Cracovia - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Pilarz - Żytko, Sretenović, Polczak - Nykiel (70' Wdowiak), Covilo, Budziński (60' Jendrisek), Kapustka (84' Dąbrowski), Marciniak - Rakels, Diabang.
Gostomski - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Douglas - Tralka, Djoum - Lovrencsics (84' Formella), Hamalainen (77' Kownacki), Pawłowski (59' Keita) - Sadajew.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+3'
Koniec meczu. Cracovia zremisowała z Lechem Poznań 0:0.

90+2'
Żółta kartka dla Douglasa.

90+1'
Żółta kartka dla Jendriska.

90+1'
Akcja Lecha, ale ostatecznie piłka w rękach Pilarza.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

87'
Kombinacyjna akcja Lecha zakończona niecelnym podaniem Kownackiego.

84'
Formella zastąpił Lovrencsicsa.

84'
Kapustkę zastąpił Dąbrowski.

83'
Sretenović bardzo niecelnie uderzył głową.

81'
Rakels wyłożył piłkę Jendriskowi, ale ten uderzył bardzo wysoko nad bramką.

80'
Dośrodkowanie Lovrencsicsa, ale żaden z lechitów nie doszedł do piłki.

80'
Lovrencsics kapitalnie uderzył z dystansu, ale świetnie interweniował Pilarz. Będzie rzut rożny.

77'
Kownacki zastąpił Hamalainena.

77'
Jendrisek miał sporo miejsca, uderzył z dystansu, ale niecelnie.

76'
9 151 kibiców zasiadło na trybunach.

73'
Covilo oddał strzał głową. Za lekko, aby zaskoczyć Gostomskiego.

73'
Wydawało się, że Kamiński źle krył Diabonga i ten mógł znaleźć się w groźnej sytuacji, ale ostatecznie obrońca Lecha zdołał go powstrzymać.

71'
Ładna kombinacyjna akcja Lecha w polu karnym Cracovii. Keita oddał strzał, ale został zablokowany.

70'
Nieudany strzał z dystansu Keity.

70'

70'
Wdowiak zastąpił Nykiela.

69'
Sadajew zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka wyszła... na aut.

67'
Niesamowite, nie ma gola! Kapitalne dośrodkowanie Kędziory z prawej strony boiska, głową w poprzeczkę uderzył Sadajew, piłka odbiła się jeszcze od Hamalainena i na linii bramkowej złapał ją Pilarz. Powinno być 1:0.

64'
Żółta kartka dla Diabanga za brzydki faul na Trałce.

63'
Hamalainen uderzył zza pola karnego nad bramką.

62'
W drugiej połowie tempo meczu jest większe.

60'
Jendrisek zastąpił Budzińskiego.

60'
Covilo ukarany żółtą kartką.

59'
Keita zastąpił Pawłowskiego.

55'
Kontra Lecha. Mogło być groźnie, ale obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

54'
Groźnie pod bramką Lecha. Wydawało się, że Gostomski był faulowany i wypuścił piłkę z rąk. Kapustka oddał strzał, ale bramkarz Lecha zdołał nogami odbić futbolówkę.

53'
Dobra akcja Pawłowskiego, zagrał pięta do Douglasa, który odpuścił akcję myśląc, że jest na spalonym. To był błąd, bo obrońca Lecha nie był na spalonym.

52'
Douglas uderzył z dystansu. Piłka przeleciała obok bramki.

50'
Budziński dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, do strzału głową doszedł Covilo, ale nie trafił w światło bramki.

47'
Sadajew uderzył z dystansu. Piłka przeleciała obok bramki, ale będzie jeszcze rzut rożny.

46'

*'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Pierwsze 45 minut nie dostarczyło emocji.

45'
Sędzia doliczył minutę.

44'
Ładna akcja Lecha zakończona dośrodkowaniem Kędziory. Piłka w rękach Pilarza.

42'
Kontra Lecha zakończona strzałem z dystansu Djouma. Belg kameruńskiego pochodzenia nieczysto trafił w piłkę i ta minęła bramkę.

39'
Lovrencsics dośrodkował w pole karne, zrobiło się małe zamieszanie, ale ostatecznie piłkę wybili obrońcy.

37'
Rakels dośrodkował w pole karne, ale piłkę złapał Gostomski.

37'
Żółta kartka dla Sadajewa.

34'
Dużo dośrodkowań z jednej i drugiej strony. Brakuje jednak precyzji.

32'
Pawłowski dośrodkował z prawej strony boiska, Arajuuri oddał strzał z trudnej pozycji, ale piłka minęła bramkę.

31'
Żółta kartka dla Kapustki za faul na Pawłowskim.

30'
Mało emocji jak na razie w Krakowie.

26'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzał Covilo.

25'
Słabo zachował się Gostomski i mogło być groźnie pod bramką Lecha. Ostatecznie dwukrotnie piłkę wybijał Arajuuri, a potem Lovrencsics na rzut rożny.

24'
Spokojniejszy okres gry.

20'
Jak na razie trochę dłużej przy piłce utrzymuje się Lech.

19'
Douglas dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Góra obrońcy.

17'
Teraz kilka niedokładnych podań po obu stronach.

16'

13'
Nykiel dośrodkował w pole karne, źle zachowała się defensywa Lecha, ale Rakels głową uderzył nad bramką.

11'
Djoum uderzył z dystansu, ale Pilarz zdołał złapać piłkę.

10'
Budziński dośrodkował z rzutu wolnego do Rakelsa, ten strącił piłkę głową, ale wyszła ona poza boisko.

9'
Lech stara się atakować.

7'
Sadajew zagrał na lewo do Douglasa, ten szukał w polu karnym Hamalainena ale piłkę przechwycił Pilarz.

4'
Diabong dośrodkował mocno z lewej strony pola karnego, ale ostatecznie górą obrońcy. Również mogło być groźnie.

4'
Pilarz długo czekał z wybiciem piłki, wślizgiem zaatakował go Sadajew i było groźnie. Ostatecznie piłka nie trafiła do bramki.

3'
Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola.

1'
Początek meczu. Rozpoczął Lech.

0'
Zanim mecz się rozpocznie czeka nas jeszcze minuta ciszy.

0'
Piłkarze wychodzą na murawę.

0'
Rezerwowi Lecha: Kotorowski, Kadar, Ceesay, Serafin, Keita, Kownacki, Formella.

0'
Rezerwowi Cracovii: Stępniowski, Deleu, Dąbrowski, Wdowiak, Szeliga, Jendrisek, Zjawiński.

0'
Sędzią tego meczu będzie Tomasz Raczkowski z Warszawy.

0'

0'
Na górze relacji prezentujemy już wyjściowe składy obu drużyn.

0'
T-MOBILE EKSTRAKLASA ONLINE
Zapraszamy do śledzenia meczu Cracovia - Lech Poznań na żywo w internecie. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online