Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 1

Putnocky - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Oleksy - Babiarz, Surma, Kowalski(45' Gigołajew), Starzyński, Zieńczuk - Visnakovs(78' Efir)
Bąk - Wojtkowiak, Janicki, Bougaidis, Wawrzyniak - Makuszewski, Borysiuk, Łukasik(65' Możdżeń), Mila(76' Wiśniewski) - Grzelczak, Frisenbichler(69 'Nazario)

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Wynik meczu nie może satysfakcjonować żadnej z drużyn, w mojej ocenie troszeczkę lepsze wrażenie zrobili gracze Ruchu Chorzów.
Zawodnicy gości próbowali szczęścia w licznych próbach uderzeń z dalszej odległości, ale to nie sprawiło żadnej krzywdy rywalom.

90+4'

90+2'
Piękny strzał z woleja Makuszewkiego z kilku metrów, ale doskonale w bramce interweniuje Putnocky parując piłkę.

90+1'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Filip Starzyński opuszcza plac gry, w jego miejsce Urbańczyk.

90'
O 3 minuty arbiter przedłuża dzisiejsze widowisko.

89'
Makuszewski posyła futbolówkę w trybuny po uderzeniu z dalszej odległości.

89'
Nieudana wrzutka Nazario z kornera, obrona bez trudu wybija piłkę.

86'
Dośrodkowanie Zieńczuka z prawej strony niecelnie zamyka Halik, futbolówka została przeniesiona nad poprzeczką przez obrońcę.

82'
Po raz kolejny próbę efektownego zaskoczenia bramkarza podjął Piotr Grzelczak, jednak znów piłka uderzona zbyt mocno i opuszcza plac gry.

80'
Grodzicki faulowany przez Wiśniewskiego w czasie walki o piłkę w polu karnym.

78'
Roszada w Ruchu Chorzów. Michał Efir za Visnakovsa.

76'
Trzecia zmiana w Lechii. Sebastiana Milę zastępuje Piotr Wiśniewski.

75'
5.568 widzów na stadionie w Chorzowie.

72'
Starzyński wrzuca w pole karne z rzutu wolnego, ale piłka posłana zbyt głęboko, w wyniku czego pewnie trafia w rękawice Bąka.

70'
Mateusz Bąk uprzedza Gigołajewa w drodze do zagrania od Babiarza, dobra interwencja bramkarza uchroniła drużynę Lechii od dużego zagrożenia.

69'
Zmiana. Frisenbichler schodzi, w jego miejsce Bruno Nazario.

67'
Strzał Grzelczak z ostrego kąta, zagranie napastnika ląduje przy bocznej siatce bramki strzeżonej przez Putnocky'ego.

65'
Na roszadę decyduje się trener Brzęczek. Za Łukasika na boisko wchodzi Możdżeń.

62'
Piotr Grzelczak podjął odważną próbę uderzenia z dystansu, piłka po jego kopnięciu opuszcza plac gry.

60'
Gigołajew bliski pokonania Bąka płaskim strzałem po podaniu Visnakovsa, futbolówka minimalnie mija lewy słupek.

57'
Pewnie wykorzystana jedenastka przez Filipa Starzyńskiego, mamy wyrównanie.

56'
Jedenastka dla gospodarzy !
Visnakovs próbuje opanować piłkę, nie umożliwia mu to Bougaidis trzymając go za koszulkę.

53'
Gigołajew sprytnie przedarł się lewym skrzydłem, po czym wystawia futbolówkę przez pole karne Surmie, który uderza na bramkę, piłki odbija się od gracza Lechii. Kolejny korner dla gospodarzy.

52'
Makuszewski nabawił się urazu w trakcie walki o górną piłkę z Grodzickim, na boisko wchodzi sztab medyczny.

51'
Faul taktyczny w wykonaniu Starzyńskiego, od rzutu wolnego rozpoczną gracze trenera Brzęczka.

49'
Starzyński celnie centruje z rożnego, do jego zagrania dociera Marek Zieńczuk, ale strzał główką doświadczonego pomocnika w bezpiecznej odległości mija bramkę.

47'
Agresywne wejście wślizgiem Wawrzyniaka w nogi Visnakovsa, żółty kartonik dla bocznego obrońcy.

45'
Druga połowa meczu.

45'
Pierwsza zmiana w składzie Ruchu Chorzów. Gigołajew zastępuje na boisku Kowalskiego.

45+3'
Koniec I części gry.

45+2'
0-1
Pewnym uderzeniem w lewy dolny róg bramki z 11 metrów popisuje się Kevin Frisenvbichler, zmylił kompletnie Putnocky'ego.

45+2'
Rzut karny dla Lechii, ręką w swoim polu karnym zagrywa Grodzicki.

45'
2 minuty doliczone do czasu gry w I połowie.

43'
Starzyński nieprzepisowo powstrzymuje Milę, rzut wolny dla gości.

41'
4-4 w ilości popełnionych fauli.

38'
Ładna akcja gospodarzy, piłkę zagraną przez Zieńczuka sprytnie przepuszcza Starzyński, trafia ona do Visnakovsa, który przybliża się do bramki i decyduje się na mocne uderzenie, napastnik przenosi futbolówkę ponad poprzeczkę.

37'
Efektownym zagraniem "nożycami" Putnocky'ego zaskoczyć próbował Friesenbichler, lecz dobrze jest blokowany przez linię defensywną gospodarzy.

36'
1-0 w statystyce ilości celnych strzałów.

34'
Kolejna nieudana próba crossowego zagrania w wykonaniu Łukasika, od autu zaczną chorzowianie.

32'
Na murawie leży Bougaidis, obrońca Lechii jest opatrywany przez sztab medyczny.

29'
Bezpardonowy atak Visnakovsa wślizgiem w nogi Grzelczaka, rzut wolny dla Lechii Gdańsk.

26'
Niebezpieczny atak Jakuba Wawrzyniaka w nogi Bartłomieja Babiarza, tym razem defensor Lechii bez kartki.

25'
Makuszewski centruje z prawego skrzydła, lecz znów dobrym wyjściem z bramki popisuje się Putnocky łapiąc zagranie.

23'
Niecelny strzał Helika głową po wrzutce Starzyńskiego z rzutu wolnego.

22'
Za faul taktyczny na Filipie Starzyńskim żółtą kartkę ogląda Ariel Borysiuk.

20'
Ciekawe zagranie Makuszewskiego do Frisenbichlera, który stanął przed kapitalną okazją do zmiany wyniku, ale snajper gości w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej.

18'
Nieudany cross Daniela Łukasika, od autu zaczną podopieczni Waldemara Fornalika.

14'
Grzelczak posyła niebezpieczne dośrodkowanie w pole karne Ruchu Chorzów, niestety dla niego żaden z kolegów nie ma możliwości zamknięcia tej akcji.

12'
Zagranie z rzutu wolnego Sebastiana Mili zostaje pewnie schwytane przez Putnocky'ego, który uprzedza w ostatniej chwili Frisenbichlera.

12'
Faul taktyczny Babiarza na Mili.

9'
Zieńczuk dobrze centruje z rożnego, do zagrania dociera Visnakovs i oddaje kąśliwy strzał głową, ale kapitalnie na swojej linii interweniuje Bąk odbijając piłkę na bok.

7'
Borysiuk ratuje swój klub przed utratą gola, w ostatniej chwili przecina podanie Starzyńskiego do Visnakovsa, który stanąłby przed 100 % szansą.

6'
Piotr Grzelczak nieczysto powstrzymuje Kowalskiego, sędzia odgwizduje przewinienie.

4'
Starzyński przejmuje piłkę na skrzydle, po czym schodzi do środka i decyduje się na błyskawiczne uderzenie, futbolówka po kopnięciu pomocnika w bezpiecznej odległości opuszcza plac gry.

1'
Pierwsza próba strzału z dystansu Marka Zieńczuka, jednak jego zagranie blokuje Rafał Janicki.

0'
Zaczynamy mecz w Chorzowie.

0'
Spotkanie zostanie poprzedzone minutą ciszy dla Henryka Śliwińskiego, Mariana Szei oraz Bohdana Tomaszewskiego.

0'
Przy ewentualnej wygranej goście mogą awansować o jedną pozycję w ligowej tabeli, w tej chwili zajmują 11 miejsce.

0'
W rundzie jesiennej mecz obu drużyn zakończył się remisem 3:3

0'
Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Tomasz Musiał.

0'
Ławka rezerwowa Lechii Gdańsk: Budziłek, Gerson, Możdżeń, Vranjes, Colak, Wiśniewski, Nazario

0'
Ławka rezerwowa Ruchu Chorzów: Skaba, Szyndrowski, Stawarczyk, Gigołajew, Mazek, Urbańczyk, Efir

0'

T-MOBILE EKSTRAKLASA ONLINE

Zapraszamy do śledzenia meczu Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online