Górnik Łęczna - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
0 : 1

Prusak – Mierzejewski, Szmatiuk, Bozić, Mráz – Rudik(Pruchnik 83'), Nowak – Bonin, Prieto(79' Hasani), Bożok(36' Tanczyk) – Razulis.
Steinbors - Magiera, Szeweluchin, Danch - Kosznik, Sobolewski, Grendel, Gergel - Iwan(72' Jeż), Łuczak, Madej(90+3' Skrzypczak)

Kosznik (76.)

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Górnik Zabrze

90''
Ostatni gwizdek Tomasza Musiała. Spotkanie kończy się wynikiem 0-1. To by było na tyle ze stadionu przy Aleji Jana Pawła II 13 w Łęcznej. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia dzisiejszego meczu pomiędzy Śląskiem a Jagiellonią na żywo w serwisie relacje-live.pl.

90+3'
Bonin wykonał bardzo dobre dośrodkowanie, jednak nikt go nie zamykał.

90+3'
Mamy zmianę w ekipie gości. W miejsce Madeja wchodzi Skrzypczak.

90+3'
Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej połowy!

89''
Bardzo mocne dośrodkowanie w pole karne gości. Ogromne problemy z wyłapaniem piłki miał Steinbors, ale na jego szczęście piłka po strzale minęła bramkę.

87''
Piłkarze z Zabrza teraz są głównie skupieni na rozbijaniu ataków gospodarzy.

86''
Strzał z woleja zza pola karnego jednego z piłkarzy Górnika Łęcznej, piłka wysoko nad bramką.

85''
Gra się toczy w środkowej części boiska.

83''
Mamy kolejną zmianę. W miejsce Rudika wejdzie Pruchnik

83''
Gergel wpada w pole karne i zostaje przewrócony, jednak nie ma faulu.

82''
Po dośrodkowaniu pada bramka dla gości, ale wcześniej odgwizdany spalony.

79''
Mamy zmianę w kipie gospodarzy. Schodzi Josu a w jego miejsce Hasani.

76''
GOOOOOOL! Górnik Łęczna 0:1 Górnik Zabrze!! Goście po fatalnie wykorzystanym rzucie rożnym przez gospodarzy wyszli z kontrą i Jeż podał do Kosznika, a ten spokojnie trafia do pustej bramki.

76''
Dobra akcja Josu, Hiszpan wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

75''
Na spotkanie w Łęcznej przybyło 3,359 kibiców.

75''
Walka w narożniku Gergela z Tanczykiem. Rzut rożny dla gości. Kwadrans do zakończenia spotkania.

71''
Strata gości w środkowej części boiska i z kontrą wychodzą gospodarze, ale dośrodkowanie wyłapane przez Steinborsa.

70''
Kolejna próba z rzutu rożnego. Próba strzału z pięciu metrów Szmatiuka, ale strzał niecelny.

68''
Dośrodkowanie zablokowane, jednak gospodarze ciągle przy piłce. Rzut z autu.

68''
Rzut rożny dla gospodarzy.

67''
Iwan poza linią boiska opatrywany przez służby medyczne.

65''
Z każdą kolejną minutą goście przejmują inicjatywę.

64''
Kolejna centra w pole karne przez Kosznika i kolejne nie dochodzi do napastników.

62''
Świetna akcja piłkarzy gości. Fenomenalne dośrodkowanie w pole karne Kosznika, ale strzał napastnika zabrzan z siedmiu metrów mija bramkę. Gdyby piłka leciała w światło bramki, bramkarz byłby bez szans!

60''
Po pierwszym kwadransie drugiej połowy bardziej podoba się ekipa z Łęcznej.

58''
Najlepsza okazja dzisiejszego meczu. Kontra gospodarzy, podanie Bonina do Josu na lepszą nogę, jednak Hiszpan kiksuje.

57''
Kolejne dośrodkowanie Magiery i kolejne zablokowane przez Mierzejewskiego. Dziś obrońca Górnika Łęcznej w defensywie bezbłędny.

55''
Coraz większą aktywnością w grze ofensywnej gospodarzy wykazuje się Mierzejewski i to może się podobać.

55''
Szykują się zmiany w ekipie zabrzan.

52''
Tanczyk pokazał swoje przyspieszenie. Dośrodkowanie z prawej strony boiska, jednak żadnego z napastników nie było, żeby zamknąć centrę.

50''
Bardzo dobre dośrodkowanie Magiery. Gergel uderza głową z okolic siódmego metra, piłka po koźle ląduje nad poprzeczką.

49''
Rzut rożny dla zabrzan. Grendel dośrodkowuje, jednak dośrodkowanie zablokowane i będzie kolejny rzut rożny.

48''
Rzut wolny dla gości. Wielkie nieporozumienie i piłka wyszła za linię bramkową.

47''
Odważna decyzja o strzale Josu na bramkę przeciwnika.

46''
Bardzo groźna, dwujkowa akcja piłkarzy gości. Madej uciekł dwójce obrońców, piłka minęła słupek.

46''
Drugą połowę rozpoczynają gospodarze. Obie ekipy bez zmian w swoich składach.

45''
Czerwone kartki: 0-0

45''
W pierwszej połowie byliśmy świadkami słabej gry piłkarzy obu ekip ze wskazaniem na chyba lepszą grę gości. Miejmy nadzieję na lepszą drugą połowę.

45'+1'
W tym momencie sędzia Tomasz Musiał kończy pierwszą połowę. Zaprszamy za 15 minut na drugą połowę.

45'+1'
Mocnym akcentem zabrzanie chcieli zakończyć pierwszą połowę, jednak akcja zostaje przerwana.

45''
Będziemy mięli doliczoną jedną minutę do pierwszej części spotkania.

44''
Kolejny rzut rożny, ale z drugiej strony boiska. Sędzia się jednak pomylił - ostatni dotykał piłkę Wojciech Łuczak i grę powinien rozpocząć bramkarz.

42''
Dobra akcja Adama Dancha i mamy rzut rożny dla ekipy gości.

41''
Tanczyk dał bardzo dobrą zmianę, przez kilka minut gry na boisku wniósł dużo w grze ofensywnej gospodarzy.

41''
Faule 4-4

40''
Dobra kontra gospodarzy. Jednak niecelny strzał zza pola karnego mija bramkę zabrzan.

37''
Dobre dośrodkowanie Magiery, Łuczak trąci piłkę. Trudno tu mówić o strzale.

36''
Tanczyk dośrodkowywał z lewej strony. Centrę blokuje poraz kolejny - Mariusz Magiera.

35''
Bożok doznał kontuzji. W jego miejsce wchodzi Wołodymyr Tanczyk.

32''
Starcie przy linii boiska Kosznika z Boninem. Drobny uraz piłkarza gospodarzy.

31''
Bardzo mocny strzał Josu. Napastnik gospodarzy się pospieszył, miał dużo miejsca, mógł się bardziej postarać.

30''
Aut dla zabrzan na wysokości pola karnego gospodarzy.

29''
Kolejna próba ataku gospodarzy, jednak fauluje Bożok i grę wznawiają piłkarze z Zabrza.

28''
Bardzo dobra kontra gospodarzy. Próba strzału Rudika, jednak niecelnie trafia w piłkę.

27''
Bardzo groźny strzał głową Iwana z okolic piątego metra. Piłka minimalnie minęła dalszy słupek.

25''
Uderzenie głową jednego z piłkarzy Górnika Zabrze, jednak piłka sporo minęła bramkę.

25''
Typowy mecz walki. Dużo się dzieje w środku boiska.

22''
Faul Josu.

21''
Rzut rożny dla Górnika Łęcznej. Dośrodkowuje Rudik, jednak Magiera blokuje wrzutkę i będziemy mieć kolejny rzut rożny.

21''
Posiadanie pilki : Górnik Łęczna 55%-45% Górnik Zabrze.

18''
Po pierwszym kwadransie gry, bardziej może podobać się drużyna z Zabrza. Stwarzają sobie więcej akcji podbramkowych, natomiast Górnik Łęczna gra chaotycznie w obronie, co wiąże się to z niepotrzebnymi stratami.

17''
Za głęboka centra na bliższy słupek i zagrożenie oddalone.

16''
Kolejna głupia, niepotrzebna strata Górnika Łęcznej i będziemy mieć rzut rożny dla Górnika Zabrze.

14''
Dośrodkowanie Mráza, ale nic z niego ciekawego nie wyszło.

14''
Dośrodkowanie w pole karne Górnika Zabrze, dobra interwencja Magiery. Rzut rożny.

13''
Kolejna dobra akcja Górnika Zabrze, jednak centra w pole karne była troszkę za wysoko.

12''
Próba Magiery zagrania górą futbolówki do napastnika, z łatwością broni bramkarz.

12''
Kosznik wywalcza aut na wysokości pola karnego gospodarzy.

9''
Fatalny błąd jednego z obrońcy Górnika Łęcznej. W ostatniej chwili Szeweluchin wybija na róg.

9''
Bardzo dobra centra Magiery, jednak został odgwizdany spalony, którego nie powinno być.

8''
Magiera dośrodkowuje. Zza pola karnego strzela Gergel.

7''
Świetny strzał Madeja zza pola karnego. Kapitalnie broni Steinbors. Rzut rożny.

6''
Mráz oddaje strzał z pierwszej piłki. Jednak był to za słaby strzał, aby pokonać bramkarza.

5''
Celny strzał oddany przez Gergela, jednak z łatwością broni Prusak.

5''
Magiera wybija chaotycznie na aut blisko swojego pola karnego.

2''
Bardzo bliski strzelenia gola był Razulis. Piłka minęła blisko słupka Steinborsa. Bardzo dobra akcja gospodarzy.

1''
Mecz się właśnie rozpoczął. Zaczęli goście.

0'
Sędzia główny: Tomasz Musiał
Sędzia asystent 1: Sebastian Mucha
Sędzia asystent 2: Jakub Ślusarski
Sędzia techniczny: Łukasz Szczech

0'
Ławka rezerwowych Górnika Łęczna: Rodić, Sasin, Hasani, Kalinowski, Pruchnik, Bielak, Tanczyk.

Ławka rezerwowych Górnika Zabrze: Kasprzik, Kurzawa, Mańka, Sadzawicki, Gancarczyk, Skrzyczpak, Jeż.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo: Górnik Łęczna - Górnik Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online