Korona Kielce - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Černiauskas – Golański, Malarczyk, Dejmek, Sylwestrzak – Kiełb(73'Nabil Aankour), Jovanović, Luís Carlos, Klemenz(80'Aleksandrs Fertovs), Pyłypczuk – Trytko
Malarz – Bereszyński, Lewczuk, Astiz, Brzyski – Furman, Pinto – Kosecki, Szwoch(53'Masłowski), Misiak(53'Kucharczyk) – Saganowski(87'Sa)

Golański (32.) żółta kartka
Pyłypczuk (43.) żółta kartka
Jovanović (74.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korona Kielce - Legia Warszawa

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live.

Koniec meczu! Bo bardzo przeciętnym meczu Korona Kielce bezbramkowo remisuję z Legią Warszawa. Druga połowa bardziej emocjonująca niż pierwsza, mimo to bramek nie zobaczyliśmy w dzisiejszym spotkaniu. Mimo to gospodarze powinni cieszyć się z jednego punktu, który wywalczyli z mistrzem Polski. Wyśmienity mecz zagrał Dominik Furman, który został zawodnikiem meczu według komentatorów i abonentów NC+

90+6'
Bardzo dobra akcja Legii, ale zbyt egoistycznie zachował się Orlando Sa i akcja spaliła na panewce

90+5'
Bardzo rwana gra w ostatnich minutach tego meczu. Została ostatnia minuta meczu

90+2'
Bardzo dobra akcja Legii! Podanie prostopadłe Koseckiego do Masłowskiego, a ten z bardzo ostrego kąta z pierwszej piłki starał się strzelić bramkę, nie tym razem

90'
Zaskakująca decyzja, Pan Frankowski dolicza aż 6 minut do regulaminowego czasu gry

89'
Dalekie wrzucenie piłki w pole karne przez Pawła Golańskiego, ale kolejny raz pewnie interweniuje Malarz

87'
Schodzi Marek Saganowski, w jego miejsca Orlando Sa

85'
Kolejna próba strzału Dominik Furmana ale znów czujnie golkiper kieleckiej drużyny. 5 minut do końca meczu. Czy którejś drużynie uda się zdobyć gola?

84'
Strzał z daleka Nabila Aankoura, ale bardzo pewnie broni dzisiaj Arkadiusz Malarz

82'
Dobry okres w grze Korony, przejęła inicjatywę i oddała bardzo groźny strzał na bramkę, konkretniej Jovanović

80'
Mecz się uspokoił. Dużo nie dokładności w ostatnich minutach. Boiska opuszcza Klemenz, a wchodzi Aleksandrs Fertovs

77'
Pyłypczuk cierpi na murawie. Chwila przerwy w grze. Warto odnotować dzisiejsze wspaniałe spotkanie Dominika Furmana, który co chwila odbiera piłkę przeciwnikom

76'
11006 widzów na stadionie ogląda dzisiejsze zmagania w Kielcach

74'
Spryt Marka Saganowskiego i wślizgnięcie się przez zawodnika skutkowało przewinieniem przeciwnika. Jovanović ukarany żółtą kartką

73'
Zmiana w Koronie. Boisko opuszcza wychowanek Pogoni Siedlce, Jacek Kiełb. W jego miejsce wchodzi Nabil Aankour

72'
53% czasu gry przy piłce jest Legia. Mimo nieznacznej przewadze w statystykach to Legia ma dość dużą przewagę optyczną.

70'
Mecz się ożywił. Większą ilością graczy atakuje Legia, co stwarza gospodarzom okazję do kontr. Bramka wisi w powietrzu

68'
Legia przeważa na boisku, ale Korona stara się odgryzać i wyprowadza bardzo groźne kontry. Dobre dośrodkowanie ze strony Golańskiego i pewnie łapie je Malarz.

66'
Pinto po świetnej klepce z Masłowskim wychodzi sam na sam z bramkarze Korony. Górą bramkarz gospodarzy

65'
Bajeczne prostopadłe zagranie do Koseckiego od Michała Masłowskiego. ,,Kosa" dośrodkował w pole karne, ale zagranie nie znalazło adresata w polu karnym"

63'
Bardzo duży wachlarz rozegrań stałych fragmentów gry przez gości. Krótkie zagranie do Koseckiego, który w sytuacji 1 na 1, ograł swoje przeciwnika i w grał mocno piłkę w pole karne. Na szczęście Korony nikt nie zdołał przeciąć piłki do bramki

62'
Gospodarze odgryzają się i dłuższy czas utrzymują się na połowie gości. Luis Carlos przedostał się w pole karne, ale marna próba naciągnięcia arbitra na rzut karny i piłka dla Legii

60'
Korona w końcu w ofensywie! Udało im się zdobyć rzut rożny, ale po złej wrzutce w pole karne w posiadaniu ponownie Legia

58'
,,Wojskowi" stłamsili gospodarzy i nie pozwalają im wyjść z własnej połowy. Widać znaczną poprawę w grze Warszawiaków

57'
Widać powiew świeżości w ofensywie w szeregach gości. Legia otrzymuję się na połowie Korony i wywalczyła rzut rożny

55'
Nie minęło dużo czasu, a Legia zaczęła grać klasę lepiej. Przed sekundą pierwsza kontra w ich wykonaniu, lecz Masłowski za mocno zagrał do Furmana

53'
Podwójna zmiana w Legii Warszawa (na szczęście). Boisko opuszczają Szwoch i Misiak, w ich miejsce wchodzą Masłowski i Kucharczyk

52'
Bardzo nudny mecz. Śmiem twierdzić że w meczach snookera możemy się dopatrzeć większych emocji niż w dzisiejszym meczu

49'
Korona jak i Legia grają tak, jakby wynik 0-0 urządzał je obie. Miejmy nadzieję że mecz w następnych minutach się rozkręci

48'
Obraz w pierwszych minutach drugiej połowy taki sam jak w pierwszej. Bardzo mozolne, rozgrywane w obronie akcje przez obie drużyny

46'
Legia rozpoczyna 2 połowę spotkania. Bez zmian w przerwie po obu stronach

Bardzo słaba pierwsza połowa w wykonaniu obu ekip. Bardzo mało sytuacji podbramkowych, dużo strat i fauli w środku boiska. Szefem obrony wydaję się Paweł Golański, który świetnie ustawia się w defensywie i przejmuję dużo piłek. Z Drugiej strony bardzo dobrze prezentuje się Dominik Furman, który stara się pociągnąć warszawską ekipę. Mimo że Legia jest liderem, a korona dopiero na 14 miejscu to jak na razie nie widać różnicy między dwiema ekipami. Miejmy nadzieję że Korona w drugiej połowie wykorzysta to że Legia gra dość rezerwowym składem i ruszy do śmielszych ataków.

45+2'
W dwóch doliczonych minutach nic się nie działo i sędzia zakończył pierwszą połowę

45'
Arbiter dolicza 2 minuty do 1 połowy meczu

43'
Pyłypczuk nieprzepisowo zatrzymywał Furmana przy wyprowadzaniu kontry i otrzymuję żółty kartonik

42'
Świetny mecz dzisiaj rozgrywa Furman, który rozgrywa pierwszy mecz po powrocie z Francji w barwach Legii. Jest dzisiaj mózgiem warszawskiej ekipy

41'
Pierwsza groźna akcja w meczu!! Świetna kontra Gospodarzy. Luis Carlos dograł dobrą piłkę na skrzydło do Trytko, który wgrał ją po ziemi w pole karne. Minimalnie spóźniony Kiełb nie przeciął jej do bramki. To powinno być 1-0 dla Korony

39'
Misiak świetna próba ogrania przeciwników na prawej stronie. Wszedł w pole karne po minięciu 2 obrońców ale szybko Dejmek przyszedł z pomocą i wyjaśnił sytuację

37'
Próby długich piłek z pominięciem linii pomocy przez Koronę nie przynoszą skutku, dobrze interweniują obrońcy Legii

36'
Bardzo słabo wygląda gra obu ekip. Ogrom strat i brak pomysłu na grę razi w oczy

34'
Słaba wrzutka przez gości i wracamy do obrazu jaki towarzyszy nam przez całą pierwszą połowę - gra w środku pola.

33'
Furman starał się zaskoczyć golkipera gospodarzy i starał się uderzyć bezpośrednio na bramkę z rzutu wolnego. Czujny Litwin wypiąstkowuje ją poza 16m. Legia ponawia akcję i mają rzut rożny

32'
Dość agresywnie Golański zaatakował Koseckiego i otrzymuję pierwszą żółtą kartkę w spotkaniu.

30'
Pół godziny za nami a mecz dalej jest bardzo nudny. Drugi skład Legii nie potrafi wykreować sytuacji pod bramką kielczan, a gospodarze skutecznie bronią się i wracają na pozycję po straconej piłce

29'
Kosa jest dzisiaj bardzo aktywny w pozytywnym jaki i negatywnym tego słowa znaczeniu. Poskrobał po kostkach Pawła Golańskiego i faul dla gospodarzy. Zła wrzutka z rzutu wolnego i piłka w posiadaniu legionistów

27'
Tempo spotkania dalej jest mozolne. Pojedyncze zrywy zawodników obu ekip. Dobrze przed momentem przedzierał się Golański, lecz został zatrzymany przez Brzyskiego. Daleki wyrzut z autu przez niego i Trytko nie trafia w bramkę

25'
Po stałym fragmencie gry świetnie dośrodkował Dominik Furman. Lewczuk był bliski przecięcia piłki, lecz Černiauskas spokojnie łapie piłkę

23'
Mecz jest dość nudny. Dużo strat w obu ekipach, gra toczy się na środku boisko i oprócz próby Jacka Kiełba, nie mieliśmy żadnego strzału na bramkę

22'
Próba prostopadłego zagrania do Marka Saganowskiego, ale napastnik Legii był na spalonym

20'
Wybicie piłki przez gospodarzy i z próbą kontry wychodził Luis Carlos. Faulowany przez Astiza i Korona zacznie od rzutu wolnego.

19'
Wraca na Boisko prawy obrońca Legii. Akcja prawą stroną Legii i wrzucenie piłki przez Misiaka. Nieporozumienie Cerniauskasa z Malarczykiem i Legia ma rzut rożny

17'
Dłuższa przerwa w grze spowodowana problemem zdrowotnym Bartosza Bereszyńskiego. ,,Wojskowi" chwilowo w dziesięciu

15'
Najwyżej do piłki wyskoczył Astiz i wybił ją poza pole karne, ponowienie akcji przez Kiełba i próba strzału przez niego z około 30 metrów. Z problemami, ale obronił ten strzał Malarz

14'
Dobre przejęcie Malarczyka w środku pola pozwoliło na to, żeby Korona mogła przeprowadzić kontrę. Jacek Kiełb dobrze zatrzymany przez Astiza i kolejny rzut rożny dla ,,Koroniarzy"

13'
Pyłypczuk w indywidualnej akcji na lewej stronie boiska wywalczył rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowywał Paweł Golański, ale piłka została wrzucona zbyt krótko

12'
Dość dużo walki w środkowej części boiska, dużo strat, pojawiają się pierwsze faule.

10'
Tempo meczu jest dość monotonne, Korona gra bardzo zachowawczo i nie chce popełnić żadnego błędu na początku spotkania. Legia stara się rozgrywać piłkę od tyłu, ale kielczanie nie pozwalają dzisiaj na dużo liderom tabeli

8'
Korona w dzisiejszym spotkaniu od początku gra bardzo dobrze. Widać że są dobrze zoorganizowani w obronie i starają się zakładać pressing na warszawiakach. Pierwszy rzut wolny dla Korony, ale Malarz pewnie interweniuje

5'
Akcja indywidualna Jakuba Koseckiego na skrzydle zakończyła się rzutem rożnym dla legionistów. Krótkie rozegranie piłki i próba wrzucenia futbolówki w pole karne, lecz dośrodkowanie zbyt mocne.

3'
Pierwsza ofensywna akcja Legii Warszawa. Rzut wolny około 40 metrów do bramki, ale dośrodkowanie było bardzo złe i gospodarze poradzili sobie z nim bez żadnych problemów

2'
Gospodarze od początku starają się narzucić swój styl gry i długo utrzymują się przy piłce

1'
Pierwszy gwizdek arbitra dzisiejszego spotkania i od środka zaczęła Korona.

0'
Rezerwowi Korony: Rezerwowi: Małecki – Cebula, Matulka, Aankour, Kotarzewski, Leândro, Fertovs.

Rezerwowi Legii: Jałocha – Bartczak, Wieteska, Kucharczyk, Vrdoljak, Sá, Masłowski.

0'
Bartosz Frankowski poprowadzi dzisiejsze spotkanie wraz z Krzysztofem Myrmusem i Jakubem Winklerem na bokach

0'
Dzisiejsze spotkanie zapowiada się naprawdę emocjonująco. W podstawowym składzie Legii Warszawa nie zagra żaden piłkarz, który wybiegł na murawę w Holandii. Korona wietrzy szansę na 3 punkty, ponieważ Legia, grając ,,drugim garniturem" przegrała w poprzedniej kolejce z Jagiellonią i nie wyglądała w tym meczu najlepiej. Po 90 minutach gry dowiemy się, czy Legia przegra 3 mecz z rzędu w lidze, może Korona przedłuży serie bez zwycięstwa w lidze do 4 meczy, bądź oba zespoły zgodnie pogodzą się punktami.

0'
Tak wyglądają składy obu ekip na dzisiejsze spotkanie:
Legia Warszawa: Malarz – Bereszyński, Lewczuk, Astiz, Brzyski – Furman, Pinto – Kosecki, Szwoch, Misiak – Saganowski

Korona Kielce: Černiauskas – Golański, Malarczyk, Dejmek, Sylwestrzak – Kiełb, Jovanović, Luís Carlos, Klemenz, Pyłypczuk – Trytko

0'

KORONA KIELCE - LEGIA WARSZAWA ONLINE

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online