia.

71'
Holman zastąpił Ubiparipa.

70'
Żółta kartka dla Jevticia.

69'
Matynia zastąpił Nunesa.

68'
Pawłowski uderzył z dystansu i skutecnzie interweniował Janukiewicz.

65'
Mocny strzał Hamalainena z dystansu przeleciał nad poprzeczką.

63'
Murayama zastąpił Kamessa.

60'
Szymon Pawłowski zastąpił Kownackiego.

60'
Żółta kartka dla Kownackiego.

56'
Kamess uderzył z dystansu. Piłka wyszła... na aut.

54'
Ubiparip uderzył zza pola karnego, ale za lekko, aby pokonać Janukiewicza.

53'
Lovrencsics wygrał walkę o piłkę, wpadł w pole karne, ale znów świetnie interweniował Janukiewicz.

51'
Zablokowany strzał Kownackiego z szesnastu metrów.

48'
Lovrencics dośrodkował z prawej stront boiska, głową uderzał Hamalainen, ale za lekko, aby pokonać Janukiewicza.

46'
Kędziora dobrze dośrodkował w pole karne, bliski dojścia do piłki był Ubiparip, ale ostatecznie obrońcy wybyli piłkę do Jevticia, który uderzył niecelnie zza pola karnego.

46'

46'
Lovrencsics zastąpił Formellę.

*'
Statystyki po pierwszej połowie meczu Pogoń - Lech.

45+1'

45'
Sędzia doliczył minutę.

45'
Rogalski uderzył z dystansu i bardzo niepewnie interweniował Gostomski.

42'
Dośrodkowanie z prawej strony boiska. Do strzału głową starał się dojść Formella, ale przegrał pojedynek powietrzny z jednym z obrońców.

40'
Kownacki uderzył z okolic pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i będzie rzut rożny.

38'
Świetna szansa dla Lecha! Po zagraniu z lewej strony boiska piłkę w polu karnym otrzymał Formella, ale jego strzał znakomicie obronił Janukiewicz.

36'
Ależ szczęścia miał teraz Lech. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka ostatecznie spadła pod nogi Robaka, ten oddał strzał, ale trafił w Zwolińskiego i futbolówka wyszła poza boisko.

34'
Danielak ograł Arajuuriego, ale w polu karnym nie było żadnego z jego kolegów.

32'
Rogalski uderzał z dystansu, ale piłkę zablokował Arajuuri.

31'
Rudol zastąpił kontuzjowanego Frączczaka.

30'
Żółta kartka dla Kamessa.

29'
Kamess dośrodkował w pole karne, ale dobrze interweniował Kamiński.

26'
Lech przejął inicjatywę i dąży do wyrównania.

24'
Świetna akcja Lecha! Formella padł w polu karnym po starciu z Janukiewiczem. Sędzia uznał, że pomocnik Lecha symulował i obejrzał żółtą kartkę.

23'
Dośrodkowanie Jevticia z rzutu wolnego, strzał głową oddał Kędziora i świetnie interweniował Janukiewicz! Było bardzo groźnie.

20'
Kolejny rzut rożny dla Lecha nie przyniósł zagrożenia.

18'
Lech coraz dłużej utrzymuje się przy piłce.

15'
Dośrodkowanie Hamalainena w kierunku Ubiparipa. Defensywa Pogoni trochę się niezrozumiała, ale ostatecznie będzie rzut rożny dla Lecha.

13'
Lech stara się dłużej utrzymać przy piłce, ale brakuje dokładności.

10'
Kownacki otrzymał piłkę w polu karnym, ale znów obrońcy wybili ją na rzut rożny.

10'
Dobre dośrodkowanie Kędziory w pole karne Pogoni i Hernani wybił piłkę poza boisko.

6'
Jak na razie słabo prezentuje się Lech. To Pogoń dyktuje warunki gry.

3'
Goool! Pogoń prowadzi, a strzelcem gola Marcin Robak. Po dośrodkowaniu z głębi pola piłkę głową trącił jeden z zawodników w ten sposób, że ta odbiła się od Robaka i zaskoczyła Macieja Gostomskiego.

2'
Dobra szansa dla Lecha. Kownacki wywalczył piłkę, zagrał do Ubiparipa, ten na prawą stronę do Formelli, ale jego strzał minął dalszy słupek.

1'
Danielak wstrzelił piłkę w pole karne Lecha, ale wybił ją jeden z obrońców.

1'

0'
Piłkarze wychodzą na boisko.

0'
Mecz poprowadzi Tomasz Musiał z Krakowa.

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Krzysztof Kotorowski, Barry Douglas, Tamas Kadar, Szymon Pawłowski, Gergo Lovrencsics, Szymon Drewniak, David Holman.

0'
Ławka rezerwowych Pogoni: Dawid Kudła, Hubert Matynia, Sebastian Rudol, Michał Walski, Dominik Kun, Takuya Murayama, Mateusz Matras.

0'
Kibice Lecha na trybunach stadionu Pogoni.

0'
Garść statystyk od EkstraStats

0'
Lech obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli i ma 32 punkty. Pogoń jest ósma i ma pięć punktów mniej. Lechici chcą się zrewanżować za zeszłoroczną porażkę 1:5.

0'
Na górze relacji prezentujemy składy obu drużyn.

0'

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Pogoń Szczecin - Lech Poznań na żywo. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online