Piast Gliwice - GKS Bełchatów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Bełchatów
3 : 1

Szmatuła - Klepczyński(45' Szeliga), Herbert, Osyra, Moskwik - Szeliga, Marcos, Vassiljev, Badia(75' Murawski), Jurado(64'Zivec) - Wilczek
Zubas - Witasik, Baranowski, Telichowski, Mójta - Baran(63' Olszar), Komolov, Mak, Wacławczyk(32' Rachwał), Małkowski(63' Wroński) - Piech

Mecze na żywo: Piast Gliwice - GKS Bełchatów

90+2'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+2'
Dzisiejsze widowisko było bardzo emocjonujące, obie drużyny stwarzały multum okazji bramkowych, w mojej ocenie wynik jak najbardziej sprawiedliwy. Jednym z momentów zwrotnych w tym spotkaniu była czerwona kartka dla Telichowskiego.

90+2'
Koniec spotkania.

90'
Sędzia postanawia przedłużyć dzisiejsze widowisko o dodatkowe 2 minuty.

89'
Zbyt głęboka centra w wykonaniu Maka, piłka w rękawicach Szmatuły.

87'
Kamil Wilczek ładnie uderzył z wolnego, lecz dobrze na posterunku Zubas, który pewnie wyłapuje futbolówkę.

86'
Żółta kartka dla Mójty za faul na Szelidze.

84'
Wilczek umieszcza głową piłkę ponad poprzeczką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

82'
3-1
Doskonała kontra gospodarzy zakończona pięknym uderzeniem Podgórskiego, który dostaje dokładne zagranie od Wilczka, chyba już jest po meczu.

80'
31 - 23 w statystyce ilości dośrodkowań w tym meczu.

78'
Znów nieudana centra z wolnego graczy Piasta, tym razem Vassiljeva.

76'
2.909 widzów na stadionie w Gliwicach.

75'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Badię na placu gry zmienia Murawski.

73'
Kapitalna kontra gospodarzy, Zivec świetnie szarżuje na prawej stronie po czym dogrywa w kierunku Wilczka, a ten z 16 metrów posyła piłkę poza bramkę.

72'
Koszmarne dośrodkowanie Podgórskiego z rzutu wolnego, piłka opuszcza plac gry.

72'
61%-39% w statystyce posiadania piłki.

71'
Niecelne uderzenie Vassiljeva z kilkunastu metrów.

69'
Wilczek dopada do bezpańskiej piłki, jednak jego brak zdecydowania wykorzystuje Mójta odbierając mu futbolówkę.

68'
8-10 w ilości popełnionych fauli.

65'
Mójta ratuje swoją drużynę przed stratą bramki, w ostatniej chwili przeciął podanie Szeligi.

64'
Zmiana Piasta. Jurado opuszcza boisko, a wchodzi na nie Zivec.

63'
Za Małkowskiego wchodzi Wroński.
Olszar zastępuje Barana.

59'
Podgórski zagrywa kąśliwe zagranie z wolnego, do piłki wychodzi Zubas, który wybija ją przed siebie, futbolówka dociera pod nogi Badii, a ten płaskim strzałem zdobywa drugą bramkę dla Piasta w tym meczu.

56'
Nieudolna próba uderzenia Piecha z pół obrotu, od bramki rozpocznie Szmatuła.

54'
Za nieczyste powstrzymywanie Vassiljeva żółtą kartką upomniany zostaje Rachwał.

52'
Za faul taktyczny żółtą kartkę ogląda Osyra.

52'
Groźne uderzenie Piecha sprzed pola karnego, piłka po jego zagraniu w bezpiecznej odległości mija lewy słupek.

48'
Mamy wyrównanie !
Podgórski fantastycznie centruje z prawej strony do Wilczka, który uprzedza obrońców i strzałem głową pokonuje bezradnego bramkarza.

46'
Fenomenalna szansa Jurado do genialnym zagraniu Wilczka z lewego skrzydła, lecz hiszpański piłkarz z najbliższej odległości uderza w dobrze ustawionego Zubasa.

45'
II połowa meczu.

45'
Szeliga na placu gry zastępuje Klepczyńskiego.

45+2'
Koniec I części gry.

45+1'
Bardzo dobre zagranie piłki głową przez Wilczka, które odbija się od lewego słupka i opuszcza plac gry. Na głowę snajpera doskonale dośrodkowywał Klepczyński.

45'
O 2 minuty dłużej zagrają w pierwszej połowie.

43'
Niepewna interwencja Szmatuły po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego, po raz kolejny od narożnika gracze gości.

40'
Na pokonanie Zubasa z rzutu wolnego zdecydował się Vassiljev, zagranie w trakcie lotu odbija się od jednego graczy Bełchatowa, kolejny korner.

38'
Genialna centra Mójty z rzutu wolnego o mało co nie zaskoczyła Szmatuły, bramkarzowi gospodarzy udaje się przenieść futbolówkę nad poprzeczkę.

34'
Oblężenie bramki Zubasa, Jurado znalazł się przed kapitalną okazją do zmiany wyniku, ale jego strzał z bliska z linii bramowej wybija Baranowski ratując swój klub przed utratą gola.

32'
Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Rachwał zmienia Wacławczyka.

30'
Piech szarżuje na lewej stronie, stara się dograć do swoich kolegów, lecz dobrze z tym zagrożeniem radzi sobie blok defensywny Piasta.

27'
Badia przejmuje bezpańską piłkę przed polem karnym rywala i bez zastanowienia decyduje się na strzał, próba hiszpana ląduje nad poprzeczką.

25'
Nieudana próba wrzutki Vassiljeva z rzutu wolnego, futbolówka zagrana zbyt głęboko.

23'
Bełchatów w 10-tkę.
Za bardzo groźny atak na nogi Podgórskiego czerwony kartonik ogląda Telichowski.

21'
Niecelne zagranie głową przez Piecha po ciekawym dośrodkowaniu od Maka. Od własnej bramki Szmatuła.

18'
Kolejna dobra próba Vassiljeva z dystansu, ale znów swoje wysokie umiejętności bramkarskie pokazuje Zubas wybijając piłkę na bok pola karnego.

18'
Witasik umiejętnie blokuje Badię, od bramki Zubas.

17'
Nakładką zagrywa Arkadiusz Piech.

13'
0-1
Świetna akcja Bełchatowian !
Mak dostaje świetne zagranie od Komolova, rozgląda się i dostrzega doskonale ustawionego Piecha, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki.

12'
Vssiljev posyła bombowy strzał na bramkę z wolnego, po drodze piłka odbija się od Jurado i trafia wprost w rękawice Zubasa.

11'
Baran nieczysto powstrzymuje Wilczka, sędzia odgwizduje przewinienie.

8'
Piękne uderzenie Vassiljeva z 16 metrów, lecz fenomenalnie na posterunku Zubas, który paruje piłkę na bok.

7'
Odważna próba Barana z dalszej odległości, piłka po jego zagraniu ląduje na trybunach.

5'
Moskwik próbuje dośrodkować w pole karne z lewego skrzydła, ale dobrze w swoim bloku defensywnym Mójta. Będzie pierwszy korner.

4'
Małkowski kapitalnie przerywa niebezpieczną akcję Piasta, w ostatnim momencie uprzedził Podgórskiego.

2'
Groźna centra Małkowskiego w kierunku Piecha, jednak snajperowi zabrakło kilku centymetrów do przejęcia podania. Piłka w rękawicach Szmatuły.

0'
Zaczynamy mecz na Stadionie Miejskim w Gliwicach.

0'
Obie ekipy w ligowej tabeli dzieli zaledwie jedna pozycja, przy ewentualnej wygranej goście mogą prześcignąć dzisiejszego rywala.

0'
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Szymon Marciniak.

0'
Ławka rezerwowa Piasta Gliwice: Szumski, Horvath, Janczyk, Dytko, Murawski, Podgórski, Zivec

0'
Ławka rezerwowa Gks-u Bełchatów: Trela, Michalski, Sawala, Rachwał, Prokić, Wroński, Olszar

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Piast Gliwice - GKS Bełchatów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - GKS Bełchatów, to zapraszamy do śledzenia meczu online