Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zawisza Bydgoszcz
0 : 0

M. Bąk- Wojtkowiak, Janicki, Bougaidis, Wawrzyniak- Makuszewski, Łukasik, Możdżeń(46'Borysiuk), Mila(81'Wiśniewski), Grzelczak- Colak(75' Nazario)
Sandomierski- Wójcicki, Micael, Marić, Ziajka-Drygas, Majewskij, Alvarinho(90+1'Świerczok), Predescu(59'Alaverdashivili), Kamiński(73'Smektała)- Barisić

Bougaidis (90+2.) żółta kartka
Kamiński (59.) żółta kartka
Barisic (90+3.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live.

90+3'
Lechia Gdańsk- Zawisza Bydgoszcz 0:0

90+3 '
Sędzia Kwatkowski zakończył mecz.

90+3'
Ambitni zawodnicy Zawiszy Bydgoszcz wywalczyli ważny punkt.

90+3'
Rozpaczliwe próby Lechii nie przynoszą skutków.

90+2'
Faul Borysiuka, który otrzymuje żółtą katke.

90+1'
Ostra walka w narożniku boiska.

90'
Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Sunie kolejny atak gospodarzy. Zła murawa nie ułatwia wymiany dokładnych podań, co powoduje częste straty.

87'
Kolejna dobra akcja zawodników z Gdańska, ręką dotyka piłki zawodnik Lechii i mamy rzut wolny.

86'
Rzut rożny dla Lechii, ale złe wykonanie Nazario.

84'
Nazario długa piłka do Grzelczaka, który próbuje lobować Sandomierskiego, futbolówka minimalnie przelatuje nad bramką. Najlepsza sytuacja Lechii.

84'
Kontra Zawiszy.

82'
Wawrzynia wyrzuca piłkę z autu do Nazario, ale ten nie znalazł sposobu by pokonać bramkarza Zawiszy.

82'
Dobra akcja Lechii, jednak znowu nikt nie jest w stanie przejąć piłki w polu karnym.

81'
Zszedł z boiska Mila, a w jego miejsce Wiśniewski.

80'
Frustracja Makuszewskiego, który domaga się rzutu wolnego.

78'
Dogranie do Nazario, który bezpośrednio zgrywa w pole karne, ale nikt nie przejął tej piłki.

77'
Dobry rajdy Makuszewskiego, który zatrzymał się na Mariciu.

76'
Posiadanie piłki: Lechia - 65% Zawisza-35%

75'
Kolejna zmiana w Lechii.

73'
Bardzo dobra akcja Zawiszy. Rozrzucenie piłki na bok i dośrodkowanie w pole karne. Zabraklo centymetrów, aby Alvarinho wpakował piłkę do bramki Bąka.

70'
Mila do Ciolaka. Dobre zachowanie obrońcy, który zastawił piłkę pomagając bramkarzowi złapać piłke.

68'
Dobre zagranie Drygasa, ale obrońca Lechii uspokaja sytuacje, wybijając piłkę na rzut rożny. Nie przynosi on jednak korzyści w postaci gola dla Zawiszy.

66'
Lepszy fragment gości.

65'
Aktywny Alvarinho odbiera piłkę Wojtkowiakowi.Wywalczyl kolejny rzut rożny dla swojego zespołu.

64'
Dobre dośrodkowanie Alvarinho, ale główke wygrywają obrońcy.

63'
17 metrów od bramki... Piłka podbita prze mur i mamy rzut rożny.

63'
Groźny rzut wolny dla Zawiszy Bydgoszcz.

62'
Zawisza w końcu utrzymuje się dłużej przy piłce na połowie gospodarzy.

61'
Po dośrodkowaniu piłka w posiadaniu Lechii.

60'
Rzut wolny z rogu boiska, który wykona Łukasik.

59'
Żółtą kartke otrzymuje Kamiński.

58'
Makuszewski wywalczył kolejny rzut rożny.

56'
Kolejne złe wybicie z narożnika.

55'
Kamiński fauluje Grzelczaka. Wawrzyniak szybko wykuje rzut wolny,ale goście wybijają piłkę na rzut rożny.

54'
Dobre dośrodkowanie Grzelczaka jednak nikt go nie przeciął.

52'
Następny źle wykonany stały fragment gry, ale piłka caly czas w posiadaniu gospodarzy.

52'
Zawisza zamknięta na swojej połowie. Kolejny rzut wolny tym razem 30 metrów od bramki.

51'
Strzał Lechii i kolejna dobra interwencja Sandomierskiego.

50'
Goście nie potrafią przejąc futoblówki.

49'
Sebastian Mila uderze, ale piłka ociera się o mur.

48'
Gdańszczanie przy piłce. Faulowany Colak i mamy rzut wolny z dobrej pozycji.

47'
W pojedynku główkowym znowu górą zawodnicy gości.

47'
Lechia w ataku. Wójcicki blokuje dośrodkowanie i mamy rzut rożny.

46'
Borysiuk zastępuje Możdżenia.

46'
Zawodnicy wybiegają na drugą połowę.

45+1'
Przewagę mają zawodnicy gospodarzy, ale zawodnicy Mariusza Rumaka grają rozsądnie i ambitnie, dzięki czemu nikt nie może być pewny zwycięstwa. Czekamy na drugą połowę, pełni nadziei, że przyniesie ona bramki.

45+1'
Sędzia zakończył pierwszą bezbramkową połowę.

45+1'
Piłkę wymieniają obrońcy Lechii.

44'
Błąd środkowego obrońcy Zawiszy, ale Sebastian Mila zagrywa niedokładnie.

43'
Gra toczy się na połowie gospodarzy.

40'
Kilka dokładnych podań podopiecznych trenera Rumaka.

38'
W końcu rzut wolny dla gości.

37'
Od kilku minut Lechia ma wyraźną przewage.

36'
Ostrzał bramki Zawiszy, ale ofiarne interwencje obrońców gości ratuje drużynę z Bydgoszczy.

35'
Dobra piłka od Łukasika, ale dobra reakcja obrońców. Kolejny rzut rożny.

33'
Dogranie do Mili, który próbuje w sposób efektowny pokonać Sandomierskiego, nie czysto trafia w futbolówke, która ląduje w rękach bramkarza.

32'
Przy próbie dośrodkowania Grzelczaka piłkę ręką dotyka zawodnik Zawiszy i mamy groźny rzut wolny.

32'
Rzut wolny dla Lechii 40 metrów od bramki.

30'
Zawisza góruje dziś w pojedynkach główkowych.

30'
Wawrzyniak do Mili i mamy rzut rożny.

28'
Piłkę wymieniają zawodnicy gospodarze.

26'
Kapitalna akcja Lechii dośrodkowanie i strzał Grzelczaka, który ląduje na poprzeczce.

24'
Lepszy fragment gry Zawiszy Bydgoszcz.

22'
Kolejne dośrodkowanie gości , zakończone strzałem Dygasa. Piłkę na rzut rożny wybija bramkarz. Nastepnie rzut rożny dla Zawiszy. Po chaosie w polu karnym. Piłkarz z Bydgoszczy groxny strzał obok bramki.

20'
Dośrodkowanie Alvarinho, jednak nie trafia do kolegi z drużyny i piłkę przejmuje Lechia.

18'
Zablokowany groźny strzał Grzelczaka.

17'
Trwa walka w środku boiska.

15'
Rzut wolny dla gospodarzy, który wykonuje Mila. Jednak zbyt niedokładnie i grę wznowią goście.

14'
Dośrodkowanie Wawrzyniaka, jednak piłkę źle przyjmuje Grzelczak.

13'
Następny atak podopiecznych Jerzego Brzęczka, jednak zbyt duża niedokladność powoduje, że akcje kończą się na 30 metrze od bramki Sandomierskiego.

11'
Faulował Makuszewski. Rzut wolny dla Zawiszy i dobra interwencja Bąka.

10'
Zawisza w końcu wymienia kilka podań. Dzięki czemu gra przenosi się pod bramkę Gdańszczan.

9'
Zawisza oddala zagrożenie.

8 '
Atak Lechii.Dobra próba dośrodkowania Makuszewskiego, który wywalczył rzut rożny.

7'
Trwa walka w środkowej części boiska

5'
Stały fragment gry dla gospodarzy. Uderzenie Piotra Grzelczaka i kapitalna interwencja Sandomierskiego.

5'
Mila faulowany w środkowej części boiska.

3'
Gospodarze wymieniają piłkę na połowie Zawiszy.

2'
Pierwszy próba ataku gospodarzy.

1'
Piłka krąży pomiędzy obrońcami Lechii Gdańsk

1'
Mecz rozpoczęli gospodarze.

0'
Ławki rezerwowe obu drużyn:Lechia-Borysiuk, Budziłek, Buksa,Leković, Nazario, Rudinilson,Wisniewski P ; Zawisza- Alaverdashvili, Malkowski, Mica, Pulhac,Smektala, Strak, Świerczok

0'
Gospodarze po zwycięskim meczu z Wisłą Kraków chcą podtrzymać dobrą passę i zdobyć kolejne 3 punkty.

0'
Mecz rundy jesiennej zakończył się wynikiem 2:0 dla piłkarzy z Gdańska.

0'
Sędzią dzisiejszego pojedynku jest Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

0'
Prezentujemy pierwsze jedenastki obu drużyn.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz, to zapraszamy do śledzenia meczu online