Arsenal Londyn - Monaco online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal Londyn
Monaco
1 : 3

Ospina - Gibbs, Koscielny, Mertesacker, Bellerin - Cazorla(81' Rosicky), Coquelin(68' Chamberlain), Welbeck, Ozil, Sanchez - Giroud(59' Walcott)
Subasic - Echiejile, Abdennour, Wallece, Toure - Martial(84' Silva), Moutinho, Fabinho, Kondogbia, Dirar(82' Kurzawa) - Berbatov(75' Carrasco)

Mecze na żywo: Arsenal Londyn - Monaco

90+4'
Dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+4'
Wynik meczu sensacyjny, chyba nikt nie spodziewał się takiego rozstrzygnięcia, ciężka praca czeka teraz Arsene'a Wengera w motywacji swojej drużyny do rewanżu.

90+4'

90+4'
1-3
Walka w środku pola, do futbolówki dochodzi Silva, który zagrywa prostopadle do Carrasco , a ten płaskim strzałem z 15 metrów płaskim uderzeniem w prawy róg bramki pokonuje Ospine.

90+2'
Żółta kartka dla Moutinho za niebezpieczny atak na rywalu.

90+1'
Centra Sancheza w pole karne zostaje wybita przez Wallece'a, do piłki dochodzi Chamberlain, który decyduje się na strzał z dystansu, futbolówka po jego kopnięciu trafia w lewo okienko bramki strzeżonej przez Subasicia.

89'
Przed dobrą szansą na podwyższenie wyniku stanął Pereira, ale jego strzał z łatwością broni Ospina.

87'
Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę ogląda Mesut Ozil.

85'
Profesorski wślizg w wykonaniu Abdennoura, doskonale uprzedza Walcotta.

84'
Ostatnia zmiana w tym meczu. Martiala na placu gry zmienia Silva.

82'
Zmiana również u gości. Kurzawa zastępuję Dirara.

81'
Ostatnia roszada w składzie Kanonierów. Rosicky za Cazorlę.

80'
Wysoki pressing ze strony Arsenalu, gracze Arsena Wengera jeszcze mają nadzieję na odmianę losu w tym spotkaniu.

77'
Martial ładnie przedziera się na lewym skrzydle i schodzi do środka, następnie decyduje się na uderzenie, próba bocznego pomocnika z pewnością wyłapuje Ospina.

75'
Zmiana u gości. Carrasco zmienia Berbatova.

74'
Bellerin otrzymuje żółtą kartkę za faul taktyczny na Martialu.

73'
Welbeck pada na murawę w polu karnym rywala, sędzia pozostaje jednak niewzruszony.

71'
Chamberlain popisuje się doskonałym powrotem do defensywy, w ostatnim momencie efektownym wślizgiem odbiera piłkę Dirarowi, który mógł wyjść na dogodną pozycję.

69'
Genialna prostopadła piłka Chamberlaina w kierunku Walcotta, niestety dla angielskiego zawodnika świetnie jego zamiary odczytał Subasic wychodząc do piłki.

68'
Druga roszada w składzie gospodarzy. Chamberlain zastępuje Coquelina.

64'
Sanchez popisuje się fenomenalnym crossem do Walcotta, pomocnik znajduje się w doskonałej sytuacji, jednak w ostatnim momencie bramkarz odbija przed siebie piłkę, tam ustawiony jest już Welbeck, ale gwiazdor Kanonierów nie trafia niemal do pustej bramki. Od sześciu metrów Subasic.

61'
Co za kontra gości !
Echiejile ustawiony na prawym skrzydle otrzymuje podanie od Fabinho, następnie wystawia piłkę Moutinho, który efektownie zagrywa do Martiala, niestety dla kibiców Monaco pomocnik przegrywa pojedynek z Ospiną. Bramkarz kapitalnie odbija uderzenie Martiala.

59'
Zmiana u kanonierów. Za Giroud na plac gry wchodzi Walcott.

56'
Jak to nie wpadło ?!
Alexis Sanchez dostaje dobre podanie od Cazorli, po czym decyduje się na mocny strzał, jego uderzenie z wielkimi problemami na przód paruje Subasic, tam już stoi Giroud, jednak napastnik z kilku metrów posyła piłkę na trybuny.

53'
0-2
Koszmarna strata Cazorli na połowie rywala, piłkę przejmuje Fabinho i posyła kapitalne prostopadłe podanie do Dirara, ten zagrywa w kierunku dobrze ustawionego Berbatova, bułgarski snajper przejmuje zagranie i silnym uderzeniem pokonuje bezradnego Ospinę.

52'
Cazorla nieźle centruje z wolnego, do jego zagrania dochodzi Giroud, który posyła piłkę głową wysoko nad poprzeczką.

50'
Welbeck efektownie mija Kondobie po czym zagrywa na prawe skrzydło do Gibbsa, który jednak traci kontrolę nad piłką co momentalnie wykorzystuje defensywa gości.

46'
Kapitalna szarża Alexisa Sancheza prawą stroną, pomocnik Kanonierów postanawia wystawił piłkę dobrze ustawionemu Giroud, jednak francuski zawodnik oddaje mocno niecelny strzał na bramkę. Z tej sytuacji można było wyciągnąć znacznie więcej.

45'
II połowa spotkania.

45'
Koniec I połowy.

45'
Żółtą kartkę za faul z premedytacją na Welbecku ogląda Echiejile.

44'
Cazorla próbuje wypuścić w uliczkę Ozila, lecz jego podanie posłane zdecydowanie za mocno, piłka opuszcza plac gry.

41'
Za niebezpieczny atak na Kondogbii żółtą kartką zostaje ukarany Coquelin.

38'
0-1
Co za strzał Kondogbii !
Moutinho rozgląda się w środku pola i dostrzega stojącego bez opieki Kondogbię, pomocnik decyduje się na odważne uderzenie z dystansu, piłka po drodze odbija się od Mertesackera i zaskakuje zaskoczonego Ospinę.

35'
Martial kapitalnie przedziera się lewą stroną, zagrywa w pole karne, do piłki dociera Moutinho, który strzałem "nożycami" próbuje pokonać Ospinę. Piłka po jego kopnięciu ląduje na trybunach.

33'
Piękne techniczne uderzenie Sancheza z 17 metrów, jednak piłka minimalnie mija bramkę Monaco.

31'
2-1 w ilości oddanych strzałów po dwóch kwadransach gry.

28'
Cazorla próbuje się przedrzeć w pole karne, ale kapitalną interwencją w defensywie popisuje się Kondogbia wygarniając hiszpanowi futbolówkę.

27'
Spalony Martiala.

24'
Świetnie wybita piłka z rożnego przez Ozila, do zagrania dociera Giroud i oddaje niecelny strzał głową na bramkę, francuzowi zabrakło naprawdę niewiele.

23'
Uraz Welbecka po jednym ze starć z rywalem.

22'
Odważne wejście ofensywne Abdennoura w akcję ofensywną, niestety dla stopera gości jego dośrodkowanie zbyt głębokie. Futbolówka w rękawicach Ospiny.

20'
Nieudana próba strzału z dystansu Moutinho, zagranie portugalskiego piłkarza mija o kilka metrów prawy słupek bramki.

19'
Bellerin otrzymuje kapitalne prostopadłe podanie od Ozila, niestety młody obrońca traci kontrolę nad piłką i zmuszony jest do popełnienia fauli.

16'
Kolejny spalony Dymitara Berbatova.

16'
Giroud nieczysto powstrzymuje Martiala, sędzia odgwizduje przewinienie.

15'
Abdennour na spalonym w czasie podania Dirara z rzutu wolnego.

13'
Abdennour bezpardonowo atakuje Giroud, tym razem jeszcze sędzia nie decyduje się ukarać zawodnika żółtym kartonikiem.

11'
Dobra centra Ozila w kierunku Giroud, jednak snajper Kanonierów nie był w stanie opanować zagrania od swojego kolegi.

10'
Subasic pewnie przechwytuje wrzutkę Gibbsa z lewej strony.

8'
Na pozycji spalonej zostaje złapany Berbatov.

7'
Welbeck fauluje w ataku Echiejile'a.

4'
Gibbs dobrze szarżuje na lewym skrzydle po czym dośrodkowuje w kierunku Welbecka, jednak pomocnika gospodarzy skutecznie powstrzymuje Wallece.

2'
Pierwsza okazja bramkowa dla Arsenalu, Welbeck świetnie uwalnia się spod opieki obrońcy i decyduje się na strzał z pola karnego, piłka po jego zagraniu w bezpiecznej odległości mija bramkę.

0'
Zaczynamy mecz na Emirates Stadium !

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Deniz Aytekin.

0'
Ławka rezerwowa As Monaco: Stekelenburg, Carvalho, Diallo, Ferreira, Kurzawa, Silva, Traore

0'
Ławka rezerwowa Arsenalu Londyn: Szczęsny, Chambers, Monreal, Chamberlain, Paulista, Rosicky, Walcott

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Arsenal Londyn - As Monaco.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal Londyn - Monaco, to zapraszamy do śledzenia meczu online