GKS Bełchatów - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Bełchatów
3 : 1

Trela – Basta, Baranowski, Flis, Mójta – Baran, Rachwał – Michał Mak (73' Wroński), Wacławczyk (87' Komołow), Małkowski – Piech.
Buchalik – Burliga, Głowacki, Dudka, Sadlok – Boguski, Uryga – Jović (81' Jankowski), Stilić (81' Garguła), Sarki (60' Barrientos) – Paweł Brożek.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. Dziś jeszcze mecz Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław na żywo.

90+3'
Koniec meczu. GKS Bełchatów pokonał Wisłę Kraków 3:1.

90+2'
Piecha zastąpił Zbozień.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Brożek uderzył z pola karnego, ale Trela zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

88'
Baran ukarany żółtą kartką.

87'
Komołow zastąpił Wacławczyka.

87'
Żółta kartka dla Garguły.

85'
Garguła dośrodkował w pole karne, ale górą obrońcy.

81'
Jankowski zastąpił Jovicia, a Garguła wszedł za Stilicia.

80'
Czerwona kartka dla Sadloka! Obrońca Wisły spóźnił się z atakiem i sfaulował Barana.

77'
Kolejna szansa Brożka, ale znów górą Trela, który obronił strzał z kilku metrów.

75'
GOOOOL! 3:1! Wydawało się, że to Wisła jest bliższa zdobycia bramki, a to jednak gospodarze zadali kolejny cios. Kapitalnym podaniem popisał się Wacławczyk, który znalazł w polu karnym Piecha, a ten strzałem lewą nogą pokonał Buchalika w sytuacji sam na sam.

75'
Stilić uderzył z rzutu wolnego, ale Trela zdołał skutecznie interweniować.

73'
Wroński zastąpił Maka.

72'
Boguski zagrał do Brożka, ten znalazł się w dogodnej sytuacji, ale znów lepszy okazał się Trela, który złapał piłkę "dziubniętą" przez napastnika Wisły.

72'
Barrientos uderzył zza pola karnego, ale za lekko i prosto w Trelę.

72'
Posiadanie piłki: 35% - 65%

70'
Żółta kartka dla Barrientosa.

69'
Wisła cały czas w ataku. Defensywa gospodarzy spisuje się jednak bez zarzutu.

64'
Wisła prezentuje się lepiej w drugiej połowie, ale w dalszym ciągu nie zdołała odrobić strat.

61'
Barrientos zagrywał po ziemi, ale źle i prosto w ręce Treli.

60'
Barrientos zastąpił Sarkiego. Dla Urugwajczyka to debiut w T-Mobile Ekstraklasie.

58'
Burliga dośrodkował w pole karne do Pawła Brożka, ale ten nie trafił w piłkę i Trela zdołał skutecznie interweniować. Mogło być groźnie.

57'
Dośrodkowanie Małkowskiego w pole karne, ale ani Mak, ani Piech nie zdołali oddać strzału.

54'
Wisła stara się atakować.

50'
Mogło być groźnie pod bramką Wisły, ale Wacławczyk za mocno zagrał do dobrze ustawionego Małkowskiego.

48'
Kolejna dobra okazja Brożka. Napastnik Wisły wbiegł w pole karne, uderzył po długim słupku, ale nie trafił w światło bramki.

47'
Piłka po dośrodkowaniu Brożka opuściła boisko.

46'

*'
Statystyki pierwszej połowy:

*'
W drugim meczu T-Mobile Ekstraklasy Zawisza do przerwy remisuje z Piastem. Relację z meczu możecie śledzić KLIKAJĄC TUTAJ.

*'

45'

41'
Prosta strata Dudki i GKS mógł wyprowadzić dobry atak. Małkowski jednak nie zdołał celnie dośrodkować i piłka opuściła boisko.

40'
Wisła się nie poddaje. Uryga uderzył zza pola karnego i Trela znów świetnie interweniował. Będzie rzut rożny.

36'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Głowacki wygrał pojedynek z Baranowskim i głową umieścił piłkę w siatce. Już tylko 2:1.

36'
SARKI! Kapitalne uderzenie pomocnika Wisły z dystansu! Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale znakomicie interweniował Trela.

33'
Druga bramka została zapisana jako samobójcze trafienie Głowackiego.

32'
Zagranie w pole karne do Pawła Brożka. Nie było jednak niebezpieczeństwa.

28'
Piech uderzył z prawej strony pola karnego i Buchalik interweniował z problemami.

26'
Goool. 2:0! Zagranie na lewą stronę do Małkowskiego, który mocno wstrzelił piłkę w pole karne. Z woleja uderzył Wacławczyk, futbolówka odbiła się jeszcze rykoszetem od Głowackiego i wpadła do bramki Buchalika.

24'
Jović znakomicie zagrał do Pawła Brożka. Ten miał sporo miejsca i czasu w polu karnym, a przed sobą tylko Trelę. Nie zdołał jednak pokonać bramkarza gospodarzy. Mógł być remis.

22'
Długie zagranie do Sarkiego, ale szybszy Trela, który wyszedł z bramki.

21'
GKS wysokim pressingiem atakuje teraz na połowie Wisły, ale goście dobrze sobie z tym radzą.

19'

18'
Stilić uderzył z rzutu wolnego nad bramką.

16'
Obrońca Bełchatowa zagrał piłkę ręką w polu karnym. Wiślacy domagają się rzutu karnego, ale sędzia podyktował tylko rzut wolny na linii pola karnego. Poważny błąd arbitra.

15'
Gool! Gospodarze na prowadzeniu. Dobry przerzut do Maka, ten zagrał do Piecha, który w sytuacji sam na sam z Buchalikiem umieścił piłkę w siatce.

11'
Mogło być groźnie pod bramką Wisły. Przedzierał się Piech, ale w ostatniej chwili został powstrzymany.

9'
Wisła stara się narzucić swój styl gry, a gospodarze chcą kontratakować.

6'
Spokojny początek meczu. Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola.

3'
Piłka w pole karne do Wacławczyka, ale Dudka nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

1'
Początek meczu. Rozpoczęła Wisła.

0'
Minuta ciszy dla Bohdana Tomaszewskiego.

0'
Piłkarze wychodzą na murawę.

0'

0'
Rezerwowi Wisły: Miśkiewicz, Garguła, Stępiński, Żemło, Jankowski, Witek, Barrientos.

0'
Rezerwowi Bełchatowa: Zubas, Zbozień, Witasik, Komołow, Poźniak, Prokić, Wroński.

0'
Na górze relacji prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

0'

0'

T-MOBILE EKSTRAKLASA ONLINE

Zapraszamy do śledzenia meczu GKS Bełchatów - Wisła Kraków na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z GKS Bełchatów - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online