Juventus Turyn - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
Borussia Dortmund
2 : 1

Buffon - Evra, Chiellini, Bonucci, Lichtsteiner - Pirlo(36' Pereyra), Pogba, Marchisio, Vidal(87' Padoin) - Morata, Tevez(89' Coman)
Weidenfeller - Schmelzer, Hummels, Papastathopoulus(45' Kirch), Piszczek(32' Ginter) - Gundogan, Sahin, Mkhitaryan, Reus, Aubameyang - Immobile(76' Błaszczykowski)

Tevez (13.)
Morata (43.)
Reus (18.)

Vidal (48.) żółta kartka
Pereyra (80.) żółta kartka

Mecze na żywo: Juventus Turyn - Borussia Dortmund

90+3'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko, moim zdaniem dzisiejszy wynik jak najbardziej sprawiedliwy. Piłkarzy z Dortmundu powinna cieszyć bramka zdobyta na wyjeździe, która daje szanse w rewanżu.

90+3'
Koniec meczu !

90+2'
Gigi Buffon przechwytuje zagranie Błaszczykowskiego w kierunku Aubameyanga.

90+1'
Nieudolna próba centry Schmelzera z lewej strony, futbolówka po kopnięciu obrońcy opuszcza boisko.

90'
Arbiter postanawia przedłużyć dzisiejsze widowisko o 3 minuty.

89'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu, Teveza zmienia na placu gry Coman.

87'
Vidal schodzi z boiska, zastępuje go na nim Padoin.

86'
Fenomenalna akcja gospodarzy, która kończy się niecelnym strzałem Pereyry z najbliższej odległości, świetną robotę w tej akcji wykonał Tevez.

83'
Schmelzer umieszcza futbolówkę po strzale z dystansu, mógł lepiej przyłożyć się do tej próby niemiec.

81'
Bonucci leży na murawie po walce o górną piłkę z Hummelsem.

80'
Żółta kartka dla Pereyry za faul z premedytacją.

78'
Chiellini nie ma sobie równych w pojedynkach powietrznych, jednak znów niecelnie uderzona piłka.

77'
Kolejna próba Teveza z dalszej odległości, ale doskonale na własnej linii interweniuje Weidenfeller parując futbolówkę na bok.

76'
Błaszczykowski melduje się na murawie, zastępuje na niej Immobile.

75'
Nieudane uderzenie Immobile ze skraju pola karnego, piłka ląduje na trybunach.

73'
Chiellini wygrywa pojedynek powietrzny z Sahinem, lecz jego strzał na bramkę mocno niecelny, futbolówka posłana nad poprzeczką.

71'
W opałach Weidenfeller, na płaskie uderzenie z 16 metrów decyduje się Tevez, ale piłka po drodze odbija się od jednego z obrońców i opuszcza plac gry.

70'
Schmelzer fantastycznie powstrzymuje Lichsteinera, od autu gospodarze.

68'
Aubameyang dostaje zagranie na obieg i decyduje się na błyskawiczne dośrodkowania, jednak świetnie podanie przecina Chiellini.

67'
Mkhitaryan zbyt głęboko centrował w 16-tkę Juve, futbolówkę na rożny wybija Bonucci.

65'
Piękny cross Marchisio w kierunku Pogby, francuski piłkarz centruje w pole karne, ale jego zagranie pewnie wybija Schmelzer.

62'
Tevez dopada do bezpańskiej piłki, ale napastnik Juve koszmarnie pudłuje z kilku metrów. Jedna z lepszych okazji do podwyższenia.

61'
46%-54% w statystyce posiadania piłki.

60'
Pogba uderza łokciem Kircha, ale sędzia w tej sytuacji niewzruszony.

59'
Morata po raz kolejny zostaje złapany na pozycji spalonej .

56'
Ładna akcja gości zakończona dokładnym strzałem Immobile z pola karnego, jednak z próbą włoskiego piłkarza bez największego trudu radzi sobie Gigi Buffon.

54'
Niepewna interwencja Weidenfellera po wyjściu do zagrania z rożnego, na szczęście dla bramkarza żaden z zawodników Juve nie korzysta z tego błędu.

52'
Niecelny strzał Moraty z kilku metrów, ale napastnik w momencie podania znajdował się na spalonym.

51'
Ginter kapitalnie powstrzymuje Evrę na lewym skrzydle, od autu zaczną gospodarze.

49'
Kirch dopada do piłki wybitej przez obronę Juventusu, lecz jego uderzenie sprzed pola karnego ląduje na trybunach.

48'
Vidal bezpardonowo atakuje w nogi Reusa, za ten czyn pomocnik "Starej Damy" otrzymuje żółtą kartkę.

45'
II połowa meczu.

45'
Na drugą zmianę decyduje się trener Klopp. Papastathopoulusa zmienia na boisku Kirch.

45+2'
Koniec I części gry.

45+1'
Faul taktyczny Gundogana na Moracie.

45'
2 minuty doliczone do czasu gry I połowy.

44'
Na spalonym Immobile.

43'
2-1
Genialna akcja uskrzydlająca Juve zakończona kapitalnym wykończeniem Moraty, który pakuje piłkę z bliska po podaniu Pogby.

40'
Immobile padł na murawę po starciu z Vidalem.

39'
Wysoki pressing graczy z Dortmundu.

36'
Kolejna wymuszona roszada w tym meczu. Pereyra wchodzi w miejsce Pirlo, który skarżył się na jakiś uraz.

34'
Celny strzał Gundogana z kilkudziesięciu metrów, ale dobrze na posterunku Buffon.

32'
Zmiana w szeregach BVB. Za kontuzjowanego Piszczka na plac gry wchodzi Ginter.

31'
Ciekawe prostopadłe zagranie Vidala w kierunku Pogby, jednak do futbolówki szybciej dociera Weidenfeller.

28'
Pogba fauluje Piszczka, spóźniony wślizg fracuza spowodował uraz reprezentanta Polski.

27'
Dobre dośrodkowanie Pirlo z rzutu wolnego, jego zagranie trafia do Chielliniego, który posyła futbolówkę głową nad poprzeczką.

26'
Nieczysto powstrzymywany jest Vidal przez Hummelsa, będzie rzut wolny.

23'
Niebezpieczne dośrodkowanie Pirlo z kornera, Immobile wybija piłkę.

21'
Groźne uderzenie piłki głową Moraty po centrze od Teveza, lecz zagranie snajpera w bezpieczniej odległości mija lewy słupek bramki.

18'
1-1
Koszmarny błąd Chielliniego, który traci równowagę przed własnym polem karnym, tą wpadkę wykorzystuje Reus pokonując Buffona efektowną podcinką w prawy dolny róg bramki.

13'
1-0
Doskonała kontra w wykonaniu Juventusu, Morata uderza z lewej strony pola karnego, jego zagranie wypluwa przed siebie Weidenfeller, a ten błąd z zimną krwią wykorzystuje Tevez pakując piłkę do pustej bramki.

11'
Aubameyang z dalszej odległości, jednak piłka trafia w dobrze ustawionego Chielliniego.

10'
Gracze Borussii starają się rozmontować blok defensywny Juventusu, ale na razie bez większego efektu.

8'
Immobile groźnie atakuje nogi rywala, tym razem jeszcze bez kartki.

7'
Morata stara się dośrodkować w pole karne, ale jego zamiary dobrze odczytał Papastathopoulus.

6'
Obie drużyny próbują stworzyć zagrożenie wymieniając dużą liczbę krótkich podań.

4'
Buffon zmuszony do wybicia futbolówki na aut po niedokładnym podaniu od Bonucciego.

1'
Odważna próba strzału z dystansu Immobile, jednak piłka po jego kopnięciu opuszcza plac gry.

0'
Zaczynamy mecz na Juventus Stadium !

0'
Historia spotkań: 2 wygrane BVB - 1 zwycięstwo Juventusu

0'
Rozjemcą dzisiejszego pojedynku będzie Antonio Mateu Lahoz.

0'
Ławka rezerwowa Borussii: Langerak, Błaszczykowski, Kagawa, Ginter, Kehl, Kirch, Ramos

0'
Ławka rezerwowa Juventusu: Storari, Caceres, Coman, Llorente, Ogbonna, Padoin, Pereyra

0'

LIGA MISTRZÓW ONLINE: Juventus - Borussia na żywo

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Juventu - Borussia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online