Ajax Amsterdam - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ajax Amsterdam
1 : 0

Cillessen - Van Rijn, Van der Hoorn, Viergever, Boilesen - Bazoer, Klaassen (82' Sinkgraven), Serero (72' Riedewald) - El Ghazi, Milik, Kishna (74' Schone).
Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Guilherme - Vrdoljak, Jodłowiec - Żyro, Masłowski, Kucharczyk - Sa.

Milik (34.)

Bazoer (45.) żółta kartka
Jodłowiec (36.) żółta kartka
Vrdoljak (90+1.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ajax Amsterdam - Legia Warszawa

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. Już w piątek mecze T-Mobile Ekstraklasy na żywo.

*'
Ajax pokonał Legię 1:0 po bramce Arkadiusza Milika. W pierwszej połowie to Ajax był zespołem dużo lepszym. Po przerwie obraz gry się zmienił i to Legia stworzyła sobie kilka stuprocentowych sytuacji.

90+2'

90+1'
Vrdoljak ukarany żółtą kartką.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

90'
Milik znów uderzył zza pola karnego, ale dobrze interweniował Kuciak.

90'
Schone dośrodkował do Milika, ale jego strzał głową był za lekki, aby zaskoczyć Kuciaka.

88'
Guilherma znakomicie powstrzymał Schone. Mogło być groźnie.

88'
Rzeźniczak zablokował strzał z dystansu Bazoera.

85'
Cillessen wypiąstkował piłkę po rzucie rożnym.

82'
Ostatnia zmiana w Ajaxie. Za Klaassena wszedł Sinkgraven.

81'
Żyro dośrodkował do Orlando Sa, ale jego lekki strzał głową bez problemów obronił Cillessen.

81'
Słabo gra Ajax po przerwie.

78'
El Ghazi za mocno dośrodkowywał do Milika.

77'
Na trybunach zasiadło niespełna 47 tysięcy kibiców.

74'
Kishna opuścił boisko, a zastąpił go Schone.

73'
Guilherme bezpośrednio z rzutu rożnego próbował wkręcić piłkę do bramki i piłka odbiła się od poprzeczki.

72'
Żyro uderzył z pola karnego, ale został zablokowany przez obrońce i będzie rzut rożny.

72'
Riedewald zastąpił Serero.

71'
Niecelny strzał z dystansu Jodłowca z dystansu.

68'
Dobrze gra Legia. Broź podłączył się do akcji ofensywnej, probówał wstrzelić piłkę w pole karne, ale po rykoszecie trafiła ona do rąk Cillessena.

66'
Dobra kontra Ajaxu. Dośrodkowanie El Ghaziego poza boisko wybił Broź.

65'
Świetna prostopadła piłka do Orlando Sa, ale Portugalczyk nie zdołał pokonać Cillessena w sytuacji sam na sam.

63'
Milik oddał groźny strzał zza pola karnego i Kuciak musiał się wysilić, aby zatrzymać piłkę.

60'
Niesamowite co w bramce Ajaxu wyczynia Cillessen. Żyro dość szczęśliwie zgrał piłkę do Orlando Sa, ten uderzył z pięciu metrów i kapitalnie interweniował bramkarz Ajaxu.

57'
W drugiej połowie Legia prezentuje się dobrze.

56'
Kolejna dobra akcja Legii. Serero zablokował jednak strzał Masłowskiego z pola karnego.

55'
Mocny strzał z dystansu oddał Klaassen, ale pewnie interweniował Kuciak.

54'
Tak wyglądał strzał Michała Żyry w poprzedniej akcji:

52'
Nieprawdopodobne! To musiał być remis! Orlando Sa uderzył z ostrego kąta, dobrze interweniował Cillessen, który odbił piłkę. Dopadł do niej Guilherme, ale znów nieprawdopodobnie interweniował bramkarz Ajaxu. Futbolówka trafiła jeszcze do Żyry, który z kilku metrów fatalnie przestrzelił!

50'
Zablokowane dośrodkowanie Klaassena i będzie rzut rożny dla Ajaxu.

48'
Dośrodkowanie do Orlando Sa. Napastnik Legii padł na murawę, domagał się rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

48'
Legia drugą połowę rozpoczęli od ataków. Teraz Kucharczyk wywalczył rzut rożny.

46'

*'
Bramka Milika wygląda tak:

45'
Koniec pierwszej połowy. Ajax prowadzi z Legią 1:0 po golu Arkadiusza Milika.

45'
Bazoer ukarany żółtą kartką.

44'
Żyro przedarł się w pole karne Ajaxu, ale zagrywał niecelnie.

44'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Dossa Junior.

43'
Dośrodkowanie Żyry na rzut rożny wybił obrońca.

42'
El Ghazi uderzył technicznie z prawej strony pola karnego, ale niecelnie.

41'
Akcja Legii w polu karnym Ajaxu zakończona katastrofalnym strzałem Masłowskiego.

40'
Klaassen uderzył z woleja z dystansu bardzo wysoko nad bramką.

40'
Ajax cały czas w natarciu. Dośrodkowanie El Ghaziego zostało jednak zablokowane.

38'
Posiadanie piłki: 70% - 30%

36'
Żółta kartka dla Jodłowca.

34'
Goool! 1:0 dla Ajaxu! Milik popisał się kapitalnym, technicznym strzałem zza pola karnego i Kuciak musiał wyciągać piłkę z siatki.

33'
Mogło być groźnie pod bramką Legii, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg jednemu z zawodników Ajaxu wygarnął Dossa Junior.

32'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Milik. Przeszkadzał mu jednak Dossa Junior i dlatego strzał Polaka był lekki i bez problemów obronił go Kuciak.

30'
Żyro uderzył zza pola karnego, ale lekko i prosto w ręce Cillessena.

29'
Legia wreszcie utrzymała się przy piłce dłużej niż kilka sekund.

27'
Ajax cały czas utrzymuje się przy piłce.

24'
Długa piłka do Kucharczyka, ale szybszy bramkarz Ajaxu.

23'
Bardzo nieudany strzał Boilesena z pola karnego.

20'
Legia stara się oddalić zagrożenie, ale ma problem z konstruowaniem ataków.

16'
Legia przedostała się w pole karne Ajaxu. Z lewej strony uderzał Kucharczyk, ale jego strzał obronił Cillessen.

14'
Ajax cały czas w ataku. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska obrońcy Legii wybili piłkę przed pole karne, dopadł do niej Bazoer, ale uderzył obok słupka.

10'
Kontra Legii zakończona bardzo prostą stratą Żyry.

10'
Olbrzymia przewaga w posiadaniu piłki na korzyść Ajaxu.

7'
Legia próbowała skonstruować atak, ale zakończył się on prostą stratą Masłowskiego.

6'
Kolejny strzał zza pola karnego. Tym razem Bazoera. Piłka przeleciała obok bramki.

5'
El Ghazi uderzył zza pola karnego lewą nogą i Kuciak na raty zdołał złapać piłkę.

3'
Ajax zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce. Legia póki skoncentrowana na defensywie.

2'
Pierwsza akcja Ajaxu. Boilesen dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale źle i prosto pod nogi Rzeźniczaka.

1'
Rozpoczął Ajax.

0'
Zawodnicy obu drużyn wyszli już na murawę. Za moment początek meczu.

0'
Piłkarze już gotowi do wyjścia na murawę.

0'
Rezerwowi Legii: Malarz, Astiz, Brzyski, Bereszyński, Pinto, Kosecki, Saganowski.

0'
Rezerwowi Ajaxu: Boer, Tete, Moisander, Sinkgraven, Riedewald, Schone, Zivković .

0'
Przypomnijmy, że Legi zajęła pierwsze miejsce w grupie z Trabznonsporem, Lokeren i Metalistem Charków. Wygrała pięć spotkań i doznała jednej porażki. Z kolei Ajax to "spadkowicz" z Ligi Mistrzów. Holendrzy byli w grupie z Barceloną, PSG i APOEL-em. Zdobyli pięć punktów.

0'
Na górze relacji prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn. Miroslav Radović, który ma odejść do Chin, znalazł się poza kadrą meczową Legii Warszawa!

Z kolei w wyjściowej jedenastce Ajaxu znalazło się miejsce dla Arkadiusza Milika.

0'

AJAX AMSTERDAM - LEGIA WARSZAWA ONLINE

Zapraszamy na relację live z meczu Ligi Europejskiej Ajax Amsterdam - Legia Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ajax Amsterdam - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online