Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Wrąbel- Zieliński, Celeban, Hołota, Dudu- Hateley, Droppa(81.Pawelec)-F.Paixao, Danielewicz(77.Lacny), Dankowski(77.Pich)- M.Paixao
Baran- Modelski, Madera, Tarasovs, Straus- Pazdan(65.Romanczuk), Grzyb- Dzalamidze, Gajos(77.Tymiński), Mackiewicz (59.Piątkowski) - Tuszyński

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

90+3'
KONIEC MECZU Jagiellonia pokonuje Śląsk Wrocław 1:0 fantastycznie inaugurując rundę wiosenną. W spotkaniach z liderem oraz wiceliderem zdobyła 6 punktów i zrównała się punktowo z Legią Warszawa. Mecz nie porwał, ale obie drużyny miały swoje okazje. Śląsk ma czego żałować.

90+2'
Nika Dzalamidze zagrywa ręką i otrzymuje za to zagranie żółtą kartkę.

90'
Sędzia Raczkowski dolicza 3 minuty.

90'
Sfrustrowany Tuszyński fauluje przy linii bocznej. Kartkę dostaje Tymiński za wykopanie piłki.

87'
Żółta kartka dla Pawelca. Faulowany Piątkowski.

85'
Ależ Lacny miał teraz okazję. Upadając uderzył z kilku metrów wprost w Barana. Lepszej okazji Śląsk może już sobie nie stworzyć.

83'
Śląsk od dłuższego czasu nie potrafi zbliżyć się do bramki Jagiellonii. Goście umiejętnie oddalają zagrożenie od własnego pola karnego.

78'
Żółta kartka dla Droppy, chwilę później Czech zostaje zmieniony przez Pawelca.

77'
Lacny debiutuje w drużynie Śląska Wrocław. Zmienia Danielewicza. Na boisku melduje się także Robert Pich, a w szeregach Jagi Tymiński.

75'
Coraz więcej miejsca w środku pola. Dzalamidze ładnie drybluje na boku pola karnego i wrzuca na głowę Tuszyńskiego- ten nie trafia na pustą bramkę. To mógł być gwóźdź do trumny dla gospodarzy.

70'
Dankowski nie ma dziś swojego dnia. Już kilkukrotnie starał się pokonać Barana, lecz nie może trafić w bramkę. Śląsk ma już tylko 20 minut na odwrócenie losów spotkania.

64'
Śląsk coraz bliżej zdobycia wyrównującej bramki. Musi jednak uważać na kontry Jagiellonii. Przed chwilą blisko zdobycia bramki był Piątkowski.

60'
Baaaaran!! Dwukrotnie odbił piłkę w nieprawdopodobnej sytuacji. Najpierw po rykoszecie sparował piłkę, następnie obronił dobitkę Flavio z kilku metrów.

58'
Jak to nie wpadło???? Flavio wrzuca futbolówkę w piątkę Jagi. Tam piłka odbija się i ląduje pod nogami Dankowskiego, który uderza, lecz jego strzał jest zablokowany.

57'
Tuszyński poszukał prostopadłego podania w stronę Gajosa. Jednak to podanie nie doszło do celu.

51'
Dankowski po raz kolejny w tym meczu dochodzi do strzału. Po raz kolejny uderza nad bramką Wrąbla.

48'
Śląsk tak jak w pierwszej połowie zaczął z dużym animuszem. Na razie bez efektów.

46'
Druga połowa. Jaga zaczyna od środka.

45+2'
Ostatni gwizdek w pierwszej części spotkania. Sędzia Raczkowski zaprasza piłkarzy na przerwę.

45+2'
Kontra gospodarzy. Czterech piłkarzy w zielonych koszulkach biegnie na bramkę Jagi. Lukas Droppa wewnętrzną częścią stopy stara się dograć do Marco Paixao, jednak za mocno.

45'
Niesamowity strzał Dudu z większej odległości- broni Baran.

44'
Ależ teraz niebezpiecznie pod bramką Barana. Piłka wrzucona z rzutu rożnego przefrunęła kilka metrów od bramki. Strzał Marco Paixao zablokowany!

42'
Kontra Jagi. W trójkę wychodzą goście. Gajos dostaje piłkę na prawą stronę i wrzuca w pole karne, gdzie niepilnowany Mackiewicz uderza z pierwszej piłki... ale nie trafia.

35'
Marco Paixao uderzył z około 20 metrów i błąd popełnia Baran. Piłka po kiksie bramkarza przeleciała jednak obok lewego słupka.

31'
Marco Paixao otrzymał prostopadłą piłkę w pole karne. Dobrze wypatrzył w polu karnym Dankowskiego, ten uderzył z pierwszej piłki... ale zbyt lekko i broni Baran. Śląsk powoli przejmuje kontrolę.

30'
Rzut wolny z dobrej pozycji- niecałe 30 m od bramki. Dudu jednak obok bramki. Brakuje w Śląsku dobrego egzekutora stałych fragmentów po transferze Sebastiana Mili.

28'
Błąd Hołoty. Tuszyński ma szansę oddać strzał jednak defensor Śląska naprawia swój błąd.

26'
Dobre wprowadzenie piłki przez Hateleya, po ziemi wrzuca piłkę Dudu i mamy rzut rożny.

23'
Małe zamieszanie w polu karnym Śląska, jednak Hołota zażegnał niebezpieczeństwo.

20'
Żółta kartka dla Mackiewicza za faul na Celebanie. Rzut wolny dla gospodarzy. Z prawej strony wrzuca piłkę Dudu, jednak za krótko.

15'
Od razu Śląsk próbuje odpowiedzieć. Dankowski po dobrym przyjęciu klatką piersiową uderza jednak tylko w słupek. Zaczął nam się mecz.

14'
GOL DLA JAGIELLONII!! Po dośrodkowaniu z prawej strony Modelskiego piłkę głową do bramki kieruje Karol Mackiewicz. Wrąbel bez szans!!

13'
Dudu podcinką do Marco Paixao, ale ten nie potrafił opanować piłki w szesnastce.

11'
Cały czas optyczna przewaga Śląska, która jednak nie przekłada się na sytuacje bramkowe. Gospodarze próbują wrzucać piłki w pole karne. Brakuje dokładności.

6'
Jagiellonia od początku meczu schowana za podwójną gardą. Goście czekają na kontra-ataki, które pozwoliły im wywieźć 3 pkt z Warszawy. Ciekawe, czy dziś też wykorzystają swoje sytuacje.

2'
Śląsk odważnie od początku. Danielewicz nad bramką. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

1'
Rozpoczęli! Danielewicz z Marco Paixao od środka.

0'
Piłkarze już na murawie. Za chwilę początek hitu we Wrocławiu.

0'
Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Paweł Raczkowski z Warszawy.

0'
Dziś ciężko wskazać faworyta tego meczu. Zagrają ze sobą druga z trzecią ekipą Ekstraklasy. Stawka tego spotkania jest wysoka. Zwycięstwo gospodarzy pozwoli im objąć fotel lidera, natomiast zwycięstwo gości spowoduje, że Jaga wyprzedzi zespół Tadeusza Pawłowskiego i znajdzie się bezpośrednio za plecami Legii Warszawa.

0'
Śląsk Wrocław rozpoczął rundę wiosenną od remisu z Cracovią, natomiast Jagiellonia pokonała na wyjeździe Legię Warszawa 3:1 pokazując, że stać tą drużynę na niespodzianki.

0'
Znamy już składy obu drużyn:
Śląsk Wrocław: Jakub Wrąbel - Paweł Zieliński, Piotr Celeban, Tomasz Hołota, Dudu Paraiba - Tom Hateley, Lukas Droppa- Flavio Paixao, Krzysztof Danielewicz, Kamil Dankowski - Marco Paixao

Rezerwowi: Mateusz Abramowicz, Juan Calahorro, Milos Lacny, Mateusz Machaj, Krzysztof Ostrowski, Robert Pich, Mariusz Pawelec

Jagiellonia Białystok: Krzysztof Baran - Filip Modelski, Sebastian Madera, Igors Tarasovs, Jonatan Straus - Michał Pazdan, Rafał Grzyb - Nika Dzalamidze, Maciej Gajos, Karol Mackiewicz - Patryk Tuszyński

Rezerwowi: Kacper Rosa, Łukasz Tymiński, Taras Romanczuk, Michał Pawlik, Mateusz Piątkowski, Karol Świderski, Pawieł Sawicki

0'
Zapraszamy na żywo z meczu Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online