Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Cracovia Kraków
1 : 1

Peskovic - Stano, Deja, Konieczny - Sokołowski, Tomasik, Kolcak, Patejuk(45' Pazio), Iwański, Adu(71' Chrapek) - Demjan(85' Cisse)
Pilarz - Polczak, Sretenovic, Żytko - Marciniak(83' Wdowiak), Nykiel(75' Jaroszyński), Kapustka, Covilo - Jendrisek(59' Dąbrowski), Budziński, Rakels

Iwański (78., karny)
Covilo (64.)

Polczak (77.) żółta kartka

Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'

90+3'
Iwański upada przed polem karnym Cracovii.

90+2'
Pilarz piąstkuje dośrodkowanie Iwańskiego z kornera.

90'
Sędzia postanawia przedłużyć dzisiejsze widowisko o 3 minuty.

89'
Covilo blisko trafienia drugiej bramki głową, lecz uderzenie minimalnie niecelne.

89'
Budziński oddaje techniczne uderzenie z wolnego, ale piłka po drodze odbija się od muru ustawionego przez Peskovicia i opuszcza plac gry.

88'
Jaroszyński próbuje się przedostać do pola karnego rywala, jednak zostaje zahaczony przez Tomasika.

85'
Na zmianę decyduje się również Leszek Ojrzyński, za Demjana na boisko wchodzi Cisse.

84'
5-2 w ilości rzutów rożnych.

83'
Ostatnia zmiana trenera Podolińskiego. Wdowiak zmienia Marciniaka.

82'
Pilarz dobrze wychodzi co centry Sokołowskiego, w ostatniej chwili uprzedził Demjana.

81'
Górale idą za ciosem, stosują wysoki pressing.

78'
Mamy wyrównanie !
Maciej Iwański perfekcyjnie uderzył w prawe okienko bramki Pilarza, bez najmniejszych szans goalkeeper Cracovii.

78'
Karny dla Podbeskidzia !
Polczak popycha Stano we własnym polu karnym.

77'
Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, otrzymuje ją Piotr Polczak za faul taktyczny.

76'
4.568 widzów na stadionie w Bielsku - Białej.

75'
Druga zmiana w składzie Cracovi. Jaroszyński zastępuje Nykiela.

74'
Marcin Borski uspokaja Roberta Podolińskiego, który najwyraźniej ma jakieś uwagi do decyzji sędziego.

71'
Druga zmiana dokonana przez trenera Ojrzyńskiego. Kwame schodzi, za niego Chrapek.

71'
Faul taktyczny Kapustki.

69'
Marciniak fauluje Sokołowskiego w pobliżu 16 - tki gospodarzy.

64'
0-1
Sretenović zagrywa długą piłkę w pole karne Podbeskidzia, do niej niezdarnie wychodzi Pesković, ten fakt wykorzystuje Covilo aplikując futbolówkę głową do pustej bramki. Brak komunikacji w linii defensywnej Górali kończy się tragicznie.

63'
Dąbrowski kapitalnie wrzuca na głowę Polczaka, który niedokładnie uderza z kilku metrów.

62'
4-2 w statystyce ilości celnych strzałów.

61'
Dobre uderzenie Deji z rzutu wolnego, jednak piłka w bezpiecznej odległości mija prawy słupek bramki.

59'
Roszada u gości. Dąbrowski zmienia na placu gry Jendriska.

58'
Rakels na pozycji spalonej.

58'
Faul taktyczny Adu Kwame.

56'
Mocny wyrzut Sokołowskiego z autu, Covilo próbując przyjąć futbolówkę kiksuje, w wyniku czego gospodarze mają kolejny rzut rożny.

54'
Sokołowski przejmuje przypadkową piłkę w polu karnym rywala i bez namysłu decyduje się na strzał, jednak kapitalnie na linii interweniuje Pilarz wyłapując zagranie.

52'
Niecelna próba prostopadłego podania Budzińskiego w kierunku Nykiela.

50'
Nieudana centra Pazio z lewej strony. Od własnej bramki rozpocznie Pilarz.

48'
Dośrodkowanie Iwańskiego z rzutu wolnego ląduje w rękawicach Pilarza.

47'
Piłkę ręką zagrywa Covilo, będzie dobra okazja dla Macieja Iwańskiego.

45'
II część gry.

45'
Zmiana w szeregach gospodarzy. Adam Pazio zastępuje Sylwestra Patejuka.

45'
Koniec I połowy.

45'
Sokołowski przymierza się do strzału, piłka po jego kopnięciu odbija się od jednego z graczy Cracovii, będziemy oglądać kolejny rzut rożny dla Górali.

43'
Zablokowany strzał Jendriska.

41'
2-4 w statystyce ilości popełnionych fauli.

39'
Soczyste uderzenie za pola karnego Marka Sokołowskiego, futbolówka ląduje nad poprzeczką.

38'
Dobry strzał Sretenovicia z dystansu, lecz dobrze na posterunku Peskovic.

36'
3-1 w statystyce ilości strzałów na bramkę.

35'
Kolejna zmarnowana kontra Podbeskidzia, intencje Patejuka przed polem karnym świetnie odczytuje Covilo, który znakomicie powstrzymuje rywala.

33'
Kapitalny odbiór w wykonaniu Patejuka, który pewnym wślizgiem zgarnia futbolówkę Kapustce.

27'
Niebezpieczne wejście Kapustki na nogi Adu, tym razem jeszcze bez kartki.

26'
Faul w ataku Adu na Nykielu.

25'
Jendrisek posyła prostopadłą piłkę do Kapustki, jednak jego kolega niedokładnie przyjmuje podanie.

23'
Iwański wrzuca z rożnego, dobrze z tym zagrożeniem radzą sobie goście wybijając piłkę poza boisko, będzie kolejny korner.

21'
51% - 49% w statystyce posiadania piłki.

20'
Sokołowski nieczysto powstrzymywany przez Covilo, rzut wolny dla gospodarzy.

18'
Patejuk marnuje szansę na dobry kontratak dla Podbeskidzia, brak zdecydowania skrzydłowego wykorzystuje Budziński odbierając mu futbolówkę.

17'
Uderzenie Demjana z 17 metrów bez problemu łapie Pilarz.

16'
Pesković przechwytuje centrę Kapustki z lewego skrzydła.

12'
Odważna próba Deji z daleka, zagranie obrońcy opuszcza plac gry.

10'
Świetna interwencja Pilarza po uderzeniu z najbliższej odległości Demjana.

9'
Na pozycji spalonej zostaje złapany Budziński.

8'
Jendrisek zdecydował się na strzał z dystansu, piłka po jego zagraniu ląduje w rękawicach Peskovicia.

6'
Cracovia próbuje stworzyć zagrożenie pod bramką poprzez wymianę wielu krótkich podań.

4'
Iwański faulowany przez Kapustkę, sędzia odgwizduje przewinienie.

2'
Patejuk kapitalnie szarżuje na prawym skrzydle, mija jednego z rywali, jednak nie udaje mu się minąć Sretenoivia, który dobrym wślizgiem zatrzymuje pomocnika.

0'
Zaczynamy mecz w Biesku - Białej.

0'
Obie drużyny w ligowej tabeli dzieli siedem pozycji. Podbeskidzie zajmuje 6 lokatę, z kolei Cracovia po 20 kolejkach okupuje 13 miejsce.

0'
W rundzie jesiennej lepszy był zespół gospodarzy, padł wtedy wynik 1-3

0'
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Marcin Borski.

0'
Ławka rezerwowa Cracovii: Stępniowski, Zjawiński, Dąbrowski, Jaroszyński, Szeliga, Diabang, Wdowiak

0'
Ławka rezerwowa Podbeskidzia: Zajac, Horoszkiewicz, Pazio, Kołodziej, Lenartowski, Cisse, Chrapek

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu: Podbeskidzie Bielsko Biała - Cracovia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online