Szachtar Donieck - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Szachtar Donieck
0 : 0

Pyatov - Shevchuk, Rakyckyj, Kucher, Srna - Fernando, Fred, Taison(84' Wellington), Teixeira, Costa(78' Marlos) - Adriano(88' Gladkiy)
Neuer - Alaba, Boateng, Rafinha - Bernat, Schweinsteiger, Alonso, Gotze(75' Lewandowski) - Ribery, Robben, Muller(69' Badstuber)

Mecze na żywo: Szachtar Donieck - Bayern Monachium

90+3'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Dzisiejsze widowisko nie zachwyciło, kibice Bayernu mogą być zawiedzeni dyspozycją w ofensywie swoich pupili.Gospodarzom udało się zrealizować swój cel jakim bez wątpienia było zachowanie czystego konta.

90+2'
Gladkiy złapany na pozycji spalonej.

90'
Arbiter decyduje się przedłużyć spotkanie o 3 minuty.

89'
Pozycja spalona Schweinsteigera.

88'
Gladkiy zmienia na placu gry Adriano.

84'
Zmiana. Wellington za Taisona.

84'
Za faul taktyczny żółtym kartonikiem zostaje upomniany Schweinsteiger.

83'
Robben doskonale mija Rakyckyja po czym decyduje się na strzał, piłka po drodze odbija się od ręki jednego z obrońców. Sędzia jednak niewzruszony.

80'
Za groźny wślizg na Taisonie żółtą kartkę ogląda Boateng.

78'
Marlos wchodzi na boisko, zmienia Costę.

77'
Żółta kartka dla Freda za nieczysty atak na Riber'ym.

75'
Na placu gry melduje się Robert Lewandowski, zastępuje na nim Gotze.

74'
Wysoki pressing Bayernu przynosi oczekiwany efekt, gospodarzom nie udało się wyjść z własnej połowy.

72'
Fred podcina Rafinhe, sędzia gwiżdże faul.

71'
Rafinha skutecznie blokuje Shevchuka, od autu zaczną goście.

69'
Badstuber zmienia na boisku Mullera.

65'
Bayern w 10 - tkę.
Za faul taktyczny na Teixeirze drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu widzi Xabi Alonso.

63'
Bernat zagrywa pięknego crossa w kierunku Ribery'ego, niestety dla niego francuz w momencie podania znajduje się na pozycji spalonej.

62'
127 - 359 w statystyce ilości podań.

61'
Groźny atak Alonso w nogi Adriano, przewinienie miało miejsce w środkowej strefie boiska.

58'
Costa ukarany żółtym kartonikiem za uderzenie w twarz Ribery'ego.

57'
Nieudana centra Mullera z rzutu wolnego, piłka po jego zagraniu opuszcza plac gry.

56'
Ostre starcie na linii Ribery - Costa.

54'
Goście doskonale dali sobie radę z akcją uskrzydlającą rywali.

52'
Na spalonym zostaje schwytany Costa.

49'
Strzał Gotze z kilku metrów zablokowany. Bayern będzie wybijał rzut rożny.

48'
Alaba posyła crossową piłkę do Robbena, lecz w ostatniej chwili przecina je Rakyckyj.

45'
II połowa meczu.
Obie ekipy bez żadnych zmian w składach.

45+1'
Koniec I części gry.
Jak na razie w pierwszych 45 minutach lepiej prezentowali się zawodnicy Guardioli.

45'
1 minuta doliczona do czasu gry w pierwszej połowie.

43'
Ribery uderza w trybuny z 17 metra, szkoda świetnej wymiany tercetu ofensywnego gości.

40'
Dośrodkowania Bayernu nie zagrażają rywalom, niemal każda próba trafia do dobrze ustawionego Pyatova.

38'
Za faul na Riber'ym żółtą kartkę ogląda Srna.

37'
Kucher kapitalnie wygarnia futbolówkę Mullerowi, który już przymierzał się do strzału po podaniu Robbena.

36'
30 % - 70 % w statystyce posiadania piłki.

34'
Shevchuk jest opatrywany przez sztab medyczny.

31'
Muller przenosi piłkę nad poprzeczką w kapitalnej sytuacji, świetną asystę mógł zaliczyć Ribery, ale jego kolega nie trafia z 13 metrów w światło bramki.

29'
Pyatov po raz kolejny dobrze pracuje na przedpolu, tym razem przechwycił wrzutkę Alonso z kornera.

28'
Srna świetnie przecina podanie w pole karne Ribery'ego, będziemy oglądać rzut rożny.

25'
Bardzo dobry strzał Rakyckyja z rzutu wolnego, lecz piłkę z pewnymi trudnościami wyłapuje Neuer.

24'
Kolejna żółta kartka dla zawodnika Bayernu, tym razem upomniany nią Alonso za niebezpieczny atak na nogi Teixeiry.

22'
Żółtą kartkę ogląda Rafinha, powodem decyzji sędziego było niesportowe zagranie obrońcy.

20'
Nakładką zagrywa Robben, kolejny wolny dla Szachtara.

18'
Bernat wrzuca piłkę z rzutu wolnego w kierunku swoich kolegów, lecz dobrze na przedpolu zachowuje się Pyatov wychwytując to zagranie.

15'
Piękna szarża Robbena prawym skrzydłem zostaje zakończona przez Fernando. Gracze z Ukrainy mają możliwość do zbudowania dobrej akcji.

11'
Doskonała szansa Bayernu !
Robben kapitalnie wypuszcza w uliczkę Mullera, ten ma tylko przed sobą Pyatova, jednak niemiec koszmarnie pudłuje z najbliższej odległości. Piłka po jego kopnięciu zostaje przechwycona przez obronę Szachtara.

10'
Schweinsteiger zahacza Freda, będzie rzut wolny dla gospodarzy.

7'
Robben kiksuje w świetnej sytuacji do zdobycia gola, holender nieczysto trafia w piłkę zagraną przez Ribery'ego w pole karne.

7'
Fred fauluje Schweinsteigera w lewym sektorze.

4'
Ribery nieczysto powstrzymuje Adriano, sędzia odgwizduje przewinienie.

2'
Robben kapitalnie zagrywa do dobrze ustawionego Schweinsteigera, który z 17 metra oddaje uderzenie efektownym wolejem, niestety dla niemca ta próba mija o kilka metrów prawy słupek bramki.

1'
Pierwszy celny strzał w tym meczu, próbę zaskoczenia Pyatova podjął Rafinha, zagranie obrońcy ląduje w rękawicach bramkarza.

0'
Rozpoczynamy spotkanie !

0'
Dzisiejszy mecz będzie pierwszym oficjalnym starciem obu ekip w historii.

0'
Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Alberto Undiano.

0'
Ławka rezerwowa Bayernu : Reina, Lewandowski, Dante, Badstuber, Rode, Starke, Weiser

0'
Ławka rezerwowa Szachtara : Azevedo, Hladkyj, Ilsinho, Kanibolockyj, Kryvcov, Marlos, Wellington

0'

LIGA MISTRZÓW ONLINE: SZACHTAR DONIECK - BAYERN MONACHIUM NA ŻYWO

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Szachtar Donieck - Bayern Monachium. Początek we wtorek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Szachtar Donieck - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online