Wisła Kraków - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Buchalik – Burliga, Głowacki, Guzmics, Sadlok – Jankowski, Uryga, Boguski, Stilić, Stępiński – Brożek.
Janukiewicz – Matynia, Golla, Hernani, Frączczak – Kamess, Murawski, Matras, Rogalski, Danielak – Robak.

Brożek (24.)
Robak (43., karny)

Guzmics (19.) żółta kartka
Danielak (21.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

*'
Aby śledzić transmisję z drugiej połowy KLIKNIJ TUTAJ.

45+1'

45+1'
Sadlok uderzył z dystansu nad bramką.

45'
Stilić uderzył z rzutu wolnego z 27 metrów, ale Janukiewicz zdołał oddać piłkę.

45'
Boguski uderzył z dystansu, ale obrońcy zablokowali piłkę.

43'
Gool. Robak zamienił rzut karny na bramkę. Buchalik wyczuł intencję zawodnika Pogoni, ale nie zdołał sięgnąć piłki.

42'
Rzut karny dla Pogoni. Danielak faulowany przez Urygę.

41'
Rogalski zdecydował się na strzał z dystansu. Nie trafił jednak w światło bramki.

41'
Stępiński zagrywał długą piłkę w kierunku Brożka, ale Janukiewicz wyszedł z bramki i był szybszy.

39'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę strącił Jankowski. Nikt do niej jednak nie doszedł.

38'
Kolejna groźna okazja Wisły. Brożek wpadł w pole karne, uderzył "z czuba" i Janukiewicz z problemami obronił strzał.

37'
Można było mieć nadzieję, że bramka Brożka ożywi spotkanie. Niestety tempo spadło.

35'
Sporo gry w środku pola.

31'
Po dośrodkowaniu Stilicia głową nad bramką uderzał Głowacki.

30'
Spokojniejszy okres gry.

25'
To mogła być znakomita odpowiedź Pogoni. Robak dobrze przyjął piłkę w polu karnym, dzięki czemu znalazł się dobrej sytuacji, ale uderzył katastrofalnie i piłka minęła bramkę.

24'
Gool! Ładna akcja Wisły. Burliga dośrodkował z prawej strony boiska, a w polu karnym znakomicie odnalazł się wbiegający zza szesnastki Brożek, który strzałem lewą nogą pokonał Janukiewicza.

22'
Boguski dośrodkował do Stilicia, ale po jego uderzeniu piłkę bez problemów złapał Janukiewicz.

21'
Danielak ukarany żółtą kartką.

20'
Zablokowany strzał z dystansu Rogalskiego.

19'
Guzmics otrzymał żółtą kartkę.

17'
Robak uderzył z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur. Potem podawał jeszcze od Kamessa, który jednak się przewrócił i nic z tego nie wyszło.

14'
Stilić dośrodkowywał z rzutu wolnego. Za wysoko i piłka minęła wszystkich zawodników.

12'
Jak na razie mecz dość wyrównany z lekkim wskazaniem na Pogoń, która oddała więcej strzałów.

9'
Niecelny strzał Robaka z dystansu.

5'
Robak zagrywał długą piłkę do Kamessa, ale szybszy był Buchalik.

3'
Dobra szansa dla Pogoni. Robak uderzył z linii pola karnego obok słupka.

2'
Akcja Pogoni zakończona nieudanym strzałem z trudnej pozycji Danielaka.

1'

0'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

0'
Mecz poprowadzi Paweł Gil z Lublina.

0'
Ławka rezerwowych Pogoni: Kudła, Nunes, Janota, Kun, Wojtkowski, Walski, Zwoliński.

0'
Ławka rezerwowych Wisły: Miśkiewicz, Dudka, Sarki, Kuczak, Żemło, Guerrier, Witek.

0'
Na górze relacji live prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy do śledzenia na żywo meczu Wisła Kraków - Pogoń Szczecin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online