Manchester City - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Barcelona
1 : 2

Hart - Clichy, Demichelis, Kompany, Zabaleta- Silva (78.Sagna), Milner, Fernando, Nasri (62.Fernandinho) - Aguero, Dzeko (67.Bony)
ter Stegen - Alba, Mascherano, Pique, Alves (74.Adriano) - Iniesta, Busquets, Rakitic (71.Mathieu) - Neymar (81.Pedro), Suarez, Messi

KONIEC'
Felix Brych oznajmia koniec meczu. Barcelona wygrywa na Etihad Stadium i jest w bardzo korzystnej sytuacji przed rewanżem na Camp Nou. Joe Hart broniąc jedenastkę w końcówce daje jeszcze cień szansy na awans dla Manchesteru.

90+4'
NIE MA BRAMKI! Messi strzela w lewy róg bramki Harta, ale Anglik broni. Piłka wraca do napastnika Barcy, ale ten znów pudłuje, tym razem nieczysto trafia głową i piłka przelatuje obok bramki.

90+3'
Karny dla Barcelony!!
Zabaleta fauluje Messiego.

90'
Sędzia dolicza 3 minuty.

90'
Goooooooooool dla Barcy.... ale jednak Messi był na minimalnym spalonym. Piłka wylądowała w bramce po pięknym lobie Argentyńczyka.

90'
Żółtko dla Fernando. Końcówka meczu to nie jest pokaz pięknej piłki.

88'
Kartka dla Adriano. Faul na rozpędzającym się Aguero.

86'
Wydaje się, że w tym spotkaniu nic już się nie wydarzy. City cofnięte głęboko do obrony. Czy to już koniec emocji??

81'
Pedro za Neymara, to ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu!!

INFO'
Dani Alves schodząc z boiska wyraził dużą dezaprobatę decyzją trenera. Bidon po uderzeniu Brazylijczyka wyleciał w powietrze.

78'
Sagna zmienia Silvę.

77'
Barca mogła podwyższyć. Na posterunku Hart.

74'
Kolejna zmiana w ekipie gości. Za Daniego Alvesa wchodzi Adriano.

73'
Clichy wylatuje z boiska!!!
Faul Francuza, który nie dość, że nie zagra w rewanżu to osłabia swoich kolegów już w tym spotkaniu. The Citizens w osłabieniu ostatni kwadrans! Czy stać ich jeszcze na wyrównanie??

71'
Enrique widzi, że gospodarze łapią wiatr w żagle. Zmienia Rakitica- wchodzi za niego Mathieu.

69'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla City!!
Mamy bramkę kontaktową. SERGIO AGUERO daje 'Obywatelom' nadzieję. Silva przepuszcza piłkę i Aguero wychodzi sam na sam z ter Stegenem. Piękny strzał po długim rogu i już tylko 1:2.

67'
Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Wilfred Bony zmienia Milnera. Pellegrino stawia wszystko na jedną kartę.

65'
Zamieszanie pod bramką Harta. Messi fenomenalnie zgasił piłkę i odegrał do Rakitica- jego strzał zablokowany.
Za chwilę kontra City. Aguero niedokładnie do partnera, który miał przed sobą pustą bramkę.

62'
Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Fernandinho zmienia Nasriego.

59'
Żółta kartka dla Gaela Clichego!
Bardzo brzydki faul na rozpędzającym się Rakiticu. Oznacza to absencję Francuza w rewanżu na Camp Nou. W podobnej sytuacji jest Zabaleta, który musi mieć się dziś na baczności.

57'
Rzut wolny dla City. Czy to jest ten moment?... znowu było bardzo groźnie, ale po raz kolejny ter Stegen pewnie łapie, tym razem strzał z bliska.

54'
Aguero próbuje zaskoczyć bramkarza z około 25 metrów. Piłka przefrunęła jednak obok lewego słupka. Barcelona jeszcze nie wyszła na drugą połowę!

50'
EDIN DZEKO!!!! Jak on tego nie trafił. Piłka ląduje na jego głowie. Nie ma w okolicy żadnego obrońcy. Jedyne co pozostało zrobić to spytać ter Stegena z którego miejsca chce wyciągnąć futbolówkę z siatki. Niestety Dzeko nie zapytał i uderzył w sam środek bramki. To była najlepsza okazja na bramkę kontaktową jak dotychczas.

49'
W pierwszych kilku minutach The Citizens stworzyli sobie więcej dobrych okazji niż przez pierwsze 45 minut. Teraz Nasri w ostatnim momencie zablokowany. Barcelona w opałach.

48'
Aguero daje sygnał do ataku. Znów jesteśmy pod polem karnym Barcy.
EDIN DZEKO uderza głową... i piłka ląduje metr obok prawego słupka ter Stegena.

46'
Zaczynamy drugą część spotkania. Rzut rożny dla City, które ruszyło od początku.

45'
Barcelona zagrała bardzo solidne pierwsze 45 minut na Etihad Stadium. Jeśli piłkarze Pellegrino nie wezmą się do roboty w drugiej części gry ten dwumecz możemy uznać za rozstrzygnięty. Hiszpanie nie grają fenomenalnego spotkania, to City gra katastrofalnie i nie potrafią sprawić zagrożenia pod bramką ter Stegena, który w pierwszej połowie zbytnio się nie spocił. Miejmy nadzieję, że w drugiej części gry obejrzymy lepsze widowisko.

45'
W końcówce City szukało jeszcze swojej okazji, ale nie dało rady zmniejszyć rozmiarów porażki przed przerwą. ter Stegen, który do tej pory nie miał zbyt wiele okazji do ruszenia się z miejsca obronił strzał Nasriego. Chwilę później Felix Brych kończy pierwszą połowę.

44'
Kolejna żółta kartka dla graczy Barcelony. Tym razem ukarany został Dani Alves za brzydki faul na Aguero.

43'
Szczęście City. Dani Alves stara się wrzucić piłkę w pole karne, ale piłka zmieniła tor lotu i zatrzymała się na poprzeczce.

41'
Żółta kartka dla Rakitica. Faulowany Kompany.

39'
Anglicy wciąż nie mogą się otrząsnąć po ciosach jakie otrzymali z rąk (a właściwie nóg) Luisa Suareza. Nic nie klei się gospodarzom. Kolejna kontra Barcy po zablokowanym strzale Dzeko.

35'
Po raz kolejny szansa Blaugrany. Messi po szybkiej wymianie piłki wślizgiem próbuje umieścić ją w siatce. Broni Hart. City musi się otrząsnąć.

32'
Ajjj.. niewiele teraz zabrakło Neymarowi do podwyższenia rezultatu. Świetne zagranie Messiego do Brazylijczyka, który stara się lobować Harta- nie trafia. City gra w tym momencie tragicznie.

30'
GOOOOOOOOOOOOOL dla Barcelony
2:0 i po raz kolejny SUAREZ. Świetnie w polu karnym zachowuje się Suarez, który wyprzedza obrońcę The Citizens i wykorzystuje podanie Jordiego Alby.

27'
Świetna akcja City. Dzeko kieruje piłkę do Aguero. Ta jednak nie dociera do adresata. Obrońcy wybijają na rzut rożny. Busquets wybija i oddala piłkę od pola karnego gości.

24'
Goście mają już 58 % posiadania piłki i w tej statystyce będą raczej dominować z każdą minutą.

20'
Ależ sytuacja Barcelony. Suarez otrzymuje świetne podanie z głębi pola i staje oko w oko z Hartem. Tym razem bramkarz City fenomenalnie powstrzymuje napastnika Blaugrany.

18'
City próbuje kontrować. Są teraz w bardzo niekorzystnej sytuacji. Dzeko strzela z kilku metrów głową jednak nie trafia w światło bramki.

16'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla Barcelony!
1:0 dla gości. Piłkę z prawej strony wrzucił Leo Messi, ta odbiła się od Vincenta Kompanego i trafiła pod nogi Suareza. Ten uderzył obok bezradnego Joe Harta. Barcelona prowadzi!

15'
Barcelona próbuje kombinacyjnie, ale znów niedokładnie.

13'
Fatalny błąd Fernando, który podał na czystą pozycję do Suareza. Urugwajczyk uderza koło bramki.

9'
Milner trafia w mur i Barcelona oddala zagrożenie.

8'
Będzie rzut wolny dla City z około 20 metrów!!! Mascherano fauluje Aguero.

5'
Barcelona rozgrywa piłkę, a gospodarze czekają na okazje do kontry. Podopieczni Luisa Enrique muszą wystrzegać się błędów w defensywie, które zdarzyły się w ostatnim meczu ligowym- z Malagą (0:1).

1'
Zaczęli! Już na początku Barcelona ma rzut rożny. Kluczowym elementem będzie dziś walka o środek pola. Jeśli The Citizens oddadzą pole Blaugranie może mieć to kluczowe znaczenie. Jeśli City myśli o awansie dziś nie powinni stracić gola.

0'
Piłkarze już są na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek. Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Niemiec- Felix Brych.

0'
Już za kwadrans rozpoczęcie hitu LM na tym etapie rozgrywek. Faworytem dwumeczu jest niewątpliwie Barcelona, która w europejskich pucharach rok w rok jest jednym z głównych kandydatów do zdobycia największego skalpu. City będzie jednak za wszelką cenę chciało sprawić niespodziankę i wyeliminować vice mistrza Hiszpanii z walki o końcowy triumf.

0'
Manuel Pellegrini oraz Luis Enrique ogłosili składy na dzisiejsze spotkanie, oto one:
Manchester City:
Hart, Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy, Fernando, Milner, Nasri, Silva, Džeko, Agüero

Ławka: Caballero, Sagna, Mangala, Fernandinho, Lampard, Navas, Bony

FC Barcelona:
Ter Stegen; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Suárez, Neymar

Ławka: Bravo, Xavi, Pedro, Rafinha, Sergi Roberto, Adriano, Mathieu

0'
LIGA MISTRZÓW ONLINE!
Witamy na relacji live z pierwszego spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City, a FC Barceloną.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online