Lech Poznań - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
2 : 1

Gostomski - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Douglas - Trałka, Serafin (65' Kadar) - Lovrencsics, Hamalainen, Pawłowski (85' Formella) - Sadajew (70' Kownacki).
Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Stawarczyk, Gigołajew (88' Kwiatkowski)– Surma, Babiarz (76' Visnakovs) – Kowalski (46' Oleksy) Starzyński, Zieńczuk – Kuświk.

Sadajew (6.)
Hamalainen (34.)
Starzyński (78., kar.)

Mecze na żywo: Lech Poznań - Ruch Chorzów

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live.

90+3'
Koniec meczu. Lech pokonał Ruch 2:1.

90+2 '
Lovrencsics uderzył z pola karnego, ale pewnie interweniował bramkarz Ruchu.

90'
Zieńczuk uderzył z lewej strony pola karnego, ale Douglas zablokował piłkę.

88'
Za Gigołajewa wszedł Kwiatkowski.

87'
Lovrencsics dośrodkował do Kownackiego, ale nie zdołał oddać dobrego strzału głową.

85'
Formella zastąpił Pawłowskiego.

80'
Zieńczuk uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się rykoszetem i bez problemów złapał ją Gostomski.

78'
Goool! Starzyński pewnym strzałem z rzutu karnego zdobył gola kontaktowego.

78'
Lovrencsics sfaulował Gigołajewa i rzut karny dla Ruchu.

76'
Visnakovs zastąpił Babiarza.

75'
Pawłowski dośrodkował prosto w ręce Putnocky'ego.

71'

70'
Kownacki zastąpił Sadajewa.

68'
Gostomski obronił niegroźny strzał Gigołajewa.

65'
Boisko opuścił Jakub Serafin, a zastąpił go Tamas Kadar, który również debiutuje w Lechu.

65'
Zieńczuk uderzył wysoko nad bramką.

64'
Dobra akcja Lecha. Sadajew zagrał do Pawłowskiego, ten wyłożył piłkę Lovrencsicsowi, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

62'
Zablokowany strzał Pawłowskiego zza pola karnego.

60'
Mało dzieje się w ostatnich minutach.

57'
Sadajew padł w polu karnym, ale tym razem sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

52'
Starzyński uderzył z rzutu wolnego z ponad 20 metrów nad bramką.

50'
Dobrze gra Ruch w drugiej połowie. Starzyński zagrał do Zieńczuka, którego strzał z ostrego kąta na rzut rożny wybił Gostomski.

47'
Kuświk uderzył z lewej strony pola karnego, ale pewnie interweniował Gostomski.

46'
Gigołajew zagrał do Kuświka, ten wyłożył piłkę Zieńczukowi, którego groźny strzał znakomicie obronił Gostomski.

46'

46'
Zmiana w Ruchu. Oleksy zastąpił Kowalskiego.

*'
Statystyki pierwszej połowy:

45+1'

45'

45'
Sędzia doliczył minutę.

45'

43'
Lovrencsics dośrodkował do Sadajewa, ale jego strzał głową był niecelny.

43'
Lech mógł wyprowadzić groźny atak, ale Pawłowski za mocno wypuścił sobie piłkę i został powstrzymany.

39'
Okres gry w środku pola.

34'
Gool. 2:0! Kędziora dośrodkował z prawej strony boiska, a gola głową zdobył Kasper Hamalainen.

33'
Świetna akcja Trałki z Hamalainenem. Kapitan Kolejorza zagrał do Fina, ten w polu karnym zdecydował się odegrać piłkę z powrotem, ale Trałka nie zdołał jej sięgnąć. Gdyby to uczynił byłoby 2:0, ponieważ miał przed sobą pustą bramkę.

30'

30'
Lepszy okres gry Ruchu.

29'
Dośrodkowanie w pole karne Lecha. Prosto w ręce Gostomskiego.

25'
Kuświk zagrał do Babiarza, ten uderzył z ok. 14 metrów i dobrą interwencją popisał się Gostomski.

24'
Starzyński zagrał na lewą stronę do Zieńczuka, ten uderzył po ziemi i Gostomski zdołał odbić piłkę.

21'
To już drugi niewykorzystany rzut karny przez Kamińskiego w tym sezonie. Pierwszy raz lechita zmarnował jedenastkę w... Chorzowie.

20'
Nie ma gola! Marcin Kamiński nie wykorzystał rzutu karnego. Putnocky wyczuł intencje obrońcy Lecha i zdołał odbić piłkę.

20'
Sadajew faulowany w polu karnym! Rzut karny dla Lecha.

18'

18'
Pawłowski zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka minęła jednak światło bramki.

17'
Sadajew znakomicie odebrał piłkę na połowie Ruchu, na bramkę pędził Hamalainen, ale ostatecznie stracił piłkę.

14'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Kowalski uderzał z woleja, ale nad bramką.

14'

13'

12'
Kamiński dobrze powstrzymał rozpędzającego się Starzyńskiego.

11'
Douglas uderzył z 25 metrów wysoko nad bramką.

9'
Kędziora zagrywał piłkę w pole karne, ale obrońcy wybili ją na rzut rożny.

7'

6'
Gool! 1:0 dla Lecha! Lovrencsics z prawej strony boiska dośrodkował płasko w pole karne, a tam najlepiej odnalazł się Zaur Sadajew, który z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce.

6'
Lech długo utrzymuje się przy piłce i cały czas atakuje.

4'
Pawłowski przedzierał się w pole karne, ale został powstrzymany.

3'
Lovrencsics dośrodkował w pole karne Ruchu prosto pod nogi obrońcy.

2'
Lech od początku stara się atakować.

1'
Początek meczu. Zaczął Lech.

0'

0'
Ławka rezerwowych Ruchu: Skaba, Efir, Helik, Oleksy, Kwiatkowski, Urbańczyk, Visnakovs.

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Kotorowski, Kadar, Ceesay, Formella, Djoum, Kownacki, Ubiparip.

0'
W Lechu zadebiutuje 18-letni Jakub Serafin.

0'
Na górze relacji prezentujemy wyjściowe składy Lecha i Ruchu.

0'

LECH POZNAŃ - RUCH CHORZÓW ONLINE

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lech Poznań - Ruch Chorzów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online